• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Władysława Warneńczyka

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Władysława i Warneńczyka

Znaleźliśmy 3,752 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Kraków

15863945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27258821 15863945 Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą, która jest jedyną, aktualnie dostępną taką na rynku. Budynek jest gotowy do zamieszkania, oddany do użytku, a 95% mieszkań jest już zamieszkała co pozwoli Państwu uniknąć hałasu sąsiednich remontów, a pon...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

729 000 PLN (14 294 zł/m2)

3
1
51 m2
2025
15850827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27009109 15850827 REZERWACJA - UMOWA PRZEDWSTĘPNA 2 pokoje 35 m² 10 piętro panoramiczny widok Osiedle Kazimierzowskie Kraków Jasne i przytulne świetne pod wynajem Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 35,5 m&sup...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

495 000 PLN (14 143 zł/m2)

2
-
35 m2
1976
15890971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883635 15890971 Oferujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe w Krakowie, dzielnica Bieńczyce, osiedle Strusia. Lokalizacja: Nieruchomość położona jest w doskonale skomunikowanej części Krakowa - Bieńczyce, w otoczeniu pełnej infrastruktury. Najbliższa okolica of...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

645 000 PLN (11 944 zł/m2)

3
-
54 m2
1972
15841824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26798551 15841824 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Czyżyny - os. Avia. Na sprzedaż oferuję jasne, przestronne i gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie położone na nowoczesnym i bardzo popularnym osiedlu Avia przy ul. Orlińskiego w dzielnicy Czyżyny. Lok...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

755 000 PLN (15 408 zł/m2)

2
-
49 m2
2018
15890136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27872064 15890136 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w dobrze skomunikowanej i zielonej części Krakowa - Płaszowa ul. Ks. Ignacego Stoszki. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 2-piętrowym budynku (bez windy) ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

834 400 PLN (14 900 zł/m2)

2
-
56 m2
2007
13893222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2200126 13893222 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie do remontu, jednak posiada ogromny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 264 500 PLN (35 383 zł/m2)

3
1
64 m2
1908
13893190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 2200091 13893190 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie do remontu, jednak posiada ogromny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 515 500 PLN (35 244 zł/m2)

1
1
43 m2
1908
15889117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27844759 15889117 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Kliny.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 36m2 z balkonem na os. Kliny, KrakówOferujemy mieszkani...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

510 000 PLN (14 167 zł/m2)

2
1
36 m2
2020
15864539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27268680 15864539 Nowoczesne mieszkanie 66 m² na prestiżowym osiedlu Fi przy ul. Szafrana - komfort, przestrzeń i świetna lokalizacja Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m², położone na cenionym osiedlu Fi w Kr...

Kraków (Podgórze), Szafrana

1 179 000 PLN (17 864 zł/m2)

3
1
66 m2
2015
15850187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26989978 15850187 STARE MIASTO, ULICA SZUJSKIEGO - WYJĄTKOWE, PO REMONCIE MIESZKANIE W KAMIENICY - 144 M2 LOKALIZACJA: 300 metrów dzieli mieszkanie w kamienicy przy Szujskiego od Teatru Bagatela i tylko 600 metrów od płyty Rynku Gł&am...

Kraków (Stare Miasto), Józefa Szujskiego

4 200 000 PLN (29 167 zł/m2)

3
1
144 m2
1897
15842553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26806603 15842553 Prądnik Czerwony - szybki dojazd do Centrum i wyjazd z miasta w kierunku Warszawy i obwodnicy - to wygodna codzienność, pełna infrastruktura i życie bez kompromisów w najbliższej okolicy Serenada, Park Wodny, liczne tereny zielone i...

Kraków (Prądnik Biały), 29 Listopada

898 900 PLN (12 147 zł/m2)

3
1
74 m2
1972
15613428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22475464 15613428 Oferujemy Państwu na sprzedaż jasne, jednopokojowe mieszkanie, znajdujące się na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Jana Sabały na krakowskim Czerwonym Prądniku. Na powierzchni 27,38 m² znajduje się salon połączony z aneksem ku...

Kraków (Prądnik Czerwony), Sabały

410 152 PLN (15 191 zł/m2)

1
1
27 m2
1996