• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Siadło Dolne

Znalezionych ofert: 2

15889996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27866769 15889996 Na sprzedaż duże, słoneczne mieszkanie z ogródkiem, zlokalizowane na spokojnym podmiejskim osiedlu.W skład mieszkania wchodzą :- salon z wyjściem na zadaszony taras i ogród od strony południowej,- aneks kuchenny oddzielony od salonu ścianą,- dwie syp...

Siadło Dolne (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

899 000 PLN (11 180 zł/m2)

3
1
80.41 m2
2011
15883124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673527 15883124 Dwupoziomowy apartament z widokiem na Odrę taras ogród garażSiadło DolneTo wszystko w nowej super cenie 1.090.000 zł Są miejsca, do których się wraca.To mieszkanie jest jednym z nich.Po 9 latach ponownie trafia do naszej oferty — na osiedlu, które...

Siadło Dolne, Wichrowe Wzgórza

1 090 000 PLN (8 840 zł/m2)

4
2
123.3 m2
2010