• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Rumia

Znalezionych ofert: 149

15866216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
RUMIA, 2 POKOJE, Z OGRÓDKIEM, PRZYSTAŃ RUMIA! 27316290 15866216 2 POKOJE, 56M2, Z OGRÓDKIEM, PRZYSTAŃ RUMIA!MIESZKANIE:Słoneczne i przytulne mieszkanie, przyjemne do zamieszkania. 2 pokoje z aneksem kuchennym i ogródkiem. Wysokość pomieszczeń to 270 cm. Zlokalizowane na parterze. Powierzchnia mieszkania wynosi 56...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

635 000 PLN (11 339 zł/m2)

2
1
56 m2
2017
15351298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe wykończone mieszkanie przy lesie 16555908 15351298 Nowe, wykończone mieszkanie, usytuowane na - I piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku. Duża, komfortowa część dzienna ma powierzchnię 30 m2. Mieszkanie jest dobrze doświetlone, od strony salonu ma ekspozycję południowo-zachodnią, od strony sypial...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

449 000 PLN (8 980 zł/m2)

2
1
50 m2
2024
15402800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe mieszkanie - Rumia 17754662 15402800 Lokale są gotowe do użytku. Kupujący nie płaci prowizji!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję w Rumii. Atrakcyjna lokalizacja, w samym sercu dynamicznie rozwijającej się Rumii, w sąsiedztwie Port Rumia Auchan, obiektów kultury, sport...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

490 000 PLN (9 800 zł/m2)

2
1
50 m2
2024
15868335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w nowoczesnej inwestycji - Rumia 27380147 15868335 NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:Nowoczesna inwestycja Valor, rok budowy 2023Mieszkanie nigdy niezamieszkane, wysoki standard wykończenia1 piętroFunkcjonalny układ pomieszczeń na 37,3 m²Komórka lokatorska(4,22m2) w ce...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

499 000 PLN (13 486 zł/m2)

2
-
37 m2
2023
15849953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na skraju lasu, jak w domu 26983124 15849953 OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSEATUTY NIERUCHOMOŚCI:- mieszkanie bezczynszowe!- ogródek - kominek- przestronne dwupoziomowe mieszkanie - garaż (dodatkowo płatny 50 000 zł.)- duża piwnica- kameralny budynek- sąsiedztwo lasuCharakterystyka:Lokal dwukondygna...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

799 000 PLN (8 780 zł/m2)

3
-
91 m2
2007
15893476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27911756 15893476 Oferujemy mieszkanie w stanie deweloperskim na kameralnym, nowoczesnym osiedlu w zachodniej Gdyni — miejscu, które łączy spokój zieleni z wygodą miejskiej infrastruktury. Przestrzeń zaprojektowana z myślą o tych, którzy chcą żyć wygodnie i aktywnie.M...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

371 078 PLN (10 029 zł/m2)

2
-
37 m2
2025
15865029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w Rumi Janowie! 27279733 15865029 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i miejscem w hali garażowej - Rumia JanowoNa sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50,20 m², zlokalizowane w spokojnej i ce...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

550 000 PLN (11 000 zł/m2)

3
-
50 m2
2010
15795903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w st.deweloperskim 3 pok.+ antresola 26109120 15795903 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera.Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie z antresolą, zlokalizowane w nowoczesnym budynku przy ul. Tysiąclecia w Rumi. Nieruchomość wyb...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

699 000 PLN (8 848 zł/m2)

3
-
79 m2
2024
15784595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
54m2, winda, świetna komunikacja z Trójmiastem. 25857323 15784595 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową okazję - przestronne mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 54 m², usytuowane w doskonałej lokalizacji przy ulicy Abrahama w Rumi. Lokal znajduje się na 6. piętrze budynku wyposażonego w win...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

499 900 PLN (9 257 zł/m2)

3
-
54 m2
1980
15868217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje idealne dla rodziny-Rumia Janowo! 27369473 15868217 NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI  PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- 4 pokoje w nowym budownictwie,- przestronne poddasze użytkowe- do własnej aranżacji,- lokalizacja w centrum Rumi Janowo, z pełną infrastrukturą po drugiej stron...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

789 000 PLN (9 282 zł/m2)

4
-
85 m2
2020
15890168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje - SKM,szybki dojazd do Gdyni 27874100 15890168 Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na granicy Rumi i Gdyni - idealne połączenie spokoju i miejskiego tempa życia.Mieszkanie znajduje się w dynamicznie rozwijającej się okolicy, która łączy w sobie spokój, wygodę codziennego ...

Rumia (Janowo) (Pomorskie, gm. Rumia)

454 698 PLN (11 966 zł/m2)

2
1
38 m2
2026
15890169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rumia |2 pokoje |Nowe budownictwo |Ogródek 27874098 15890169 Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w atrakcyjnej, rozwijającej się części Rumi - tuż przy terenach zielonych i rekreacyjnych. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, spokoju i dobrej lokalizacji.Odbiór III kwart...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

389 312 PLN (11 123 zł/m2)

2
1
35 m2
2027