• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Pieszyce Maja 3

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Pieszyce, Maja i 3

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15883409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675306 15883409 Przestronne mieszkanie położone w okolicach Centrum miasta!Na powierzchnię mieszkania 77 m2 składa się salon, trzy sypialnie, oddzielna kuchnia, łazienka, toaleta oraz przestronny przedpokój.Mieszkanie posiada balkon.Mieszkanie w stanie do zamieszkan...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

580 000 PLN (7 532 zł/m2)

4
-
77 m2
2008
15870257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27424429 15870257 Przestronne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze - okolice Osiedla Młodych!Na powierzchnie mieszkania składa się przestronny salon, osobna duża kuchnia, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszkanie gotowe do zamieszkania - przeszł...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

540 000 PLN (8 060 zł/m2)

2
-
67 m2
1900
15858708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27153741 15858708 4 pokoje po kapitalnym remoncie 2 piętro balkon okolice ul. Głowackiego, ŚwidnicaNa sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze zadbanego, ocieplonego budynku w cichej i spokojnej części Świdnicy okolice ul. Głowackiego. Nie...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

697 000 PLN (7 576 zł/m2)

4
1
92 m2
1985
15852443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27032910 15852443 Prezentujemy Państwu mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Zarzecze!ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU!Na powierzchnie mieszkania składają się dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. W mieszkaniu są okna PCV, na p...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

359 000 PLN (10 879 zł/m2)

2
-
33 m2
1950
15776941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25722053 15776941 MIESZKANIE ŚWIDNICA, okolice LidlaNa sprzedaż oferuję przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m(60,4 m powierzchni mieszkalnej + dodatkowy pokój na strychu), położone na 2. piętrze w odnowionym i ocieplonym budynku.Lokalizacja jest bardzo...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

390 000 PLN (5 909 zł/m2)

3
1
66 m2
1939
15743913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25027234 15743913 Trzypokojowe mieszkanie na wygodnym I piętrze w okolicach Centrum Świdnicy!Mieszkanie do kapitalnego remontu, daje jednak duże możliwości aranżacyjne.Na powierzchnie mieszkania ok. 83 m2 składają się trzy pokoje (dwa w układzie przejściowym), kuchnia...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

406 000 PLN (4 951 zł/m2)

3
-
82 m2
1940
15734985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24850486 15734985 REZERWACJA!Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Osiedla Młodych!IDEALNE POD INWESTYCJE!Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na balkon, sypialnia, kuchnia, łazienka z toaletą oraz przedpokój.Mie...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

330 000 PLN (6 600 zł/m2)

2
-
50 m2
1975
15611599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie do remontu Ochota 22433399 15611599 Na sprzedaż mieszkanie wymagające remontu.Mieszkanie o powierzchni 36,7 m2 składa się z: salonu, sypialni, kuchni, łazienki, przedpokoju. Okna z ekspozycją na południowy wschód. Jasne, słoneczne.Przedpokój około 3 m², większy pokój mierzy ponad 15 m²...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

568 888 PLN (15 802 zł/m2)

2
-
36 m2
1970
15611589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Ochota 22433398 15611589 Mieszkanie rozkładowe z oddzielnym wejściem do każdego pokoju. Okna od południa oraz zachodu. Widna kuchnia, w mieszkaniu balkon oraz piwnica. W spokojnej okolicy, z bardzo dobrą komunikacją w stronę centrum oraz lotniska. W okolicy 4 parki, Malickie...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (15 439 zł/m2)

3
1
57 m2
1975
15463719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowy apartament (2 pokoje) Zawady 19138877 15463719 Sprzedam luksusowy w bardzo bardzo wysokim standardzie jakości i wykonania 40 m2 apartament położony na Zawadach w Wilanowie. Bardzo ciche i w piękne do życia miejsce. Apartament posiada:- otwartą przestrzeń (możliwość zamknięcia sypialni)- klimatyza...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 120 000 PLN (28 000 zł/m2)

2
1
40 m2
2019
15870932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27447547 15870932 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 44 metrów położony w nowoczesnej inwestycji z 2024 roku przy ul.Holzera na Wilanowie.To idealna prop...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (23 864 zł/m2)

2
-
44 m2
2024
15800242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26210350 15800242 Opiekun ofertyDaniel Matoszyn602 101 6022-pokojowe mieszkanie w kamienicy z potencjałemNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62,6 m2, położone na 1. piętrze kamienicy z początku XX wieku przy ul. Żeromskiego, w jednej z lepiej skomunikowan...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

618 900 PLN (9 982 zł/m2)

2
-
62 m2
1900