• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Przeworsk Jagiellońska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Przeworsk i Jagiellońska

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15891422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897181 15891422 Prezentujemy Państwu kawalerkę w stanie deweloperskim znajdującą się w Centrum Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym oraz wyjściem na przestronny balkon, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszkanie w stanie dewelopersk...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

282 800 PLN (10 100 zł/m2)

1
-
28 m2
2024
15890579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27879788 15890579 Mieszkanie idealne pod inwestycję!Mile widziana zamiana na kawalerkę. Mieszkanie składa się z dwóch części:Pierwsza część: przedpokój, dwa pokoje w układzie przejściowym, kuchnia z prysznicem, toaleta oraz pomieszczenie gospodarcze. Druga część: pokó...

Świdnica (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

285 000 PLN (4 130 zł/m2)

3
1
69 m2
1939
15877907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27584956 15877907 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w okolicach Centrum!Na powierzchnię mieszkania składa się duży salon z otwartą kuchnią, dwie sypialnie, łazienka oraz przedpokój. W mieszkaniu są okna PCV oraz drewniane, na podłogach panele i płytki, drzwi wewnętrzn...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

359 000 PLN (3 989 zł/m2)

3
-
90 m2
1939
15870844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27441078 15870844 Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze - Osiedle Zarzecze!ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU!Na powierzchnie mieszkania składają się salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, łazienka z wc oraz pr...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

429 000 PLN (9 533 zł/m2)

3
-
45 m2
1940
15835362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26737600 15835362 Przestronne mieszkanie z dużym balkonem z widokiem na góry!Mieszkanie rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie i ustawnych pomieszczeniach.Na powierzchnię mieszkania składa się:- przestronny salon z dużym balkonem, - kuchnia z jadalnią i spiżarką, - dw...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

490 000 PLN (6 447 zł/m2)

3
1
76 m2
1980
15779406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25774852 15779406 Przestronne dwupokojowe mieszkanie w okolicach ul Jagiellońskiej w Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się osobna przestronna kuchnia, salon, sypialnia, łazienka z wc oraz duży przedpokój.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele oraz płyt...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

319 000 PLN (4 623 zł/m2)

2
-
69 m2
1930
15768033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25534779 15768033 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Centrum - z widokiem na skwer!Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, dwie osobne sypialnie, duża łazienka z oknem oraz przedpokój.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki, nowe...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

499 000 PLN (6 836 zł/m2)

3
-
73 m2
1939
15888570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27816818 15888570 Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,60 m², położone na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku na nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu Eskadra.Układ mieszkania:przestronny salon z wyjściem na balkonoddzielna, ustawna...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (18 548 zł/m2)

2
1
42 m2
2014
15888447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27814070 15888447 4-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Suwalskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 93,4m2 składa się z:- 2 pokoi, - otwartej kuchni, - łazienki, - przedpokojuPowierzchnia dodat...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 480 000 PLN (15 846 zł/m2)

4
1
93.4 m2
1999
15888421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814068 15888421 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Księcia Janusza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1973NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 43m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,-...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

740 000 PLN (17 209 zł/m2)

2
1
43 m2
1973
15888401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27813757 15888401 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Skarbka z GórBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32m2 składa się z:-pokoju dziennego,-otwartej kuch...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (17 188 zł/m2)

1
1
32 m2
2003
15888012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27799674 15888012 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Herbu Oksza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45,72m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,-...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (17 060 zł/m2)

2
1
45.72 m2
2018