• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Marki

Znalezionych ofert: 83

15884212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27696113 15884212 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. PromiennejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,1 m2 składa się z:-przestronnego salonu połączonego z...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

579 000 PLN (12 560 zł/m2)

2
1
46.1 m2
2003
15884093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27695098 15884093 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Zygmuntowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 140 m2 składa się z:Poziom I (1. piętro):-Przestro...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 390 000 PLN (9 929 zł/m2)

4
2
140 m2
2019
15881938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27653299 15881938 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Kosynierów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 91m2 obecnie składa się z trzech samodzielnych kawalerek ...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 395 000 PLN (15 330 zł/m2)

3
3
91 m2
2025
15878118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27589073 15878118 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. BandurskiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55 m2 składa się z:-salonu z otwartą kuchnią,-sypialni,...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

695 000 PLN (12 636 zł/m2)

2
1
55 m2
2010
15878122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27589069 15878122 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Pastelowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynku.Rok budowy: 2024NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,69m2 składa się z:Parter:– salon z aneksem kuchennym ...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

730 000 PLN (12 877 zł/m2)

3
1
56.69 m2
2024
15883373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675051 15883373 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Okólnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynkuRok budowy: 2011NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 90m2 składa się z:- salon z kominkiem, aneksem kuchennym or...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

979 000 PLN (10 878 zł/m2)

4
1
90 m2
2011
15890441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27877100 15890441 Marki, ul. Dmowskiego Inwestycja: 3 niezależne mieszkania w 1 lokalu Szukasz nieruchomości, która od razu wygeneruje wysoki zwrot? A może planujesz model „zamieszkaj i spłacaj kredyt z najmu”? Na sprzedaż oferujemy...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

870 000 PLN (15 536 zł/m2)

5
-
56 m2
2025
15862115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikatowy segment z ogrodem przy samym lesie ENG 27222182 15862115 !!OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!Unikatowe mieszkanie w segmencie na górnym piętrze z ogrodem i potencjałem na 6 pokoi - Marki, przy samej PuszczySzukasz nieruchomości, która łączy solidne wykonanie z bliskością natury? Prezentujemy dwupoz...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 099 000 PLN (8 081 zł/m2)

4
1
136 m2
2018
15867149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27335854 15867149 Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,60 m², położone na II piętrze przy ul. Dużej 5 w Markach, na kameralnym osiedlu Horowa Góra.Mieszkanie posiada bardzo praktyczny układ pomieszczeń i duży potencjał aranżacyjny &...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

620 000 PLN (10 690 zł/m2)

2
1
58 m2
2005
15888660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
KOMPAKTOWE 2 POKOJE Z DREWNIANYM PARKIETEM 27819569 15888660 Oferta dostępna tylko w Pepper HouseNa sprzedaż w pełni własnościowe mieszkanie o powierzchni 46,1 m², zlokalizowane w Markach przy ul. Promiennej. Lokal usytuowany jest na 1. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2000 roku. To oferta typu goto...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

549 000 PLN (11 935 zł/m2)

2
-
46 m2
2000
15889573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje ✧ po remoncie ✧ piwnica 27853939 15889573 TYLKO z  EProperties!NIERUCHOMOŚĆ:MIESZKANIE po generalnym remoncie dla nowych lokatorów, to oferta głównie celująca w rodzinę, jednak jeśli ktoś szuka sporego lokum jako singiel, również poczuje się tu świetnie od pierwszej wizyty. Położona na 4 i 5...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

685 000 PLN (11 610 zł/m2)

4
1
59 m2
1993
15691760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24025696 15691760 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i spiżarnią Centrum Marek 0% PCC i bez prowizjiNa sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 78,74 mkw., zlokalizowane w kameralnej inwestycji w samym sercu Marek – w budy...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

826 770 PLN (10 600 zł/m2)

3
1
78 m2
2025