• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Pogórze

Znalezionych ofert: 24

15894243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe 3 pokoje z tarasem i ogrodem | Pogórz 27934872 15894243 Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości, która łączy wygodę nowego budownictwa, funkcjonalny układ trzech pokoi i prywatną przestrzeń zewnętrzną. Przy ul. Stefana Czarnieckiego w Pogórzu znajduje się jasne mieszka...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

899 000 PLN (14 500 zł/m2)

3
1
62 m2
2020
15894116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27925367 15894116 Opis:Posiadamy na sprzedaż luksusowy trzypokojowy apartament o powierzchni 79,70 m2, na prestiżowym i zamkniętym osiedlu Ogrody Tesoro. Osiedle położone jest na Pogórzu, na przedmieściach Gdyni, zlokalizowane w bliskości natury w pięknie zadbanym...

Pogórze (Ogody tesoro) (Pomorskie, gm. Kosakowo)

1 300 000 PLN (16 456 zł/m2)

3
1
79 m2
2023
15867210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27339482 15867210 Na sprzedaż atrakcyjne, narożne mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem, zlokalizowane na parterze nowoczesnego osiedla Beauforta 2, zrealizowanego przez renomowanego dewelopera Euro Styl.Nieruchomość została wykończona z dbałością o detale zaledwie 2 lata...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

717 000 PLN (12 804 zł/m2)

3
1
56 m2
2024
15845156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowy apartament/4 pokoje/ogród/OgrodyTesoro 26854079 15845156 Oferowany jest luksusowy czteropokojowy apartament o powierzchni 87,84 m2,  na prestiżowym i zamkniętym osiedlu Ogrody Tesoro. Osiedle położone jest na  Pogórzu, na przedmieściach Gdyni, zlokalizowane  w bliskości natury w  pięknie zadbanym 4,5 ha  p...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

1 660 000 PLN (19 080 zł/m2)

4
2
87 m2
2024
15891187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27890623 15891187 NOWOCZESNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEM HALA GARAŻOWA KOMÓRKA LOKATORSKA MIEJSCE POSTOJOWE ZEWNĘTRZNENAJWIĘKSZE ATUTY* funkcjonalny układ pomieszczeń* przestronny balkon o powierzchni ok. 15 m²* klimatyzacja* markizy balkonowe* miejsce w...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

674 000 PLN (13 331 zł/m2)

2
-
50.56 m2
2013
15829204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Potrzebujesz 4 pokoju dla swojej rodziny ? 26792766 15829204 Funkcjonalne, mieszkanie 4 pokojowe na pierwszym piętrze od strony południowo-wschodniej.Odbiór budynku w I kwartale 2027 roku. Nowoczesność i wysoka jakość nowego osiedla. Inwestycja o podwyższonym standardzie deweloperskim. W ofercie mamy również m...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

732 446 PLN (10 932 zł/m2)

4
1
67 m2
2027
15829053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokoje dla Twojej Rodziny 26651344 15829053 Funkcjonalne, mieszkanie 3 pokojowe na pierwszym piętrze od strony południowej.Nowoczesność i wysoka jakość nowego osiedla. Inwestycja o podwyższonym standardzie deweloperskim. Pomieszczenia- pokój dzienny z aneksem 23,89 m2- pokój 10,02 m2- pokój 12...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

678 653 PLN (10 283 zł/m2)

3
1
66 m2
2025
15829054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twoje Pierwsze Własne Mieszkanie 26651343 15829054 Funkcjonalne, mieszkanie 2 pokojowe na pierwszym piętrze od strony zachodniej. Nowoczesność i wysoka jakość nowego osiedla. Inwestycja o podwyższonym standardzie deweloperskim. Odbiór budynku III kwartał 2027 roku. W ofercie mamy również mieszkania 2...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

430 710 PLN (13 052 zł/m2)

2
1
33 m2
2025
15830843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twoje Pierwsze Własne Mieszkanie 26679964 15830843 Funkcjonalne, mieszkanie 2 pokojowe na parterze z ogródkiem od strony wschodniej.Nowoczesność i wysoka jakość nowego osiedla. Inwestycja o podwyższonym standardzie deweloperskim. Odbiór budynku IV kwartał 2026 roku. W ofercie sprzedaży posiadamy równ...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

450 918 PLN (12 526 zł/m2)

2
1
36 m2
2025
15865074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje od zachodu | duży balkon 27284592 15865074 Przestronne, nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w budynku z windą, na prestiżowym Osiedlu Na Fali w Pogórzu, wybudowanym przez znanego i cenionego dewelopera Dekpol.Mieszkanie zostało wykończone z materiałów wysokiej kla...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

529 000 PLN (13 564 zł/m2)

2
1
39 m2
2018
15861372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stworzyć przestrzeń dokładnie taką, jakiej potrzeb 27205210 15861372 Twoje pierwsze mieszkanie ?Szukasz idealnego miejsca na start lub inwestycję? To funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim to doskonała propozycja dla osób ceniących komfort, nowoczesność i świetną lokalizację.Lokal o przemyślanym uk...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

521 510 PLN (12 128 zł/m2)

2
1
43 m2
2024
15843713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokoje dla Twojej Rodziny 26813236 15843713 Funkcjonalne, mieszkanie 3 pokojowe na pierwszym piętrze od strony zachodniej. Nowoczesność i wysoka jakość nowego osiedla. Inwestycja o podwyższonym standardzie deweloperskim. Pomieszczenia- pokój dzienny z aneksem 26,46 m2- pokój 10,80 m2- pokój 11...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

638 724 PLN (10 302 zł/m2)

3
1
62 m2
2025