• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 891

15851819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27022377 15851819 Twoje gotowe mieszkanie w sercu Prądnika Białego - wprowadź się od zaraz! Kawalerka 30,9 m² z balkonem Prądnik Biały ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 580 000 zł Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,9 m&sup2...

Kraków (Prądnik Biały), Kuźnicy Kołłątajowskiej

565 000 PLN (18 833 zł/m2)

1
1
30 m2
2014
15842553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26806603 15842553 Prądnik Czerwony - szybki dojazd do Centrum i wyjazd z miasta w kierunku Warszawy i obwodnicy - to wygodna codzienność, pełna infrastruktura i życie bez kompromisów w najbliższej okolicy Serenada, Park Wodny, liczne tereny zielone i...

Kraków (Prądnik Biały), 29 Listopada

898 900 PLN (12 147 zł/m2)

3
1
74 m2
1972
15888509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814984 15888509 *cześć zdjęć w jasnych, beżowych kolorach stanowi wizualizację i jest propozycją na aranżację po remoncie MIESZKANIE 53 m2 z POTENCJAŁEM - DO REMONTU - WŁASNA ARANŻACJA - BLISKO TRAMWAJ LOKALIZACJA: Prądnik Biały , pó...

Kraków (Prądnik Biały), Siewna

640 000 PLN (12 308 zł/m2)

2
1
52 m2
1983
15778210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25746561 15778210 Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie, które znakomicie wykorzystuje każdy metr przestrzeni. Dwupokojowe 38,8m 2 z oddzielną kuchnią oraz piwnicą w cenie blisko centrum Krakowa z pięknym widokiem na panoramę i Park Wyspiańskie...

Kraków (Prądnik Biały), Władysława Łokietka

640 000 PLN (16 842 zł/m2)

2
1
38 m2
1978
15821851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26588770 15821851 Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 72,34 m² , zlokalizowane w domu jednorodzinnym przy ul. Górnickiego, w dzielnicy Prądnik Biały , w pobliżu ul. Pachońskiego. Lokalizacja Nieruchomość poł...

Kraków (Prądnik Biały), Górnickiego

599 000 PLN (8 319 zł/m2)

2
1
72 m2
1960
15821444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646761 15821444 ŁADNE, ZADBANE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM WIDOK NA ZIELEŃ Na sprzedaż klimatyczne, bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 47.91 m² , położone na parterze w budynku z 2012 roku , przy ul. Felińskiego . Lokal idealny zaró...

Kraków (Prądnik Biały), Alojzego Felińskiego

650 000 PLN (13 830 zł/m2)

2
1
47 m2
2012
15893317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27907170 15893317 Dodatkowo: miejsce postojowe pod budynkiem, balkon, winda; Rozkład: do własnej aranżacji; BARDZO DOBRA INWESTYCJA NA WYNAJEM - nowe mieszkania, w okolicach ulicy Opolskiej, kilka minut od przystanku tramwajowego Pachońskiego P+R, tylko 6-przystanków...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

740 000 PLN (15 417 zł/m2)

3
1
48 m2
-
15892334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898683 15892334 2 pokoje osobna kuchnia ul. Macieja Słomczyńskiego szybki tramwaj gotowe do wejścia garaż komórka lokatorska Tylko u nas, mamy klucze do nieruchomości. Układ i powierzchnia: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój; - 23 p...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

609 000 PLN (14 500 zł/m2)

2
-
42 m2
2005
15893050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899784 15893050 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

892 372 PLN (13 123 zł/m2)

3
-
68 m2
2025
15893078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899783 15893078 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

483 336 PLN (17 262 zł/m2)

1
-
28 m2
2025
15893077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899782 15893077 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

620 172 PLN (16 320 zł/m2)

2
-
38 m2
2025
15893073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899775 15893073 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 068 760 PLN (14 063 zł/m2)

4
-
76 m2
2025