• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 760

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15764986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż mieszkania od zaraz bez pośredników 25459407 15764986 Mieszkanie w centrum dzielnicy Kazimierz w Krakowie 100 m od Placu Nowego (Żydowskiego), polecane jako inwestycja wynajmu. Mieszkanie po odnowieniu w 2024 r malowanie, cyklinowanie podłogi, nowy kocioł dwufunkcyjny, wymienione drzwi wejściowe (antyw...

Kraków (Kraków-Śródmieście), ul. Bożego Ciała

924 000 PLN (19 250 zł/m2)

2
-
48 m2
1890
15756853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z balkonem, parkingiem i widokiem na tereny zielone 25286228 15756853 Do sprzedaży mieszkanie o pow. 46,70 m2, składające się z sypialni, pokoju dziennego połączonego z jadalnią i półotwartą kuchnią, łazienką z wanną oraz przedpokoju z przestronną szafą w zabudowie. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze budynku...

Kraków (Kraków-Podgórze), ul. Obozowa 38C

730 000 PLN (15 632 zł/m2)

2
1
46.7 m2
2010
15870569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27430527 15870569 *** 0% prowizji, bez podatku PCC - prezentacje również w weekendy ****** Zakończenie inwestycji w II kwartale 2026 r. ***Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,14 m2 zlokalizowane w kameralnym kompleksie mieszkaniowym na Prądniku Bi...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

649 000 PLN (14 750 zł/m2)

2
1
44 m2
2025
15889648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856591 15889648 Są mieszkania, które widzisz i od razu wiesz, że mają potencjał - to jest jedno z nich. Co możecie Państwo sprawdzić osobiście podczas zaplanowanego na 23.05.2006 dnia otwartego, który odbędzie się w godzinach od 12:00 do 15:00 - zapraszam do zarezer...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

620 000 PLN (12 917 zł/m2)

2
1
48 m2
2002
15559685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21293374 15559685 Zapraszamy do zakupu tego wyjątkowego apartamentu, który łączy w sobie luksus, nowoczesność i komfort mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Krakowie.Apartament posiada pełne wyposażenie w meble i urządzenia RTV oraz AGD, co czyni...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

999 000 PLN (22 200 zł/m2)

2
1
45 m2
2023
13893220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 2200138 13893220 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Mieszkanie w oficynie z pięknym widokiem na ogród Mehoffera znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 284 500 PLN (35 681 zł/m2)

1
1
36 m2
1908
13893221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 2200121 13893221 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie do remontu, jednak posiada ogromny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 972 500 PLN (35 155 zł/m2)

5
1
113 m2
1908
14823090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26691 14823090 Klimatyczne mieszkanie z ogromnym potencjałem na Salwatorze. Mam przyjemność zaprezentować państwu dwupoziomowe, przestronne mieszkanie znajdujące się w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Krakowie - Salwatorze. Mieszkanie mieści się na pod...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 500 000 PLN (17 647 zł/m2)

3
1
85 m2
1930
14695383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 25245 14695383 Na sprzedaż apartament przy Krowoderskiej o powierzchni 151 m2. Apartament znajduje się w kamienicy z lat dwudziestych, mieści się na 4 piętrze w 5 kondygnacyjnym budynku bez windy.Mieszkanie to świetna inwestycja do zamieszkania lub na wynajem. W ch...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 750 000 PLN (11 589 zł/m2)

6
2
151 m2
1920
15863945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27258821 15863945 Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą, która jest jedyną, aktualnie dostępną taką na rynku. Budynek jest gotowy do zamieszkania, oddany do użytku, a 95% mieszkań jest już zamieszkała co pozwoli Państwu uniknąć hałasu sąsiednich remontów, a pon...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

729 000 PLN (14 294 zł/m2)

3
1
51 m2
2025
13893222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2200126 13893222 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie do remontu, jednak posiada ogromny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 264 500 PLN (35 383 zł/m2)

3
1
64 m2
1908
13893190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 2200091 13893190 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie do remontu, jednak posiada ogromny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 515 500 PLN (35 244 zł/m2)

1
1
43 m2
1908