• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Siechnice

Znalezionych ofert: 48

15880937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27616737 15880937 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam prywatnie mieszkanie z parkingiem.Nowe osiedle rok 2025. Księga Wieczysta Dwa pokoje 42,09 mkw., piętro 12, duży balkonStan lokalu wykończony.(pozostało umeblować)Salon z kuchnią , sypiania plus ł...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

579 000 PLN (13 786 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15874962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27520819 15874962 Oferta skierowana do osób, które cenią sobie wygodę, ciszę i spokój otoczenia oraz dogodny dojazd do centrum Wrocławia. Komfortowo urządzone i wykończone materiałami wysokiej jakości mieszkanie dwupokojowe w zadbanym , nowym budynku z windą . Apa...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

690 000 PLN (11 695 zł/m2)

2
1
59 m2
2020
15872856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27502926 15872856 Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem - Siechnice, Osiedle Błękitne II Cena: 695 000 zł (12 442 złm²) Powierzchnia: 55,86 m² + ogród 72 m² Liczba pokoi: 3 Piętro: parter Typ zabudowy: blok R...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

695 000 PLN (12 636 zł/m2)

3
-
55 m2
2007
15871574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przy Błękitnej Lagunie/Oferta LUX/3pok 61m2/Balkon 27471029 15871574 Oferta deweloperska w standardzie PremiumWyjątkowe, kameralne osiedle przy Błękitnej LaguniePrzedstawiamy wyjątkową inwestycję w Siechnicach przy ul. J. Hallera, łączącą wysoki standard wykończenia z doskonałą lokalizacją. Kameralne osiedle składa si...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

622 205 PLN (10 200 zł/m2)

3
1
61 m2
2026
15871521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przy Błękitnej Lagunie/Oferta LUX/3pok 61m2/Balkon 27470372 15871521 Oferta deweloperska w standardzie PremiumWyjątkowe, kameralne osiedle przy Błękitnej LaguniePrzedstawiamy wyjątkową inwestycję w Siechnicach przy ul. J. Hallera, łączącą wysoki standard wykończenia z doskonałą lokalizacją. Kameralne osiedle składa si...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

610 575 PLN (10 009 zł/m2)

3
1
61 m2
2026
15866877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje 52mkw/Stanadrd Premium/Ogród 93mkw 27331305 15866877 Oferta deweloperska w standardzie PremiumWyjątkowe, kameralne osiedle!Ostatnie dostępne mieszkanie z ogrodem!Wyjątkowa inwestycja o wysokim standardzie, znajdująca się w Siechnicach ul. J. Hallera z doskonałym dojazdem do Wrocławia oraz pełną infrast...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

640 000 PLN (12 308 zł/m2)

3
1
52 m2
2026
15793357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26036650 15793357 -Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez PCC, bez prowizji od kupującego!!! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych kondygnacjach, oraz miejscem p...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

482 672 PLN (11 492 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15699178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24162591 15699178 Szukasz idealnego miejsca do życia – z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z doskonałym dostępem do infrastruktury i natury? Poznaj Siechnice – nowoczesną inwestycję mieszkaniową, która łączy funkcjonalność, estetykę i wyjątkowy standard wyko...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

633 835 PLN (10 364 zł/m2)

3
-
61.16 m2
2026
15699177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24162590 15699177 Szukasz idealnego miejsca do życia – z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z doskonałym dostępem do infrastruktury i natury? Poznaj Siechnice – nowoczesną inwestycję mieszkaniową, która łączy funkcjonalność, estetykę i wyjątkowy standard wyko...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

622 205 PLN (10 173 zł/m2)

3
-
61.16 m2
2026
15699179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24162592 15699179 Szukasz idealnego miejsca do życia – z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z doskonałym dostępem do infrastruktury i natury? Poznaj Siechnice – nowoczesną inwestycję mieszkaniową, która łączy funkcjonalność, estetykę i wyjątkowy standard wyko...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

610 575 PLN (9 983 zł/m2)

3
-
61.16 m2
2026
15699180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24162593 15699180 Szukasz idealnego miejsca do życia – z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z doskonałym dostępem do infrastruktury i natury? Poznaj Siechnice – nowoczesną inwestycję mieszkaniową, która łączy funkcjonalność, estetykę i wyjątkowy standard wyko...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

640 000 PLN (12 200 zł/m2)

3
-
52.46 m2
2026
15716514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24515361 15716514 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób pragnących łączyć spokój podmiejskiego życia z szybkim dostępem...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

505 000 PLN (14 429 zł/m2)

2
1
35 m2
2025