• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Sarbinowo

Znalezionych ofert: 29

15761105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25371865 15761105 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaPrzedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów zlokalizowany zaledwie 400 metrów od zejścia na plażę.Na sprze...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

493 800 PLN (12 000 zł/m2)

3
1
41.15 m2
2025
15761098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25371862 15761098 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaPrzedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów zlokalizowany zaledwie 400 metrów od zejścia na plażę.Na sprze...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

366 877 PLN (11 900 zł/m2)

2
1
30.83 m2
2025
15761094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25371876 15761094 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaPrzedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów zlokalizowany zaledwie 400 metrów od zejścia na plażę.Na sprze...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

358 250 PLN (12 500 zł/m2)

2
1
28.66 m2
2025
15885051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27716128 15885051 Apartament 50 m od morza 2 pokoje balkon z widokiem na Bałtyk SPA garażSą miejsca, do których się przyjeżdża. I są takie, do których chce się wracać a z czasem zostać na dłużej.Ten apartament w Sarbinowie to właśnie taka przestrzeń.Zaledwie 50 m...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

749 000 PLN (14 686 zł/m2)

2
1
51 m2
2013
15796143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26112827 15796143 Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 42 m², położony na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Wydmowej w Sarbinowie. Lokal został urządzony z dbałością o każdy szczegół – gotowy do zamieszkania bez żadnych nakładów. Salon z wygo...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

650 000 PLN (15 498 zł/m2)

2
1
41.94 m2
2024