• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Olsztyn Pojezierze

Znalezionych ofert: 11

15889896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27863210 15889896 Dzień dobryGrupaCDF oferuje Państwu do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,3 m2 położone w budynku przy ul. Dworcowej 49 na Osiedlu Pojezierze w Olsztynie.Świetna oferta jako nieruchomość inwestycyjna pod wynajem lub jako pierwsze mies...

Olsztyn (Pojezierze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

329 000 PLN (10 186 zł/m2)

2
1
32.3 m2
1976
15889655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27856599 15889655 Oferuję do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,10 m 2 położone na osiedlu Pojezierze, ulica Kołobrzeska 13a. Lokalizacja nieruchomości jest bardzo praktyczna i cieszy się sporym zainteresowaniem. Do centrum miasta dojdziemy spacere...

Olsztyn (Pojezierze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

399 000 PLN (8 313 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15807653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26376158 15807653 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,2 m² - drugie piętro, położone przy ul. Dworcowej 6 w Olsztynie.Lokal jest w pełni umeblowany i wyposażony (całość widoczna na zdjęciach pozostaje w cenie). Mieszkanie nadaje się do nat...

Olsztyn (Osiedle pojezierze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

375 000 PLN (8 152 zł/m2)

2
1
46 m2
1985
15884111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695276 15884111 Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na parterze, bardzo funkcjonalne - idealne dla rodziny z dziećmi. Sprawdzi się również inwestycyjnie. Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlinenc6y39 (jeśli nie widzisz linku skontaktuj się z pośrednikiem)LOKALI...

Olsztyn (Pojezierze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

509 000 PLN (8 290 zł/m2)

3
2
61.4 m2
1964
15655755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23393775 15655755 Wyjątkowa oferta inwestycyjna i idealne miejsce dla rodziny w sercu Olsztyna!Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 57,9 m², położonego przy ulicy Dworcowej 58 w Olsztynie. To idealna propozycja zarówno d...

580 000 PLN (10 175 zł/m2)

4
1
57 m2
1970
15885474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4-pokojowe przy ul. Pana Tadeusza 27732055 15885474 Lokal mieszkalny o powierzchni 57,90 m2, usytuowany na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku położonym przy ulicy Pana Tadeusza, na olsztyńskim Osiedlu Pojezierze. Mieszkanie składa się z czterech pokoi (ok 15,41 m2, 11,5 m2, 7,4 m2 i 7,12 m2), o...

Olsztyn (Pojezierze), ul. Pana Tadeusza 9

495 000 PLN (8 549 zł/m2)

4
1
57.9 m2
1975
15864036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Kołobrzeskiej 27262130 15864036 Poszukujesz mieszkania dobrze wykończonego, do którego możesz wprowadzić się natychmiast i nie marnować czasu, energii i nerwów na remont? Jeśli tak, zapoznaj się z poniższą ofertą. Zapraszam do mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze w...

Olsztyn (Pojezierze), ul. Kołobrzeska 13A

507 600 PLN (10 800 zł/m2)

3
1
47 m2
-
15822815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Umowa przedwstępna 2 piętro Kołobrzeska 26607764 15822815 Umowa przedwstępnaNa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 2. piętrze w 4. piętrowym budynku przy ul. Kołobrzeskiej 36A.LokalizacjaMieszkanie znajduje się na Osiedlu Pojezierze. W pobliżu budynku liczne sklepy, placówki pocztowe, szpital dziecię...

Olsztyn (Pojezierze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

275 000 PLN (10 577 zł/m2)

2
1
26 m2
1982
15815370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Westerplatte 26568090 15815370 Jeśli poszukujesz mieszkania wykończonego, gotowego do zamieszkania, usytuowanego z dala od hałasów ulicy, ale w miejscu, z którego jest szybki dostęp do komunikacji miejskiej i różnorodnych obiektów usługowo-handlowych, to poniższa oferta może okaza...

Olsztyn (Pojezierze), ul. Westerplatte

340 000 PLN (9 366 zł/m2)

2
1
36.3 m2
-
15752488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25166453 15752488 Szukasz mieszkania w doskonałym punkcie Olsztyna? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,4 m², usytuowane na parterze bloku przy ul. Dworcowej 4. Budynek z 1981 roku po pełnej termomodernizacji – wyr...

Olsztyn (Pojezierze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

419 000 PLN (9 030 zł/m2)

2
1
46.4 m2
1981
15692849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24052909 15692849 Idealne mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż – ul. Dworcowa, Olsztyn Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,2 m², położone na 2. piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Dworcowej w Olsztynie. Nieruchomość znajduje się w spoko...

Olsztyn (Pojezierze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

539 000 PLN (8 666 zł/m2)

3
1
62.2 m2
1978