• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Siedlec Polna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Siedlec i Polna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15897647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28007680 15897647 Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni niemalże 22 m², położona w jednej z najlepiej skomunikowanych części Krakowa, którą zobaczyć osobiście będzie można podczas dnia otwartego 05.06.2026 od godziny 15:00.To idealna propozycja zaró...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

350 000 PLN (16 667 zł/m2)

1
1
21 m2
1975
15853573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27053154 15853573 Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Pruszków PiastówNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,57 m, położone na wysokim parterze w kameralnym, zamkniętym osiedlu na pograniczu Pruszkowa i Piastowa. ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 079 000 PLN (15 638 zł/m2)

3
-
69 m2
2008
15889382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849861 15889382 Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, 1 piętro, centrum Ostrowa Wielkopolskiego, Partyzancka. Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzy pokojowego mieszkania, usytuowanego na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego zlokalizowanego w Ostrowie Wiel...

Ostrów Wielkopolski (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

320 000 PLN (5 714 zł/m2)

3
1
56 m2
-
15885257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27721387 15885257 Mieszkanie w centrum Krotoszyna na sprzedaż! Oferujemy Państwu zgrabne mieszkanie na osiedlu z bogatą infrastrukturą. Ta typowa kawalerka posiada duży pokój o powierzchni 18 metrów kwadratowych, kuchnię, łazienkę i przedpokój. Właścicielowi ...

Krotoszyn (Wielkopolskie, gm. Krotoszyn)

225 000 PLN (8 333 zł/m2)

1
1
27 m2
1970
15867018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje, wysoka jakość, zamknięte osiedle 27333153 15867018 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentuje państwu na sprzedaż dwustronne, wykończone wysokiej jakości materiałami  mieszkan...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

880 000 PLN (9 670 zł/m2)

3
1
91 m2
2010
15896236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje po remoncie | 2. piętro | SWPdL 27973488 15896236 Na sprzedaż 2-pokojowe, wyremontowane mieszkanie usytuowane na 2. piętrze w gdyńskiej dzielnicy Obłuże (ul. Unruga). Ze względu na funkcjonalny układ oraz bliskość Portu Gdyńskiego i Estakady Kwiatkowskiego, to doskonała propozycja dla par, singli, a...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

490 000 PLN (12 564 zł/m2)

2
1
39 m2
1980
15895952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-Pokojowe | Blisko Kolei Podmiejskiej | Ochota 27964036 15895952 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie o powierzchni: 37 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z:- Niezależnej kuchni (ok. 5 m²)- Salonu (ok. 15 m²)- Sypialni (ok. 9 m²)- Łazie...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

633 000 PLN (17 108 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15894611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bemowo | piwnica | 10 min do metra | 2/3 pokoje 27946436 15894611 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, zadbane mieszkanie o powierzchni 45,99 m², położone przy ul. Lencewicza 1 na warszawskim Bemowie. Mieszkanie obecnie ma układ 2-pokojowy, jednak dzięki dużemu salonowi istnie...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

679 000 PLN (15 089 zł/m2)

3
1
45 m2
1982
15891419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ochota | 3-Pokoje | Blisko kolei podmiejskiej 27896931 15891419 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie o powierzchni: 42.00 m2 znajduje się na 7 piętrze i składa się z:- Niezależnej kuchni - Dwóch pokoi - Salonu - Łazienki - Przedpokoju Ustawne...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (18 810 zł/m2)

3
1
42 m2
1970
15891321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sady Żoliborskie | 2-Pokojowe | Parter 27894842 15891321 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Żoliborzu.Mieszkanie o powierzchni: 41 m2 znajduje się na parterze i składa się z:- Niezależnej kuchni (ok. 4.70 m²)- Pokoju (ok. 16.30 m²)- Pokoju (ok. 12.80 m²)...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (14 610 zł/m2)

2
1
41 m2
1969
15890038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
| Śródmieście | 3 pok. | Lokalizacja | 27867744 15890038 Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pok.  mieszkanie w samym centrum Warszawy.Na 48 m2 składają się:- salon ok. 15,80 m² - kuchnia - 4,50 m² - sypialnia 1 - 10,00 m² - sypialnia 2 - 9,00 m² - przedpokój - 5,50 m² - łazienk...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (16 646 zł/m2)

3
1
48 m2
1972
15888020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-Pokojowe | Sady Żoliborskie 27799821 15888020 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie o powierzchni: 50 m2 znajduje się na 3 piętrze i składa się z:- Niezależnej kuchni - Salonu - Sypialni - Łazienki - Przedpokoju Ustawne mies...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
1
50 m2
1959