• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 727

15764986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż mieszkania od zaraz bez pośredników 25459407 15764986 Mieszkanie w centrum dzielnicy Kazimierz w Krakowie 100 m od Placu Nowego (Żydowskiego), polecane jako inwestycja wynajmu. Mieszkanie po odnowieniu w 2024 r malowanie, cyklinowanie podłogi, nowy kocioł dwufunkcyjny, wymienione drzwi wejściowe (antyw...

Kraków (Kraków-Śródmieście), ul. Bożego Ciała

924 000 PLN (19 250 zł/m2)

2
-
48 m2
1890
15756853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z balkonem, parkingiem i widokiem na tereny zielone 25286228 15756853 Do sprzedaży mieszkanie o pow. 46,70 m2, składające się z sypialni, pokoju dziennego połączonego z jadalnią i półotwartą kuchnią, łazienką z wanną oraz przedpokoju z przestronną szafą w zabudowie. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze budynku...

Kraków (Kraków-Podgórze), ul. Obozowa 38C

730 000 PLN (15 632 zł/m2)

2
1
46.7 m2
2010
15856274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27086957 15856274 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie,Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, w pobliżu ul. Rydlówka.Oferujemy mieszkanie o ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 189 000 PLN (18 015 zł/m2)

3
-
66 m2
2015
15894354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27940786 15894354 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie,Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, w pobliżu ul. Na Błonie.Oferujemy mieszkanie o powierzchn...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

705 000 PLN (17 625 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15887340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780866 15887340 Stylowe mieszkanie 2 pokoje 53 m² Nowa Huta Os. Ogrodowe wysoki standardJeśli szukasz wyjątkowego miejsca, jakim jest mieszkanie w Nowej Hucie, które łączy klimat historycznej zabudowy znowoczesnym wykończeniem ta oferta jest dla Ciebie.Na sprze...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

889 000 PLN (16 164 zł/m2)

2
1
55 m2
1955
15662082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23493526 15662082 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m², zlokalizowane na 3. piętrze w 5-piętrowym bloku z lat 60. przy ul. Michała Bałuckiego, w sercu krakowskich Dębnik.Miejsce to jest doskonale skomunikowane z resztą miasta - zaledwie 900 metrów dz...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

880 000 PLN (17 255 zł/m2)

2
1
51 m2
1961
15533020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20663111 15533020 Ta wyjątkowa oferta jest skierowana do tych, którzy pragną żyć w sercu Krakowa, ciesząc się jednocześnie komfortem, luksusem oraz bliskością kultury i historii tego wyjątkowego miasta. Nie zwlekaj – ta nieruchomość czeka, aby zostać Twoim nowym domem...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 350 000 PLN (15 698 zł/m2)

2
1
86 m2
1920
15886640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27763060 15886640 Na sprzedaż nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie Osiedle Oficerskie w okolicy ul Rakowickiej. Przestronne mieszkanie o powierzchni 63m2 położone jest na pierwszym piętrze i składa się z: - salonu aneksem kuchennym - 2 sypialni, - łazienki, - przedpoko...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 099 000 PLN (17 444 zł/m2)

3
-
63 m2
2017
15779315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25771106 15779315 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność przedstawić do sprzedaży piękne mieszkanie w kamienicy z 1912 roku. Kamienicę zaprojektował i wykonał architekt Karol Szpondrowski w 1912 roku . Nietypowy budynek z cegły został zbudowa...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 015 000 PLN (19 563 zł/m2)

4
-
103 m2
1912
15894473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27942788 15894473 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo sprzedania mieszkanie własnościowe spółdzielcze o powierzchni użytkowej 37 m2 , zlokalizowane w Krakowie , Nowa Huta na os. Kazimierzowskim. Mieszkanie znajduje się na pierwszy pietrze , są to dwa pokoj...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

530 000 PLN (14 324 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
15822962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26580687 15822962 Wyjątkowe, atrakcyjne dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie 82,86 m2 z 2 balkonami, przynależnym ogródkiem i miejscem postojowym (w cenie) w kameralnej inwestycji przy ulicy Becka. ATUTY! * prestiżowa lokalizacja * kameralna inwestycja * namiast...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 550 000 PLN (18 902 zł/m2)

4
-
82 m2
2020
15894413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27942018 15894413 Dodatkowo: winda, piwnica; Rozkład: do własnej aranżacji; BARDZO DOBRA INWESTYCJA NA WYNAJEM - mieszkanie na osiedlu Azory, kilka przystanków od AGH i UP. 36,5m2, 2-pokoje, otwarta kuchnia, istnieje możliwość zmiany układu na 2-niezależne pokoje pr...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

560 000 PLN (15 556 zł/m2)

2
1
36 m2
-