• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Otwock Ługi

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Ługi

Znaleźliśmy 26 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Otwock

15342749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16306575 15342749 LOKALIZACJA: MIeszkanie zlokalizowane na zielonym, niezależnym osiedlu nieopodal centrum Otwocka. Znajdują się na nim sklepy, apteka, place zabaw, w pobliżu przystanek autobusowy, przedszkole, żłobek. Do stacji SKMPKP dojdziemy w 15 minut. Mieszkan...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

525 000 PLN (10 938 zł/m2)

3
1
48 m2
1970
15385646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17363797 15385646 Prezentujemy wyjątkowy apartament, który jest symbolem komfortu w sercu historycznej części Otwocka. Lokalizacja charakteryzuje się zabudową na działkach leśnych, wśród pięknego sosnowego starodrzewu. Osiedle, na którym usytuowany jest lokal...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

699 000 PLN (11 274 zł/m2)

3
1
62 m2
2005
15800140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26206817 15800140 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI 3-pokojowe mieszkanie w zielonej części Otwocka – cisza, spokój i bliskość natury! Marzysz o mieszkaniu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dobrą infrastrukturą pod ręką? Ta oferta może być strzałem w...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

499 000 PLN (10 617 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15896567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27982627 15896567 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego i przytulnego mieszkania o powierzchni ok. 39 m², położonego w spokojnej i zielonej części Otwocka, przy ul. Józefa Poniatowskiego, w pobliżu terenów rekreacyjnych i lasów. Mieszkanie znajduje się ...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

530 000 PLN (13 590 zł/m2)

2
1
39 m2
1958
15895435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962159 15895435 Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy przy ulicy Karczewskiej zlokalizowanym w dobrze skomunikowanym miejscu Otwocka, na osiedlu Station.Najważniejsze informacje:• Mieszkanie o f...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

499 000 PLN (10 396 zł/m2)

3
1
48 m2
1976
15885110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
48 m² z widokiem na las | 3 pokoje 27717532 15885110 Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować narożne, 3-pokojowe mieszkanie własnościowe spółdzielcze na 2. piętrze osiedla Batorego w Otwocku - z balkonem wprost na las.Przestrzeń i światło: 48 m² jasnego, ustawnego lokalu. Układ na...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

549 000 PLN (11 438 zł/m2)

3
1
48 m2
1973
15361726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 16826169 15361726 Mamy do zaoferowania Państwu przestronny apartament, zlokalizowany na kameralnym osiedlu w Otwocku, przy ulicy Kraszewskiego. Osiedle zamknięte i monitorowane, położone pośród zieleni, nieopodal rzeki Świder. Lokal mieszkalny o powierzchni 104 m2, zn...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

1 590 000 PLN (15 288 zł/m2)

4
1
104 m2
2016
15391478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17516957 15391478 Mamy do zaoferowania Państwu przestronny apartament, zlokalizowany na kameralnym, zamkniętym osiedlu złożonym z kilku budynków pod nazwą Osada Billewiczów w zielonej i cichej części Otwocka, przy ulicy Pułaskiego.LOKALIZACJAOsiedle na ponad 1.2 hekta...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

1 320 000 PLN (13 536 zł/m2)

4
2
97.52 m2
2008
15397040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17618542 15397040 Mamy Państwu do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45 mkw. Lokal usytuowany na czwartym piętrze w czterokondygnacyjnym budynku, dzięki czemu z dużego balkonu ( około 6 mkw) możemy podziwiać sosnowy klimat Otwocka. Mieszkanie składa si...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

549 000 PLN (12 200 zł/m2)

3
1
45 m2
1970
15378847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17228504 15378847 LOKALIZACJA: Osiedle położone jest w okolicy terenów leśnych - lokalizacja idealna dla osób szukających ucieczki od warszawskiego zgiełku. Zaletą tego mieszkania jest również cicha i spokojna okolica oraz dobre połączenia komunikacyjne (300m do prz...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

810 000 PLN (12 656 zł/m2)

3
1
64 m2
2008
15364833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16892973 15364833 LOKALIZACJA:Budynek zlokalizowany w ścisłym centrum Otwocka, przy ulicy Andriollego. Do stacji SKMPKP dojdziemy w 5 minut, w pobliżu przystanek autobusowy, sklepy, apteki, przychodnie, szkoła, przedszkole, usługi. Blisko do Parku Miejskiego oraz lasu...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

545 000 PLN (11 354 zł/m2)

3
1
48 m2
1980
15801177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedamy każde mieszkanie, dom. 26228478 15801177 Doświadczenie i wiedza, której wielu Klientów zaufało. Poszukujemy mieszkań, domów w powiecie otwockim. Nieruchomości Stelmaszak - licencjonowany pośrednik od 2006 roku. Zapraszamy do współpracy. Nasze nowe biuro : ul. Walecznych 68 (róg z ul. Londyń...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

400 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
-
40 m2
-