• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Ligota Nad Zalewem

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zalewem, Nad i Ligota

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15896298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z dużym ogródkiem i garażem 27976573 15896298 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie  położone w miejscowości Cedry Małe - spokojnej, zielonej części Żuław Gdańskich, ...

Cedry Małe (Pomorskie, gm. Cedry Wielkie)

630 000 PLN (10 500 zł/m2)

2
1
60 m2
1986
15893856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27921553 15893856 Apartament 3 pok60mgaraż komórka Lux2010Polecamy na sprzedaż apartament ul Kubali Apartament znajduje się na zamkniętym osiedlu ,w spokojnej okolicy Na terenie osiedla teren rekreacyjny oraz plac zabaw.Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie Mie...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

738 999 PLN (11 919 zł/m2)

3
1
62 m2
2010
15893756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27919447 15893756 Lux kawalerka Top Ul Litewska topPolecamy na sprzedaż kawalerka 27 m² po generalnym remoncie Widok ul. LitewskaElegancka kawalerka po generalnym remoncie Widok Gotowa do zamieszkania ⸻Mieszkanie, do którego po prostu się wprowadzaszNa sprzedaż w...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

464 998 PLN (17 286 zł/m2)

1
1
26.9 m2
1984
15882041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27655646 15882041 Do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie z loggią na Targówku przy ul. Żuromińskiej. Możliwość własnej aranżacji w szerokim zakresie. Remont łazienki był robiony rok temu.BUDYNEKOSIEDLE:Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10-piętrowym budynku.Rok budo...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

489 000 PLN (12 225 zł/m2)

2
1
40 m2
1972
15881088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wilanów 85 m2 4 oddzielne pokoje blisko Pałacu 27623746 15881088 Wilanów 85 m2 cztery oddzielne pokoje blisko Pałacu w WilanowieBiuro Nieruchomości Mościcki prezentuje mieszkanie, które łączy w sobie unikalny, niezwykle ustawny rozkład, prestiżowy adres i absolutną ciszę.NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:4 Oddzielne ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (15 579 zł/m2)

4
1
84.73 m2
1987
15877767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27578779 15877767 Do sprzedaży apartament 3 pokojowy , z oddzielna kuchnia, balkonem, miejscem parkingowym i komórką lokatorską - usytuowany w Śródmieściu północnym, w obszarze zielonego Muranowa - Jana Pawła II 78, wejście od Dzika 15.Lokal rozkładowy, układ jest na...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 950 000 PLN (21 265 zł/m2)

3
1
91.7 m2
1998
15850146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pok o powierzchni całkowitej 69 m2 26989270 15850146 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Pazińskiego, położone w kameralnej części Anina. Lokal o powierzchni użytkowej 49,44 m² został funkcjonalnie powiększony o dodatkową, klimatyczną przestrzeń na poddaszu, co daje łącznie ponad 63 m² realnie wy...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (13 956 zł/m2)

3
1
49.44 m2
1963
15827148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Wilanów Zawady 30m2 idealna inwestycja 26581190 15827148 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w Apartamentach Wilanów – Inwestycja lub Twoje Pierwsze MBiuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę nieruchomości położonej w prestiżowym kompleksie Warsaw Apartments. To mieszkanie, które dzięki przemyślanemu...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

448 000 PLN (14 884 zł/m2)

2
1
30.1 m2
2001
15896251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27974824 15896251 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania trzypokojowego na warszawskim Ursusie.Lokal ma powierzchnię 61,05m2 i składa się z 3 pokoi.Mieszkanie znajduje się na parterze budynku z lat 60-tych.Mieszkanie jest dwustronne , widna kuc...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (10 647 zł/m2)

3
-
61.05 m2
1960
15896256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27974822 15896256 Opiekun Oferty Maciej Suwałatelefon 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe zlokalizowane przy ul. Jutrzenki we Wrocławiu. To propozycja dla osób szukających większej przestrzeni, funkcjonalnego ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

990 000 PLN (10 532 zł/m2)

4
2
94 m2
2004
15882426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27663557 15882426 Na sprzedaż urokliwe i komfortowe mieszkanie o pow. 34 m2, zlokalizowane w malowniczym i spokojnym Białym Dunajcu.Nieruchomość znajduje się w kameralnym, wolnostojącym domu jednorodzinnym, co gwarantuje prywatność i poczucie niezależności. Wykończone...

Biały Dunajec (Małopolskie, gm. Biały Dunajec)

415 000 PLN (12 206 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15839710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament w sercu Gdańska z historyczną duszą 26759061 15839710 Wyjątkowa nieruchomość położona w samym sercu Gdańska, przy prestiżowej ulicy Św. Ducha. To propozycja łącząca historyczny klimat starej kamienicy z nowoczesnym designem mieszkań. Oferta obejmuje dwa niezależne, w pełni wyposażone apartamenty w ramac...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 199 000 PLN (15 987 zł/m2)

6
2
75 m2
1955