• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Rybnik Orzepowicka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Orzepowicka

Znaleźliśmy 49 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Rybnik

15871767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27475051 15871767 Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i osobną kuchnią duże, komfortowe mieszkanie dwupokojowe z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Każdy pokój posiada oddzielne wejście, co zapewnia wygodę i prywatność idealne dla pary, znajomych lub po...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

199 999 PLN (4 167 zł/m2)

2
1
48 m2
1990
15340947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 16278204 15340947 Zachęcam do zakupu przestronnego mieszkania M-5 w Rybniku przerobionego na M-4 usytuowanego na 6 piętrze. W ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni 75,4m2 zlokalizowanego na ul. Wawelskiej w Rybniku. Miejsce jest gotowe do zamieszkania oraz części...

Rybnik, Wawelska

380 000 PLN (5 040 zł/m2)

4
1
75.4 m2
-
15350760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16548758 15350760 Mieszkanie w kameralnym budynku. W cenę sprzedaży wliczona jest komórka lokatorska oraz miejsce postojowe. W skład mieszkania wchodzi: przedpokoj, łazienka, 2 sypialnie,  salon, aneks kuchenny, balkon, komórka, miejsce parkingowe. Mieszkanie...

Rybnik, Boguszowicka

499 000 PLN (6 672 zł/m2)

3
1
74.79 m2
2022
15889482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27851705 15889482 Na sprzedaż oferuję funkcjonalne i bardzo ciepłe mieszkanie o powierzchni 48,6 m², położone na parterze w 4-piętrowym bloku z wielkiej płyty w spokojnej dzielnicy Rybnik – Kłokocin.Najważniejsze informacje:- 2 niezależne pokoje- osobna, jasna kuchnia...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

289 000 PLN (5 947 zł/m2)

2
-
48.6 m2
1979
15803406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26294755 15803406 Idealne miejsce dla osób, które cenią ciszę, zieleń i komfort codziennego życia mieszkanie przy ul. Karskiego to rzadko dostępna oferta w tej części Rybnika.Na sprzedaż:- 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,53 m²- wygodne I piętro w niskim, kamer...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

249 000 PLN (5 188 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15830905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26682515 15830905 Idealna propozycja dla rodzin oraz osób, które chcą wprowadzić się bez kosztownych i czasochłonnych remontów.Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,17 m², położone w kameralnym, niskim budynku.Lokal kilka lat temu przeszedł ka...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

359 900 PLN (5 998 zł/m2)

3
1
60 m2
1990
15890469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877459 15890469 Na sprzedaż mieszkanie ok. 38 m² ul. Morcinka spokojna, zielona okolicaLokalizacjaMieszkanie znajduje się w bloku przy ul. Morcinka. Bardzo dobra lokalizacja z wygodnym dojazdem zarówno do Raciborza, jak i Rybnika. W pobliżu znajdują się sklepy, t...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

176 000 PLN (4 757 zł/m2)

2
1
37 m2
1972
15758230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25315198 15758230 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4 m² przy ul. Dąbrówki! Lokal usytuowany jest na 10. piętrze (najwyższym zamieszkałym), nad którym znajduje się jedynie ogrzewany strych gwarancja ciszy i spokoju bez sąsiadów nad głową.Układ i atut...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

310 000 PLN (6 200 zł/m2)

2
1
50 m2
1980
15753704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25206263 15753704 Ustawne 2 pokoje z przestronną kuchnią w świetnej lokalizacji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,13 m² przy ul. Górniczej w Rybniku, usytuowane na 1. piętrze niskiego bloku. Idealne rozwiązanie zarówno dla rodzin, seniorów, osób młodych, jak i ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

260 000 PLN (5 417 zł/m2)

2
1
48 m2
1971
15701065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24210795 15701065 Połączenie wygody, przestrzeni z naturą wokoło!Przestronne M4 z balkonem tuż przy lesie ul. JastrzębskaLokal mieści się przy ulicy Jastrzębskiej i stanowi świetną propozycję dla osób szukających większej przestrzeni i spokojnej okolicy.Na sprzedaż k...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

337 777 PLN (3 753 zł/m2)

3
1
90 m2
1920
15471586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19312326 15471586 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie(37,88 m2) na parterze przy ulicy Morcinka!Mieszkanie jest zadbane i gotowe do wejścia po delikatnym odświeżeniu!Usytuowanie na wygodnym parterze jest niewątpliwie ogromną zaletą tej nieruchomości, dzięki temu jest św...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

190 000 PLN (5 135 zł/m2)

2
1
37 m2
1980
15671927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23680372 15671927 Na podstawie Postanowienia SR w Gliwicach z dnia 07.02.2025 roku GL1GGU10092024 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika Andrzeja Stachera na następujących warunkach: ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

363 000 PLN (3 594 zł/m2)

4
-
101 m2
-