• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Pabianice Batalionów Chłopskich

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Chłopskich i Batalionów

Znaleźliśmy 50 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Pabianice

15806211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26328707 15806211 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie łączące komfort nowoczesnego apartamentu z doskonałą lokalizacją w Pabianicach, zaledwie kilka minut od samego centrum miasta.Wnętrze zaprojektowane z myślą o wygodzie codziennego życia oferuje przestronną część dzien...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

880 000 PLN (9 888 zł/m2)

4
1
89 m2
2021
15823791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26608890 15823791 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 47 m² Pabianice, ul. BardowskiegoNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m², położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Piotra Bardowskiego w Pabianicach.⸻LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się ...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

380 000 PLN (8 085 zł/m2)

2
1
47 m2
-
15777972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25739063 15777972 Rozkładowe M2 z kuchnią i dwoma balkonami w centrum PabianicWażne!Budynek na wiosnę będzie ocieplany, przy okazji zostaną wyremontowane klatki schodowe, co podniesie komfort, ale i wartość nieruchomości.Mieszkanie obecnie przechodzi drobne odświeżeni...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

459 000 PLN (8 410 zł/m2)

2
1
54.58 m2
-
15852072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27024944 15852072 Inwestycyjne mieszkanie w centrum.108 mkw powierzchni, do dowolnego podziału według własnego pomysłu.Doskonała lokalizacja, blisko targowiska, niedaleko przystanki komunikacji miejskiej.Spokojna okolica, mały ruch pieszy i samochodowy na ulicy.Kamien...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

270 000 PLN (2 500 zł/m2)

1
-
108 m2
1903
15773381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25634434 15773381 Przytulne mieszkanie w centrum Pabianic idealne dla seniorów lub osób z niepełnosprawnościami, budynek po rewitalizacji w 2020r, ogrodzony teren..Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,31 m², położone w samym centrum Pabianic przy ulic...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

299 000 PLN (8 543 zł/m2)

2
1
35 m2
1969
15871514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27470379 15871514 PROMOCJA !!! Przy zakupie mieszkania do końca maja miejsce postojowe GRATIS!!! M-3 w stanie deweloperskim z balkonem, miejsce postojowe, bez PCC BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46,23 m.kw usytuowane na t...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

355 971 PLN (7 739 zł/m2)

2
-
46 m2
2024
15845965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26872640 15845965 Mieszkanie 130 m.kw, zadbana kamienica, dogodna lokalizacja BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 130 m.kw usytuowane na trzecim piętrze w Pabianicach Stare miasto. W chwili obecnej mieszkanie ...

Pabianice (Stare miasto) (Łódzkie, gm. Pabianice)

559 000 PLN (4 300 zł/m2)

4
-
130 m2
1937
15801403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26240998 15801403 Kawalerka gotowa do zamieszkania BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 21,90 m.kw, usytuowaną na 1 piętrze w kamienicy, na Starym Mieście. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, odświeżone, podłoga wykończona panel...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

125 000 PLN (5 952 zł/m2)

1
-
21 m2
-
15623473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22672566 15623473 Trzypokojowe mieszkanie świetna lokalizacja.To urocze mieszkanie położone jest na os. Bugaj w Pabianicach, blisko pętli autobusowej. Doskonała lokalizacja, tuż obok sklepy, niedaleko szkoła i przedszkole.Blok wybudowany pod koniec lat 80tych z wielki...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

449 000 PLN (7 483 zł/m2)

3
1
60 m2
1987
15757243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25295971 15757243 Bezczynszowe 3 pokoje, parter, stare miasto BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 59 m.kw usytuowane na parterze. Mieszkanie składa się z salonu o powierzchni ok. 15 m.kw, dwóch syp...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

249 000 PLN (4 220 zł/m2)

3
-
59 m2
1939
15762668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25408094 15762668 Na sprzedaż nowe, słoneczne 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 w centrum Pabianic przy ulicy Skłodowskiej-Curie.Wyposażone w wysokim standardzie, usytuowane na 2 pietrze w bloku z 2023 roku na zamkniętym osiedlu, co gwarantuje prywatność i be...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

599 000 PLN (11 302 zł/m2)

3
1
53 m2
2023
15867415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27346636 15867415 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Szukasz 3 pokoi w rozsądnej cenie, ale nie chcesz rezygnować z bliskości Łodzi?Mieszkanie przy ul. Majdany w Pabianicach to idealny kompromis między miejską infrastrukturą a ceną, która w Łodzi staje...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

369 000 PLN (6 589 zł/m2)

3
1
56 m2
1960