• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Mechelinki Zatokowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zatokowa i Mechelinki

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15893856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27921553 15893856 Apartament 3 pok60mgaraż komórka Lux2010Polecamy na sprzedaż apartament ul Kubali Apartament znajduje się na zamkniętym osiedlu ,w spokojnej okolicy Na terenie osiedla teren rekreacyjny oraz plac zabaw.Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie Mie...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

738 999 PLN (11 919 zł/m2)

3
1
62 m2
2010
15893756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27919447 15893756 Lux kawalerka Top Ul Litewska topPolecamy na sprzedaż kawalerka 27 m² po generalnym remoncie Widok ul. LitewskaElegancka kawalerka po generalnym remoncie Widok Gotowa do zamieszkania ⸻Mieszkanie, do którego po prostu się wprowadzaszNa sprzedaż w...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

464 998 PLN (17 286 zł/m2)

1
1
26.9 m2
1984
15889352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27847636 15889352 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie – Leszkowice, Aleja WolnościNa sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 64 m², położone na 1. piętrze w czteropiętrowej kamienicy przy ulicy Aleja Wolności w Leszkowicach.Nieruchomość zachwyca elegancką aranżacją wnęt...

Jelcz-Laskowice (Dolnośląskie, gm. Jelcz-Laskowice)

719 999 PLN (11 077 zł/m2)

2
1
65 m2
1925
15889070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27842638 15889070 WROCŁAW, PILCZYCE, UL. PILCZYCKA -OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w klimatycznej kamienicy z 1936 roku na wrocławskich Pilczycach. Układ mieszkania: 2 ustawne pokoje oddzielna kuchnia z...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

369 990 PLN (9 893 zł/m2)

2
1
37.4 m2
1936
15889030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27841892 15889030 Elegancki apartament z duszą przedwojennej Warszawy - Chmielna 73B Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 103,74 m², położony w klimatycznej, przedwojennej kamienicy przy ul. Chmielnej, w samym sercu Warszawa. To propozycja dl...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 001 PLN (17 831 zł/m2)

3
1
103.75 m2
1920
15885753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie w Kaliszu 27740608 15885753 Na sprzedaż mieszkanie 73,95 m² - Kalisz, ul. StawiszyńskaPrzestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w dobrze rozwiniętej części Kalisz. Lokal znajduje się na 2. kondygnacji budynku i stanowi odrębną nieruchomość z księgą wieczystą.ATUTYDuży metra...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

462 000 PLN (6 329 zł/m2)

3
1
73 m2
2000
15881088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wilanów 85 m2 4 oddzielne pokoje blisko Pałacu 27623746 15881088 Wilanów 85 m2 cztery oddzielne pokoje blisko Pałacu w WilanowieBiuro Nieruchomości Mościcki prezentuje mieszkanie, które łączy w sobie unikalny, niezwykle ustawny rozkład, prestiżowy adres i absolutną ciszę.NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:4 Oddzielne ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (15 579 zł/m2)

4
1
84.73 m2
1987
15877139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
złoty adres| 3 pokoje z balkonem| pasaż chełmski 27562456 15877139 Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o układzie 3 pokoi, położone na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku-  idealne połączenie komfortu i prywatności. Codzienne zakupy, szybka kawa, usługi czy spontaniczne wyjście- tutaj nie tracisz czasu na dojazdy. Wsz...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

720 000 PLN (11 429 zł/m2)

3
1
63 m2
1987
15875352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27527495 15875352 Szukasz idealnego pierwszego mieszkania lub pewnej inwestycji pod wynajem? Ta oferta na łódzkiej Dąbrowie łączy w sobie funkcjonalność, świetną lokalizację i gotowość do wprowadzenia.Dlaczego warto tu zamieszkać? To mieszkanie o powierzchni 40,6 m² t...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

324 000 PLN (7 980 zł/m2)

2
1
40.6 m2
-
15850146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pok o powierzchni całkowitej 69 m2 26989270 15850146 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Pazińskiego, położone w kameralnej części Anina. Lokal o powierzchni użytkowej 49,44 m² został funkcjonalnie powiększony o dodatkową, klimatyczną przestrzeń na poddaszu, co daje łącznie ponad 63 m² realnie wy...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (13 956 zł/m2)

3
1
49.44 m2
1963
15823143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641650 15823143 Na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament w świetnej lokalizacji ścisłe centrum Poznania, ul. Wodna 15, przy skrzyżowaniu z ul. Garbary (nad Rossmannem). Szczegóły nieruchomości: - Powierzchnia: 54,...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

970 000 PLN (17 963 zł/m2)

2
1
54 m2
2012
15827148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Wilanów Zawady 30m2 idealna inwestycja 26581190 15827148 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w Apartamentach Wilanów – Inwestycja lub Twoje Pierwsze MBiuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę nieruchomości położonej w prestiżowym kompleksie Warsaw Apartments. To mieszkanie, które dzięki przemyślanemu...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

448 000 PLN (14 884 zł/m2)

2
1
30.1 m2
2001