• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Mielno

Znalezionych ofert: 42

15840574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26778625 15840574 Luksusowy apartament w Mielnie Sosnowy Las 15 Widok na JamnoSą miejsca, które dają ciszę, przestrzeń i poczucie prywatności.Sosnowy Las 15 w Mielnie to adres dla tych, którzy oczekują więcej niż standardowego apartamentu nad morzem.2-pokojowe miesz...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

775 000 PLN (18 902 zł/m2)

2
-
41 m2
2023
15846757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26892918 15846757 Na sprzedaż mieszkanie w Mielnie przy ul. Spokojnej 6 – 2 pokoje, 34,04 m², położone na 2 piętrze (ostatnim). Lokal w jasnym wykończeniu, z funkcjonalnym układem i dobrą ekspozycją światła.Odległość do plaży: ok. 700 m.Układ pomieszczeń:salon z aneks...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

465 000 PLN (10 568 zł/m2)

2
1
44 m2
2011
15857548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27124135 15857548 Lokal jest w pełni wyposażony i gotowy do wprowadzenia, urządzony w nowoczesnym stylu i zaprojektowany z myślą o wygodzie przyszłych właścicieli. To idealna propozycja zarówno jako inwestycja pod wynajem, jak i drugi dom nad morzem, gdzie można odpoc...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

760 000 PLN (24 516 zł/m2)

1
1
31 m2
2023
15561428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21350280 15561428 REZERWACJAOFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 39,13 m, położony zaledwie 300 metrów od morza i Jeziora Jamno, w malowniczej nadmorskiej miejscowości Mielno. To idealne miejsce na wypoczynek, inwestycję pod wynajem lub j...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

549 000 PLN (14 077 zł/m2)

2
1
39 m2
2019
15850829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* całoroczny luksusowy apartament z basenem 27009107 15850829 apartament w Mielnie nad morzem inwestycyjny z basenem Twój prywatny kurort i gotowa inwestycja w jednym - luksusowy apartament między morzem a jezioremWyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię zapach sosnowego lasu i rześka, nadmorska bryza. Robi...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

690 000 PLN (19 167 zł/m2)

1
1
36 m2
2024
15785256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25870735 15785256 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 38,89 m, położony w jednej z najlepszych lokalizacji w Mielnie zaledwie 350 metrów od plaży i jeziora Jamno. Idealna propozycja dla osób szukających komfortowego miejsca do wypoczynku...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

579 000 PLN (15 237 zł/m2)

2
1
38 m2
2021
15826546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26634924 15826546 Świetna oferta !Komfortowy apartament w Mielnie, rzut beretem od morza i jeziora Jamno.Na sprzedaż komfortowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 49,69 m2, położony na 1 piętrze budynku z 2009r. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej części Mielna,...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

569 000 PLN (11 612 zł/m2)

2
-
49 m2
2009
15766106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25498581 15766106 Okazja! Cena za 1 m2 wynosi tylko 6460,84 zł !Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Mielnie przy ul. Kościelnej w budynku z 1920 r. Nieruchomość znajduje się w urokliwym i spokojnym miejscu, z okien widok na zieleń. Odległość do morza wynosi około ...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

429 000 PLN (6 500 zł/m2)

3
-
66 m2
1920
15421813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18188253 15421813 Na sprzedaż 1- pokojowy apartament w nowoczesnym budynku, położonym zaledwie 120 m do morza.Nieruchomość ulokowana na 2 piętrze luksusowego apartamentowca z 2022 roku, w spokojnej okolicy Mielna. Okolica pozwalająca odetchnąć od codziennych problemów...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

507 000 PLN (15 844 zł/m2)

1
1
32 m2
2022
15404385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17783213 15404385 Jeśli szukasz miejsca, które pozwoli Ci cieszyć się bliskością morza, to ten dwupokojowy apartament spełni Twoje oczekiwania. Kompleks Dune położony w pierwszej linii zabudowy, to gwarancja niezapomnianych zachodów słońca. W otoczeniu wydm, posiada b...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

730 000 PLN (16 222 zł/m2)

2
1
45 m2
2014
15259951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14074296 15259951 Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament M-II-13 o pow. 45,37 m2.Apartament położony jest na 1 piętrze. Wystawy okien od strony południowo-wschodniej.Składa się z:- salonu z aneksem kuchennym o po...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

779 093 PLN (17 313 zł/m2)

2
-
45 m2
2025
15259841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14072368 15259841 Trzypokojowy apartament z jakuzzi 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 3-pokojowy apartament M-IV-28 o pow. 72,12 m2 z możliwością instalacji jakuzzi na tarasu.Apartament położony jest na 3 piętrze. Wystawy okien od strony południowo-wsc...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

1 550 003 PLN (21 528 zł/m2)

3
-
72 m2
2025