• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Lublin

Znalezionych ofert: 204

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15890092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27868856 15890092 Przestronne mieszkanie do remontu. Położone na IV piętrze w wieżowcu z windą, mieszkanie o powierzchni 57,7 m składa się z trzech ustawnych pokoi o powierzchniach 20 m, 10 m i 9 m. Rozkład pomieszczeń jest funkcjonalny i umożliwia dowolną aranżację...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

472 000 PLN (8 281 zł/m2)

3
1
57 m2
1990
15889557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27853027 15889557 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 73,5 m  z dużym balkonem al. Racławickie - Lublin Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,5 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Lublina - al. Racławic...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

670 000 PLN (9 178 zł/m2)

4
1
73 m2
1997
15871686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27474028 15871686 Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², zlokalizowane przy ul. Wallenroda w jednej z najbardziej atrakcyjnych części miasta, w pobliżu UMCS oraz KUL.Mieszkanie przeszło generalny remont i od tego czasu pozostaje niezamies...

Lublin (Rury) (Lubelskie, gm. Lublin)

618 000 PLN (11 036 zł/m2)

2
1
56 m2
1960
15871062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27455608 15871062 Na sprzedaż unikalny lokal inwestycyjny o powierzchni 38,5 m², który został funkcjonalnie podzielony na dwie w pełni niezależne mikrokawalerki. Nieruchomość już zarabia i stanowi gotowy model inwestycyjny bez konieczności dodatkowych nakładów czy zaa...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

475 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
2
38 m2
1960
15869116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27401304 15869116 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,1 m², zlokalizowane na parterze w niskiej zabudowie w Lublinie.Lokal składa się z:- trzech niezależnych pokoi- osobnej, widnej kuchni- łazienki- przedpokojuMieszkanie jest w stanie do zamieszkania,...

Lublin (Dziesiąta) (Lubelskie, gm. Lublin)

450 000 PLN (9 574 zł/m2)

3
1
47 m2
1970
15862012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27221067 15862012 Nie przegap tej wyjątkowej okazji! To mieszkanie łączy funkcjonalność, komfort i świetną lokalizację, dzięki czemu idealnie sprawdzi się zarówno do  zamieszkania, jak i jako inwestycja.Na sprzedaż przestronne i dobrze zaprojektowane mieszkanie o powi...

Lublin (Węglin południowy) (Lubelskie, gm. Lublin)

760 000 PLN (12 881 zł/m2)

3
1
59 m2
2016
15862011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27221058 15862011 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Lwowskiej w Lublinie, z pięknym widokiem na panoramę Starego Miasta.Nieruchomość stanowi świetną propozycję inwestycyjną idealną pod wynajem. Funkcjonalny układ pomieszczeń oraz atrakcyjna lok...

Lublin (Kalinowszczyzna) (Lubelskie, gm. Lublin)

375 000 PLN (10 135 zł/m2)

2
1
37 m2
1980
15863820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy 2 pokojowy apartament w centrum Lublina 27257563 15863820 Na sprzedaż 2 pokojowy apartament w zrewitalizowanej kamienicy w samym centrum Lublina. Nieruchomość znajduje się w kompleksie łączącym nowo powstałe apartamentowce z postindustrialną zabudową. Wysokość pomieszczeń powyżej 3 m jest dodatkowym atutem....

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

699 900 PLN (17 946 zł/m2)

2
1
39 m2
2025
15844911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26847115 15844911 Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe w spokojnej części Lublina - ul. Wojciecha Żywnego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,4 m² położone na ostatnim, czwartym piętrze kameralnego budynku mieszkalnego. Nieruchomość znajduje się w spo...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

540 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
-
54 m2
-
15859050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27163025 15859050 Nowoczesne mieszkanie z ogrodem na Sławinie komfort, przestrzeń i prywatnośćJeśli szukasz miejsca, które łączy wygodę życia w mieście z kameralną, zieloną okolicą ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Przedmiotem sprzedaży jest eleganckie mieszkanie ...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

915 000 PLN (14 077 zł/m2)

3
1
65 m2
2016
15888774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27825029 15888774 Na sprzedaż zadbane mieszkanie 2-pokojowe (43,62 m²) z 2019 r. w dzielnicy Ponikwoda.Atuty: - duży balkon 10 m² (otwarty widok),- 3 ostatnie piętro - cisza i prywatność.- oddzielna kuchnia, - zabudowy stolarskie - w kuchni, łazience i przedpokoju- ek...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

535 000 PLN (12 265 zł/m2)

2
-
43.62 m2
2019