• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Ruda Śląska

Znalezionych ofert: 46

15676810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23779920 15676810 Wyjątkowa oferta! Dwa mieszkania w cenie jednego Ruda Śląska, ul. PawłaNa sprzedaż dwa niezależne mieszkania w jednej księdze wieczystej, zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Pawła 11, od strony Goduli. Całość to aż 147 m² powierzchni użytkowej,...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

360 000 PLN (2 449 zł/m2)

5
2
147 m2
1910
15452743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18895640 15452743 Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 47 m² , zlokalizowane na pierwszym piętrze w spokojnej dzielnicy Bykowina w Rudzie Śląskiej. To idealne miejsce dla osób szukających wygody, funkcjonalności i komfortu w codziennym życiu.Mieszk...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

295 000 PLN (6 277 zł/m2)

2
1
47 m2
1950
15887555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27785465 15887555 Szukasz mieszkania, do którego będziesz mógł się wprowadzić od razu po zakupie? - zatrzymaj się!Ta oferta może Ci się spodobać.Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,44 m2 zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Rudy Śląs...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

315 000 PLN (8 514 zł/m2)

2
1
37 m2
1975
15792247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26009969 15792247 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 35,81 m2 zlokalizowanego w Rudzie Śląskiej przy ulicy Czereśniowej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki.. Mieszkanie znajduje się na...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

119 000 PLN (3 400 zł/m2)

2
-
35 m2
1915
15829612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633380 15829612 Szukasz mieszkania do zamieszkania bez ponoszenia większych nakładów finansowych, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Rudzie Śląskiej, w niskim bloku po termomodernizacji ? Na sprzedaż mieszkanie w o powierzchni użytkowej 47,91 m2 do wpro...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

294 000 PLN (6 255 zł/m2)

2
1
47 m2
1985
15885039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27716125 15885039 Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej Bielszowice 53 m² ParterSzukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta może być idealna dla Ciebie!Na sprzedaż przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 53 m²...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

315 000 PLN (6 058 zł/m2)

3
1
52 m2
1978
15857744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27133091 15857744 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSPRZEDAŻ PRYWATNA (bez prowizji)Na sprzedaż mieszkanie 33 m² w Rudzie Śląskiej przy ul. Jarzębinowej 1. Mieszkanie jest do remontu i własnej aranżacji. Obecnie jest to 1 pokój z widną kuchnią ale układ mie...

Ruda Śląska (Wirek) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

169 000 PLN (5 121 zł/m2)

2
-
33 m2
1976
15881059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27621572 15881059 Przytulne i zadbane mieszkanie z balkonem gotowe do zamieszkania [lub odświeżenia].Ruda Śląska, dzielnica Halemba, ul. Księdza Pawła LexaJeśli szukasz mieszkania w tej okolicy - zatrzymaj się! Ta oferta może Cię zainteresować.Na sprzedaż zadbane i sł...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

358 000 PLN (7 956 zł/m2)

2
1
45 m2
1975
15852486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27033353 15852486 Na sprzedaż oferuję mieszkanie w kamienicy o powierzchni 94,65m2. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się z trzech sypialni, dużego salonu, dużej kuchni, łazienki z WC, przedpokoju. Świetne ułożenie pokoi wraz z kuchnią sprawia, że mieszk...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

395 000 PLN (4 202 zł/m2)

4
1
94 m2
1930
15863795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27256641 15863795 Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z balkonem w Rudzie Śląskiej - ta oferta może być dla Ciebie!Co wyróżnia tą ofertę?- balkon o powierzchni 6m2- miejsce parkingowe za szlabanem - tylko dla mieszkańców- funkcjonalny układ pomieszczeń- pomieszczen...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

450 000 PLN (8 491 zł/m2)

3
1
53 m2
1972
15851788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27019973 15851788 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90 m², położone na pierwszym piętrze kameralnego, zadbanego budynku po termomodernizacji w dzielnicy Bykowina w Ruda Śląska. To komfortowa i funkcjonalna nieruchomość, której drugi poziom s...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

519 000 PLN (5 767 zł/m2)

3
-
90 m2
1970
15832957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26802930 15832957 Szukasz mieszkania 3- pokojowego, do własnej aranżacji, w świetnej lokalizacji w Rudzie Śląskiej (dzielnica Wirek)??Na sprzedaż mieszkanie w o powierzchni użytkowej 59,07 m2 do remontu znajdujące się w Rudzie Śląskiej przy ulicy 1 Maja (Wirek). Mies...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

279 000 PLN (4 729 zł/m2)

3
1
59 m2
1981