• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Siedlec Polna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Siedlec i Polna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15891145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż 59m2 Bemowo 2 pok z balkonem blisko metra 27889989 15891145 Biuro Nieruchomości Mościcki ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskim Bemowie, przy ul. Kazubów. To idealna propozycja dla rodzin, par, inwestorów oraz wszystkich, którzy szukają mieszkania w bardzo...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

648 000 PLN (10 900 zł/m2)

2
1
59.45 m2
1987
15886688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży ciche 2 pok Ursynów metro Natolin 27764073 15886688 Potencjał aranżacyjny w sercu zielonego Natolina – ul. Lasek BrzozowyMościcki Nieruchomości prezentuje do sprzedaży dwustronne, niezwykle ustawne mieszkanie o powierzchni 43,5 m², położone przy cichej i kameralnej ulicy Lasek Brzozowy.Propozycja dla ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

638 000 PLN (14 667 zł/m2)

2
1
43.5 m2
1983
15830655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe 6 pokoi na Ursynowie do sprzedaży 26676885 15830655 Przestrzeń, zieleń – 6-pokojowe mieszkanie 130 m² na Natolinie, blisko metraNa sprzedaż przestronne, 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 130 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na warszawskim Ursynowie – Natolin. Idealna pr...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (14 297 zł/m2)

6
1
129.4 m2
1995
15897012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27992467 15897012 Mam przyjemność zaprezentować absolutnie wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju 187 metrowy, ekskluzywny dwupoziomowy apartament położony na ostatnim 9 piętrze nowoczesnego wieżowca w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy – Saskiej Kępie z ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 655 000 PLN (30 241 zł/m2)

5
-
187 m2
2007
15894615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27946557 15894615 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27,7 m² położone przy ul. Stanisława Staszica na warszawskiej Woli.To propozycja z ogromnym potencjałem dla inwestora, singla lub osoby szukającej mieszkania na start w jednej z najlepszych lokalizacji Warszawy.! ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

475 900 PLN (17 181 zł/m2)

1
1
27.7 m2
1950
15885504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27733466 15885504 Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowy Cichy, Rodzinny i Komfortowy Apartament o powierzchni 134 m2 z 2 balkonami w doskonałej lokalizacji na granicy Bielan i Żoliborza na ul.Kochanowskiego 8 b w Warszawie.To idealna propozycja dla Pary lub...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 215 000 PLN (23 993 zł/m2)

4
-
134 m2
2012
15884389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27700259 15884389 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 52 metrów z oddzielną kuchnią, położony na ul.Kieślowskiego na Wilanowie.To idealna propozycja dla S...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (23 077 zł/m2)

2
-
52 m2
2016
15883818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675996 15883818 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy, słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym możliwym standardzie 3 pokojowy Apartament o powierzchni 67.55 m2 z cudownym widokiem na Wisłę położony w inwestycji premium Bulwary Praskie.To idea...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (30 348 zł/m2)

3
-
67.55 m2
2025
15872688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27499632 15872688 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny, mały a jakże piękny słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym możliwym standardzie 2 pokojowy Apartament o powierzchni 38.5 metrów z wygodną loggią położony w nowoczesnej to...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 410 000 PLN (36 623 zł/m2)

2
-
38.5 m2
2025
15872332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27490364 15872332 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2 pokojowy Apartament o powierzchni 48.5 m2 o wysokości 3 m co pozwala na poczucie zupełnie innej przestrzeni w najwyższym standardzie wykończenia położony w modernistycznej kamienicy z lat 50 z windą ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 120 000 PLN (23 093 zł/m2)

2
-
48.5 m2
1954
15871979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament inwestycyjny z widokiem na Motławę 27483922 15871979 Doskonała propozycja dla inwestora szukającego rentownego apartamentu na Gdańskim Śródmieściu w prestiżowej inwestycji Nadmotławie, wybudowanej w 2022r.  - Najem jest obsługiwany przez firmę zewnętrzną, dzięki czemu kupujący zyskuje nieruchomość zara...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 099 000 PLN (25 598 zł/m2)

4
2
82 m2
2022
15774976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25661125 15774976 Osiedle „Nowy Horyzont” – wygodne 2 pokojowe mieszkanie w Borkowie przy ul. Współczesnej. Mieszkanie znajduje się w bloku na nowoczesnym osiedlu „Nowy Horyzont” wybudowanym w 2011 roku przez jednego z najlepszych deweloperów w Trójmieście - EURO ST...

Borkowo (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

570 000 PLN (10 280 zł/m2)

2
1
55.45 m2
2011