• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Rumia

Znalezionych ofert: 149

15780187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa kawalerka I 34,50 m² + ogródek I Bez prowizji 25797859 15780187 Nowoczesna kawalerka o powierzchni 34,50 m² z ogródkiem 28,00 m², położona w dynamicznie rozwijającej się i świetnie skomunikowanej części Rumii. Przemyślany układ pomieszczeń, otoczenie zieleni i bliskość natury zapewniają codzienny komfort, a sąsie...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

369 000 PLN (10 853 zł/m2)

1
-
34 m2
2026
15745596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem w Rumii ! 25062605 15745596 Mieszkanie:Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na parterze kameralnego budynku. W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje, funkcjonalna kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Dużym atutem jest prywatny ogródek o powierzchni 100 m...

Rumia, Konwaliowa

699 000 PLN (11 095 zł/m2)

3
1
63 m2
2008
15722477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24619224 15722477 Kontakt telefoniczny: 665392566Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z 2022r umiejscione na parterze w 1-piętrowym budynku w zabudowie szeregowej położone przy ul. Jęczmiennej w Rumi. Lokal jest gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

650 000 PLN (10 656 zł/m2)

3
-
61 m2
2022
15375281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17101852 15375281 ŚWIETNA LOKALIZACJA W RUMII! ATRAKCYJNA CENA! MIESZKANIE GOTOWE DO ODBIORU 2025!To wyjątkowe miejsce oraz jedyne tak specyficzne osiedle na terenie Rumii, Trójmiasta, całej Polski. Nowe mieszkania o zróżnicowanym metrażu powstają z myślą o osobach, k...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

389 000 PLN (8 475 zł/m2)

2
1
45.9 m2
2024
15375280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17101851 15375280 ŚWIETNA LOKALIZACJA W RUMII! ATRAKCYJNA CENA! MIESZKANIE GOTOWE DO ODBIORU 2025!To wyjątkowe miejsce oraz jedyne tak specyficzne osiedle na terenie Rumii, Trójmiasta, całej Polski. Nowe mieszkania o zróżnicowanym metrażu powstają z myślą o osobach, k...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

475 000 PLN (8 467 zł/m2)

3
1
56.1 m2
2024