• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Rabowice Barwna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rabowice i Barwna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15887979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27797898 15887979 Apartament 3 pok60mgaraż komórka Lux2010Polecamy na sprzedaż apartament ul Kubali Apartament znajduje się na zamkniętym osiedlu ,w spokojnej okolicy Na terenie osiedla teren rekreacyjny oraz plac zabaw.Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie Mie...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

779 999 PLN (12 603 zł/m2)

3
1
61.89 m2
2010
15573886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne nowe mieszkanie na Stogach 66m2 21618831 15573886 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTY3-pokojowe mieszkanie blisko morza, rzeki, parku i jeziora w bardzo popularnej dzielnicy Stogi.Zlokalizowane w nowoczesnym bu...

Gdańsk (Stogi) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

999 000 PLN (15 136 zł/m2)

3
1
66 m2
2024
15889117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27844759 15889117 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Kliny.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 36m2 z balkonem na os. Kliny, KrakówOferujemy mieszkani...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

510 000 PLN (14 167 zł/m2)

2
1
36 m2
2020
15889115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27844746 15889115 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Stefana BaleyaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windyKlatka czysta, zadbana, regularnie sprzątana, na każdym piętrze znajdują się tylko dwa mieszkania....

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (13 420 zł/m2)

3
1
65.2 m2
1970
15889024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe mieszkanie Straszyn 2 pok + hala + komórka 27840702 15889024 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - idealne dla pary lub inwestora StraszynNa sprzedaż nowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Młody Straszyn przy ul.  Z. Pidka 2.Nieruchomość idealna zarówno dla pa...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

540 000 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
45 m2
2025
15888848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27830450 15888848 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, położone przy ul. Niepodległości na przeciwko Galerii Kaskada .Nieruchomość idealna do mieszkania albo jako inwestycja pod wynajem.Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu przez osoby z poza Uni...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

348 000 PLN (9 480 zł/m2)

2
1
36.71 m2
1970
15885753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie w Kaliszu 27740608 15885753 Na sprzedaż mieszkanie 73,95 m² - Kalisz, ul. StawiszyńskaPrzestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w dobrze rozwiniętej części Kalisz. Lokal znajduje się na 2. kondygnacji budynku i stanowi odrębną nieruchomość z księgą wieczystą.ATUTYDuży metra...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

462 000 PLN (6 329 zł/m2)

3
1
73 m2
2000
15884781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w nowym budownictwie 27711459 15884781 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży jasnego i niezwykle przytulnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 42 m², położonego w spokojnej, a jednocześnie świetnie rozwiniętej części Gdańska przy ul. Hokejowej, na 2 piętrze w budyn...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

555 000 PLN (13 537 zł/m2)

2
1
41 m2
2021
15882695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 3 pokoje z balkonem, garaż 27673110 15882695 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60,4 m2, piętro 34 z windą, w budynku z 2016 r., Białołęka Nowodwory.Po odświeżeniu, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjne pod wynajem. Meble ruchome w cenie. Mieszkanie to:* sa...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

870 000 PLN (14 500 zł/m2)

3
-
60 m2
2016
15882691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe cztery pokoje na dwóch poziomach 27673107 15882691 Do kupienia 4-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie 83m2, piętro 4 i 55 z windą, w budynku z 2009r. Targówek Zacisze. Wyremontowane w styczniu 2026 roku, gotowe do wprowadzenia się, w cenie wyposażenie i zabudowa stała, idealne dla rodziny.Mieszkanie to:=...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

959 000 PLN (11 554 zł/m2)

4
-
83 m2
2009
15877562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament na wyspie spichrzów | SPA | Parking | 27573032 15877562 apartament w sercu Gdańska - Grano Residence, Wyspa Spichrzów SPA parking komórkaNa sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Grano Residence przy ul. Pszennej 5, na Wyspie Spichrzów - jednej z najbardziej pożądanych lok...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 099 000 PLN (25 558 zł/m2)

2
1
43 m2
2020
15872268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27488970 15872268 Przedstawiam bardzo ciekawą ofertę sprzedaży mieszkania a zasadzie namiastki małego domku zlokalizowanego w Wadowicach. Lokal usytuowany jest w budynku dwu lokalowym częściowo na parterze a częściowo na 1 piętrze , poniżej wyjaśnienie. Mieszkan...

Wadowice (Małopolskie, gm. Wadowice)

955 000 PLN (15 917 zł/m2)

2
-
60 m2
2022