• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Poręba Przemysłowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Przemysłowa

Znaleźliśmy 65 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Poręba

15845590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26863930 15845590 Idealne pierwsze mieszkanie lub pewna inwestycja kawalerka z balkonem PorębaSzukasz swojego pierwszego mieszkania albo lokalu, który świetnie sprawdzi się pod wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzch...

Poręba (Śląskie, gm. Poręba)

179 000 PLN (5 424 zł/m2)

1
1
33 m2
1985
15807020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26359711 15807020 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

460 320 PLN (10 705 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
14823891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 215409 14823891 Oferujemy w pełni wyposażony, gotowy do zamieszkania lub wynajmu elegancki przestrzenny apartament. Opisywany lokal mieszkalny znajduje się w Szklarskiej Porębie, jednej z turystycznych enklaw Karkonoszy. Mieszkanie składa się z salonu z przestronnym...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

998 210 PLN (16 100 zł/m2)

2
1
62 m2
2022
15845518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26863090 15845518 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Jedyny apartament z możliwością we własnym zakresie instalacji jacuzzi i sauny na tarasie o metrażu 46,47 m.Nowa inwestycja w jednej z najbar...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

527 160 PLN (12 260 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15813121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26557620 15813121 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

396 060 PLN (11 649 zł/m2)

1
1
34 m2
2025
15813039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26553895 15813039 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

350 290 PLN (11 676 zł/m2)

1
1
30 m2
2025
15812662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26543515 15812662 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

461 265 PLN (10 727 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15807019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26359710 15807019 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

356 155 PLN (9 626 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15772132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25602174 15772132 Burmistrz Szklarskiej Poręby ogłasza następujący przetarg ustny nieograniczony czwarty przetarg na sprzedaż nieruchomości lokalowej nr 2 (lokal mieszkalny) o powierzchni użytkowej 27,10 m2 (powierzchnia lokalu 25,80 m2 i ...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

110 000 PLN (4 074 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15813117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26557611 15813117 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

442 382 PLN (11 956 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15550005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20950169 15550005 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Na sprzedaż nowy apartament w Szklarskiej Porębie!Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament z 2023 roku, znajdujący się w atrakcyjnej lokalizacji w Szklarskiej Porębie – idealne miejsce na wypoczynek w se...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

426 000 PLN (18 546 zł/m2)

1
1
22.97 m2
2023
15577127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21691092 15577127 **Opis Apartamentu w Szklarskiej Porębie - Stan deweloperski**Przedstawiamy Państwu nowoczesny apartament o powierzchni 35,49 m², zlokalizowany na pierwszym piętrze kameralnego obiektu, który znajduje się zaledwie 200 m od stacji kolejowej. Inwestycj...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

490 000 PLN (13 807 zł/m2)

2
1
35.49 m2
2025