• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Pabianice

Znalezionych ofert: 50

15889652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856587 15889652 Słoneczne 50 m² z dużym balkonem 4. piętro, świetna lokalizacja!Na sprzedaż oferuję jasne, przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na 4. piętrze. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowej przestrzeni w spok...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

340 000 PLN (6 800 zł/m2)

2
1
50 m2
1980
15869869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27411258 15869869 Kawalerka 17 m² po remoncie 1 piętro niskie koszty idealna inwestycja, Pabianice, Stare MiastoNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 17 m² położone na 1 piętrze w kamienicy.Lokal po remoncie gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów ...

Pabianice (Stare miasto) (Łódzkie, gm. Pabianice)

130 000 PLN (6 190 zł/m2)

1
1
21 m2
1926
15885113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 3 pokoje z balkonem | 0% prowizji 27717688 15885113 Zależy Ci na przestronnym wnętrzu, gdzie każdy domownik znajdzie swój własny kąt, a strefa dzienna naprawdę tętni życiem?Poznaj M10 w inwestycji Lofty Łaska. To liczące 75,55 m² mieszkanie usytuowane na 3. piętrze, z dużym salonem, aneksem kuchennym,...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

298 423 PLN (3 979 zł/m2)

3
1
75 m2
-
15887378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostatnie 2 mieszkania | Słoneczne 77 m² | 3 pokoje 27782656 15887378 Szukasz wnętrza z duszą, które wyróżnia się na tle powtarzalnych blokowisk? To jedna z ostatnich szans, by zamieszkać w inwestycji Lofty Łaska. W całym budynku zostały już tylko 2 wolne mieszkania!Prezentujemy M12 - dwustronny, niezwykle słoneczny ap...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

349 260 PLN (4 536 zł/m2)

3
1
77 m2
-
15875716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527299 15875716 Szukasz mieszkania, w którym nie musisz pruć ścian, wymieniać rur ani walczyć z instalacją elektryczną? Mamy dla Ciebie 48,17 m² czystego potencjału na ul. Toruńskiej w Pabianicach. To propozycja dla tych, którzy chcą wejść na gotową bazę i po prostu...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

329 000 PLN (6 830 zł/m2)

3
-
48.17 m2
1972
15824728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
BUGAJ dla aktywnych! 3pokoje 27184203 15824728 To nie jest mieszkanie dla każdego. To przestrzeń dla tych, którzy chcą złapać oddech, zwolnić tempo i żyć bardziej - wygodnie, świadomie i po swojemu.Już od progu czuć, że to miejsce ma w sobie coś wyjątkowego. Przestrzeń niemal 69 m² została zaproj...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

525 000 PLN (7 721 zł/m2)

3
1
68 m2
1994
15798547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26175636 15798547 Lokal mieszkalny w Centrum miasta w nowym bloku, idealny pod usługi, lub do zamieszkania, z garażem w budynku. Oferta na wyłączność dostępna tylko w Bestate Nieruchomości. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny usługo...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

369 000 PLN (5 952 zł/m2)

2
-
62 m2
2020
15867415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27346636 15867415 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Szukasz 3 pokoi w rozsądnej cenie, ale nie chcesz rezygnować z bliskości Łodzi?Mieszkanie przy ul. Majdany w Pabianicach to idealny kompromis między miejską infrastrukturą a ceną, która w Łodzi staje...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

369 000 PLN (6 589 zł/m2)

3
1
56 m2
1960
15867419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27346637 15867419 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Szukasz wyjątkowego miejsca do życia w Pabianicach? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania! Położone w odrestaurowanej kamienicy, o powierzchni 58 m, idealne dla rodziny.Przeszło gruntowny remont, of...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

445 000 PLN (7 672 zł/m2)

3
1
58 m2
1910
15871603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27471850 15871603 Wykończone "pod klucz", 2 pokoje, miejsce postojowe, bez PCC BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 45,84 m.kw usytuowane na parterze w Pabianicach. Budynek 4-piętrowy z windą, oddany do użytk...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

412 560 PLN (9 168 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15860832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27184729 15860832 Bezczynszowe, 3 pokoje, I piętro BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 77,38 m.kw usytuowane na pierwszym piętrze w Pabianicach przy ul. Świętokrzyskiej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi o powie...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

360 000 PLN (4 675 zł/m2)

3
-
77 m2
-
15871514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27470379 15871514 PROMOCJA !!! Przy zakupie mieszkania do końca maja miejsce postojowe GRATIS!!! M-3 w stanie deweloperskim z balkonem, miejsce postojowe, bez PCC BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46,23 m.kw usytuowane na t...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

355 971 PLN (7 739 zł/m2)

2
-
46 m2
2024