• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Pasikurowice Kasztanowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Pasikurowice i Kasztanowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15815612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z pięknym widokiem oraz dużym tarasem 26568248 15815612 Prezentujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni 112m2 z dużym tarasem. Mieszkanie z pięknym widokiem położone w Rzeszowie przy ul Twardowskiego na nowoczesnym osiedlu. Nieruchomość usytuowana jest na 3 piętrze niskie...

Rzeszów (Mieszka I), ul. Jana Twardowskiego

1 180 000 PLN (10 536 zł/m2)

4
2
112 m2
-
15888378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta - 46 m² 27811179 15888378 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta - 46 m²Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojow...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

389 000 PLN (8 457 zł/m2)

2
1
46 m2
-
15864662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27271874 15864662 Nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim z rynku wtórnego. Lokal posiada przestronny pokój z aneksem kuchennym i łazienką. Układ mieszkania stwarza możliwość zaaranżowania ścianek działowych, wyodrębniając przedpokój albo sypialniękuchnię. ...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

286 350 PLN (8 422 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15894187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne, jasne 3-pokojowe mieszkanie 27933314 15894187 Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie znajdujące się na I piętrze 5-piętrowego bloku na gdańskim Suchaninie o powierzchni użytkowej 78,50 m2. W skład mieszkania wchodzą:- przestronny salon z balkonem 13m2- 2 sypialnie- łazienka,- WC-...

Gdańsk (Suchanino) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 139 000 PLN (14 603 zł/m2)

3
1
78 m2
2008
15889265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Osiedle Królewskie- Rumia - 2 pokoje z ogródkiem 27846368 15889265 Ogródek Miejsce na 2 auta Osiedle Królewskie, RumiaNa sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,30 m², zlokalizowane na prestiżowym Osiedlu Królewskim w Rumii. To idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesny design, jakość i fu...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

560 000 PLN (13 659 zł/m2)

2
1
41 m2
2012
15883456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675190 15883456 Na sprzedaż mieszkanie, idealne na lokal, położone na parterze, zlokalizowane przy jednej z głównych ulic miasta z wejściem z bramy. Stan bardzo dobry. Ogrzewanie gazowe. Obecnie wykorzystywane jako biuro. Powierzchnia wynosi blisko 70m2, składa się ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (7 709 zł/m2)

3
-
67.45 m2
1900
15888808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27826712 15888808 Są mieszkania, które wymagają remontu, czasu i kolejnych wydatków.A są też takie, do których można wejść od razu i po prostu zacząć nowe życie nad morzem.To właśnie jedna z tych okazji.Kołobrzeg ul. Zapleczna44,66 m² pełne światła, funkcjonalnej prz...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

479 000 PLN (10 886 zł/m2)

2
1
44 m2
2000
15858375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne 3 pokoje z dużym potencjałem, pod Opolem 27146981 15858375 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 65,5 m², położonego na kameralnym osiedlu w miejscowości Górażdże. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, co zapewnia komfort ...

Górażdże (Opolskie, gm. Gogolin)

264 000 PLN (4 062 zł/m2)

3
1
65 m2
1950
15845799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26869888 15845799 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC!! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 3 pokoi o powierzchni 54,70m2 + BALKON 4,3m2 - dokładny rzu...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

671 422 PLN (12 434 zł/m2)

3
-
54 m2
2026
15826924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26639327 15826924 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Urzędniczej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż unikatowe mieszkanie Krowodrza Czarna WieśOferujemy ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

880 000 PLN (16 604 zł/m2)

2
1
53 m2
1960
15819215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26604699 15819215 Mieszkanie na sprzedaż - Stare Miasto, tuż przy Rynku Głównym możliwość podjazdu samochodem Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w samym sercu Kraków - Stare Miasto . Nieruchomość znajd...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 693 000 PLN (30 954 zł/m2)

3
-
87 m2
-
15638522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23020964 15638522 Oferta na wyłączność w SDP Nieruchomości!Niepowtarzalne narożne mieszkanie z tarasem położone na ostatnim piętrze w ekskluzywnym apartamentowcu Angel City wybudowanym w 2022 r. Apartament posiada boczny widok na rzekę. Wyjście na taras o powierzchni ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 559 000 PLN (22 594 zł/m2)

2
-
69 m2
2022