• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Puck

Znalezionych ofert: 20

15693450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24066194 15693450 Apartament nad Zatoką PuckąZ przyjemnością przedstawiamy Państwu nieruchomość na sprzedaż położoną w miejscowości Puck.NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Pucka;- Nowoczesne i zamknięte os...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

435 896 PLN (9 476 zł/m2)

2
1
46 m2
2026
15693451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24066193 15693451 Apartament nad Zatoką PuckąZ przyjemnością przedstawiamy Państwu nieruchomość na sprzedaż położoną w miejscowości Puck.NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Pucka;- Nowoczesne i zamknięte os...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

486 401 PLN (8 533 zł/m2)

3
1
57 m2
2026
15629747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22833469 15629747 Apartament nad Zatoką PuckąZ przyjemnością przedstawiamy Państwu nieruchomość na sprzedaż położoną w miejscowości Puck.NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Pucka;- Nowoczesne i zamknięte os...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

412 063 PLN (9 365 zł/m2)

2
1
44 m2
2026
15863677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27254661 15863677 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m², zlokalizowane na 1. piętrze w kamienicy w spokojnej miejscowości Strzelno przy ulicy Kasztanowej 1.W ogłoszeniu są załączone wizualizacje oraz realne zdjęcia mieszkania.Możemy przygotować mieszkanie pod klu...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

139 900 PLN (2 640 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15735597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24858381 15735597 NA SPRZEDAŻ NADMORSKI APARTAMENT W NAJLEPSZEJ LOKALIZACJI ZALEDWIE 50 m OD MORZA PLAŻY MARINY I MOLOOferuję NADMORSKI apartament o powierzchni 44 m2 z OGRODEM ok 113 m2, MIEJSCEM POSTOJOWYM W HALI GARAŻOWEJ I KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ W CENIE !!!Lokal miesz...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

979 000 PLN (22 250 zł/m2)

2
1
44 m2
2020
15881414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27630359 15881414 Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni ok. 82 m², położony w kameralnej i cenionej inwestycji Willa Kaprów przy ul. Kaprów w Puck, w bezpośrednim sąsiedztwie Zatoka Pucka. Nieruchomość usytuowana jest na 3. piętrze nowoczesnego budynku wyposa...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

1 195 000 PLN (14 573 zł/m2)

3
1
82 m2
2020
15872618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowy apartament! Puck! 27499106 15872618 HOT OFERTA!!!ATUTY:- Nowoczesny budynek- Bliskość morza- W pobliżu pełna infrastruktura handlowo - usługowa- Dwupoziomowy apartament- Kameralny budynek- Winda- Do własnej aranżacji!LOKALIZACJA:Apartament znajduje się przy spokojnej ulicy Abrahama w p...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

799 000 PLN (8 685 zł/m2)

4
-
92 m2
2024
15876628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27542435 15876628 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam apartament 40m w Pucku. Apartament położony jest na parterze, brak schodów i stopni - dostosowane dla osób z niepełnosprawnością. Do mieszkania przynależy taras z kostki brukowej 11m oraz piwnica ...

Puck (Puck) (Pomorskie, gm. Puck)

549 000 PLN (13 725 zł/m2)

2
-
40 m2
2019
15790544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie inwestycyjne z widokiem na morze 25969950 15790544 Lokalizacja:Mieszkanie położone jest w otoczeniu terenów zielonych, zaledwie 5 minut spacerem od plaży i 15 minut od Mariny. W pobliżu znajdują się liczne sklepy oraz atrakcje do aktywnego spędzania czasu. Dzięki takiemu usytuowaniu inwestycji można ...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

481 000 PLN (19 240 zł/m2)

1
-
25 m2
2021
15858597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 400m do plaży! 27151087 15858597 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie, położone na 4 piętrze w zadbanym budynku oddalonym o zaledwie 400 m od plaży - Pu...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

420 000 PLN (9 130 zł/m2)

2
-
46 m2
1980
15777022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25726923 15777022 NA SPRZEDAŻ KAMERALNE MIESZKANIE 35,96 m2 w BUDYNKU Z WINDĄ 30 m OD MORZA z MIEJSCEM POSTOJOWYM NAZIEMNYM I KOMÓRKA LOKATORSKĄ w PUCKUOferuję Państwu bardzo ładne w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie w najlepszej lokalizacji w mieście - NAD SA...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

629 000 PLN (17 971 zł/m2)

1
1
35 m2
2014
15360327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
apartament nad morzem Puck 16787141 15360327 Na sprzedaż apartament w nadmorskiej miejscowości Puck.Apartament na pierwszym piętrze o powierzchni 62,15m2m2 składający się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, dwóch  sypialni i łazienki.Apartament posiada dwa balkony,każdy o powierzchni 3,9...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

605 915 PLN (9 773 zł/m2)

2
1
62 m2
-