• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Poznań

Znalezionych ofert: 532

15645193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne mieszkanie przy Ratajczaka 23193034 15645193 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania położonego w historycznej kamienicy w samym centrum Poznania. Nieruchomość znajduje się przy ul. Ratajczaka i stanowi doskonałą propozycję zarówno do zamieszkania, jak i do prowadzenia dz...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

795 000 PLN (9 815 zł/m2)

3
1
81 m2
1934
15870954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczna kawalerka/inwestycja/centrum 27449213 15870954 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej i klimatycznej kawalerki położonej przy ul. Fabrycznej w Poznaniu. Nieruchomość znajduje się w zadbanej kamienicy i wyróżnia się ponadstandardową wysokością pomieszczeń, co zapewnia poczuc...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

470 000 PLN (15 161 zł/m2)

1
1
31 m2
-
15875701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527215 15875701 Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu poznańskiej Wildy. Nieruchomość ta łączy w sobie wyjątkową lokalizację, klimatyczną kamienicę z 1906 roku oraz ogromny potencjał inwestycyjny.Lokali...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

829 000 PLN (9 181 zł/m2)

3
1
90.3 m2
1906
15886361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27754564 15886361 Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na poznańskim Łazarzu przy ul. Gąsiorowskich 4 (Blok z 2019 roku) Mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 55,53 m2 położone jest na 4 piętrze bloku z windą i użytkowane jest pod dzi...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

645 000 PLN (11 617 zł/m2)

3
1
55.52 m2
2019
15823143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641650 15823143 Na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament w świetnej lokalizacji ścisłe centrum Poznania, ul. Wodna 15, przy skrzyżowaniu z ul. Garbary (nad Rossmannem). Szczegóły nieruchomości: - Powierzchnia: 54,...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

970 000 PLN (17 963 zł/m2)

2
1
54 m2
2012
15823001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641648 15823001 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38,07m2, położone na I piętrze w wyremontowanej kamienicy przy ul. 28 czerwca 1956r. - blisko Rynku Wildeckiego. Niezależny układ mieszkania: - Pokój - 14,95m2 ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

399 000 PLN (10 500 zł/m2)

2
1
38 m2
1910
15877709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27577782 15877709 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,46 m², położone w spokojnej i zielonej części Poznania przy ul. Strzeszyńskiej 263. Podstawowe informacje: - powierzchnia: 31,46 m² ...

Poznań (Strzeszyn) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

449 000 PLN (14 484 zł/m2)

1
1
31 m2
2009
15823740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26653188 15823740 Polecam na sprzedaż bardzo ustawne i słoneczne mieszkanie położone na Poznańskim Piątkowie osiedle Sobieskiego o powierzchni 74m2 na pierwszym piętrze. Lokal składa się z czterech ustawnych i przestrzennych pomieszczeń , trzech nieza...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

648 000 PLN (8 757 zł/m2)

4
1
74 m2
1989
15885168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27719451 15885168 Odkryj urokliwe mieszkanie na zielonym osiedlu Dębca - idealne miejsce dla Ciebie! Ta wyjątkowa oferta to połączenie komfortu, funkcjonalności i doskonałej lokalizacji, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Położone w spokojnej, ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

370 000 PLN (10 278 zł/m2)

2
-
36 m2
1960
15894105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27923558 15894105 NA SPRZEDAŻ 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM POZNAŃ - GRUNWALD UL. RASZYŃSKAPolecamy na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe położone na poznańskim Grunwaldzie przy ul. Raszyńskiej - jednej z najbardziej cenionych lokalizacji z dos...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

575 000 PLN (11 359 zł/m2)

2
1
50.62 m2
1970
15863794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27256634 15863794 Nie pobieramy prowizji od strony Kupującej!OSA Nieruchomości zaprasza na prezentację 2-pokojowego mieszkania z widokiem na zielony skwer zlokalizowanego na 3 piętrze bloku w Poznaniu na Osiedlu Piastowskim (w pobliżu ronda Rataje).Doskonała lokalizac...

Poznań (Rataje) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

499 000 PLN (11 419 zł/m2)

2
1
43.7 m2
1968
15877916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27585311 15877916 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3-pokojowego mieszkania na poznańskim Łazarzu – w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Wilsona i Palmiarni.To idealna propozycja dla osób ceniących klimat łazarskiej zabudowy, przestrzeń oraz doskonałą lokaliz...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

900 000 PLN (10 638 zł/m2)

3
-
84.6 m2
1940