• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Mroczeń Stawowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Stawowa i Mroczeń

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15889824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27862183 15889824 OFERTA PREMIUM ! 155m2, KrakówWieliczka, Wysoki standard Pięknie zaprojektowany i wykończony, bardzo funkcjonalny dom na granicy Krakowa i Wieliczki. Układ z podziałem na strefę dzienną na parterze, sypialnie na piętrze i strefę pracy ...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 600 000 PLN (13 333 zł/m2)

5
-
120 m2
2024
15875321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27555588 15875321 TWOJA PRYWATNA REZYDENCJA PRZY PARKU (Z PARKINGIEM W CENIE!)Przyznaj się – ile razy krążyłeś pod domem, przeklinając brak wolnych miejsc? Ile razy marzyłeś, żeby po prostu wejść, rzucić klucze i nie myśleć o remoncie przez najbliższą dekadę?Mamy to. ...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

499 000 PLN (8 952 zł/m2)

3
1
55.74 m2
1962
15868109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje po generalnym remoncie na Bródnie przy M2 27364785 15868109 Sprzedaż 799 000 zł 46,4 m2 mieszkanie 3 pokoje Krasiczyńska 2 WarszawaPrzedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze 10 piętrowego budynku z 1975 roku.Mieszkanie znajduje się przy ul. Krasiczyńskiej 2 w Warszawie,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (17 370 zł/m2)

3
1
46 m2
1975
15860803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184508 15860803 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż:  70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pr...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 482 PLN (9 881 zł/m2)

3
1
80 m2
2027
15772249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25605794 15772249 Niestandardowe mieszkanie położone w kameralnej kamienicy, z garażem i wiatą - cicha i spokojna okolica!Mile widziana zamiana na dom!Mieszkanie według dokumentów ma 90,15 m2 - jest to część na parterze, dodatkową powierzchnię stanowi zaadaptowana na ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 200 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
-
120 m2
1939
15743939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 9 pokojowe 25027280 15743939 Hostel - mieszkanie pod Świdnicą - Pszennie Ogrzewanie centralne. Bez czynszowe. I piętro - 5 osobnych pokoi, wspólna kuchnia oraz dwie łazienki.II piętro poddasze - przygotowane do wykończeniaMieszkanie pomyślane jako hostel. Nieruchomość przeszła ...

Pszenno (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

600 000 PLN (5 000 zł/m2)

9
-
120 m2
-
15743916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25027247 15743916 Przestronne mieszkanie z ogródkiem i garażem - Lubachów!Na powierzchnię mieszkania składa się część dzienna z otwartą kuchnią, przestronny pokój oraz dużą łazienka.Mieszkanie do wykończenia we własnym zakresie.W mieszkaniu są częściowo okna PCV, jedn...

Lubachów (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

185 000 PLN (3 426 zł/m2)

2
-
54 m2
1900
15888179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ogródek/taras/2pok/tuż przy lesie/garaż 27805633 15888179 Zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania z ogródkiem położonego Warszawskim Targówku przy ul Św. Wincentego. Osiedle Park Leśny składa się z kilku niskich kameralnych budynków otoczonych pięknie utrzymaną zielenią oraz placami zabaw dla dziec...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

825 000 PLN (16 837 zł/m2)

2
1
49 m2
2008
15883063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673622 15883063 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68 m², położone na parterze nowoczesnego budynku z 2018 roku. Lokal jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących komfort, prywatność oraz dostęp do własnej przestrzeni na zewnątrz. Mies...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

889 000 PLN (13 074 zł/m2)

3
2
68 m2
2018
15865426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27300230 15865426 Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe w nowym budownictwie 2019 r. 4 piętro windaNa sprzedaż jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 55,68 m² w nowoczesnym budynku z 2019 roku.Mieszkanie składa się z 3 pokoi, jest nowocześnie urządzone, a balkon ciągnie ...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

515 000 PLN (9 364 zł/m2)

3
1
55 m2
2019
15863945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27258821 15863945 Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą, która jest jedyną, aktualnie dostępną taką na rynku. Budynek jest gotowy do zamieszkania, oddany do użytku, a 95% mieszkań jest już zamieszkała co pozwoli Państwu uniknąć hałasu sąsiednich remontów, a pon...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

729 000 PLN (14 294 zł/m2)

3
1
51 m2
2025
15856408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27089800 15856408 Przestrzeń, światło i funkcjonalność dla rodziny Bielany, ChomiczówkaNa sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,72 m², położone na 7 piętrze w zadbanym, 15-piętrowym budynku z windą przy ul. Pabla Nerudy na warszawski...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

678 000 PLN (12 107 zł/m2)

2
1
56 m2
1980