• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Sopot

Znalezionych ofert: 102

15828453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne mieszkanie w Sopocie przy lesie 26614719 15828453 LOKALIZACJA:Sopot Brodwino to wyjątkowa dzielnica otoczona lasami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Jest to idealne miejsce do zamieszkania lub pod wynajem dla turystów czy studentów. Otoczenie daje wiele możliwości odpoczynku na świeżym powietrzu...

Sopot (Brodwino) (Pomorskie, gm. Sopot)

788 000 PLN (13 356 zł/m2)

4
1
59 m2
1976
15746619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamieszkaj nad morzem w super lokalizacji 25086982 15746619 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYPotencjał aranżacyjny - idealne dla osób szukających mieszkania do własnej adaptacji.Jasne i ustawne pomieszczenia z możliwością wydzielenia trzeciego pokoju.Balkon,...

Sopot (Kamienny potok) (Pomorskie, gm. Sopot)

649 000 PLN (13 245 zł/m2)

2
-
49 m2
1983
15883719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ogródek | Aquarius | Invest Komfort | Górny Sopot 27675522 15883719 ŚWIETNA PROPOZYCJA 2-POKOJOWEGO MIESZKANIA Z OGRÓDKIEM W GÓRNYM SOPOCIE!MIESZKANIE: Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,63 m² położone w osiedlu AQUARIUS cenionego dewelopera Invest Komfort. Wnętrze jest jasne i słoneczne dzięki korzyst...

Sopot (Górny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 299 000 PLN (30 929 zł/m2)

2
1
42 m2
2014
15866928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sopot, 2 pokoje do wejścia w dzielnicy willowej! 27331725 15866928 HOT OFERTA!!!DOSTĘPNA WYŁACZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż słoneczne mieszkanie zlokalizowane w przepięknej, urokliwej dzielnicy w Sopocie przy ul. Ignacego Krasickiego.ATUTY NIERUCHOMOSCI:- urokliwa, klimatyczna, zadbana kamienica- mieszkanie słonec...

Sopot (Górny) (Pomorskie, gm. Sopot)

899 000 PLN (19 128 zł/m2)

2
-
47 m2
1928
15860664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27182989 15860664 Na sprzedaż w Sopocie Dolnym przestronne mieszkanie w niskim bloku o powierzchni 68 m²,zaledwie kilka minut od plaży , a jednocześnie na skraju ulicy w cichym zaułku .Mieszkanie usytuowane na 2- im piętrze w bloku 3 -piętrowym z ogrodzonym po...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 290 000 PLN (18 971 zł/m2)

4
1
68 m2
1968
15872105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NA SPRZEDAŻ 2 POKOJE, SOPOT, 100m OD MONTE CASSINO 27485553 15872105 NA SPRZEDAŻ 2 POKOJE, SOPOT, 100m OD MONTE CASSINO!MIESZKANIE:Słoneczne i przytulne mieszkanie, przyjemne do zamieszkania. Po generalnym remoncie.2 ustawne pokoje, aneks kuchenny i balkon. Wysokość pomieszczeń to 265 cm. Zlokalizowane na parterze w 2...

Sopot (Pomorskie, gm. Sopot)

1 149 000 PLN (23 449 zł/m2)

2
1
49 m2
1930
15879306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z widokiem na las na Przylesiu 27612710 15879306 Tylko u nas!!!Doskonale usytuowane 1-pokojowe mieszkanie w Sopocie na Przylesiu o powierzchni 17m2 .W skład mieszkania wchodzi pokój, aneks kuchenny, łazienka.Standard wykończenia:na podłodze-panele,terakota;ściany-glazura,malowane.Ekspozycja okienna...

Sopot (Przylesie) (Pomorskie, gm. Sopot)

399 000 PLN (23 471 zł/m2)

1
1
17 m2
1970
15811842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 8 pokojowe 26443114 15811842 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Sopocie – ul. AbrahamaOferujemy na sprzedaż unikatowy apartament o powierzchni 250 m² (powierzchnia użytkowa 103,57 m²) położony w prestiżowej części Sopotu – przy ulicy Abrahama. Ta elegancka, odnowiona nieruchom...

Sopot (Pomorskie, gm. Sopot)

2 990 000 PLN (11 960 zł/m2)

8
-
250 m2
1903
15440343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Perełka inwestycyjna! Sopot 3 Maja | 500m do plaży 18600234 15440343 Na sprzedaż wyjątkowy apartament znajdujący się w samym sercu Sopotu w prestiżowej lokalizacji przy ul. 3 Maja! 500 metrów od plaży i kultowego Baru Przystań.Przestrzeń, która łączy potencjał inwestycyjny z nadmorskim stylem życia. ATUTY:• 147 m² w p...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

2 599 000 PLN (17 680 zł/m2)

7
2
147 m2
-
15805685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sopot, 3 pokoje, do wejścia. 26314383 15805685 LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się w Dolinie Gołębiewskiej w Sopocie — miejscu, które łączy w sobie bliskość pięknej, szerokiej plaży oraz terenów leśnych z ustronną, zieloną i cichą okolicą. To wyjątkowe położenie pozwala cieszyć się spokojem, a jed...

Sopot (Pomorskie, gm. Sopot)

1 320 000 PLN (16 296 zł/m2)

3
1
81 m2
1998
15872193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dolny Sopot 70 m² + strych 27487901 15872193 Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w jednej z najbardziej dochodowych lokalizacji w Sopocie - ul. Podjazd, ścisłe centrum, kilka minut od plaży i Monciaka.To oferta, która praktycznie „zarabia sama” - dzięki topowej lokalizacji oraz ogromnemu pote...

Sopot (Pomorskie, gm. Sopot)

1 300 000 PLN (18 571 zł/m2)

5
1
70 m2
1930
15831283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w kamienicy 800m od plaży z balkonem 26690894 15831283 Na sprzedaż przestronne mieszkanie na ulicy Bohaterów Monte Cassino o powierzchni 84 m² z przynależną piwnicą o metrażu 13 m², położone w jednej z najlepszych lokalizacji w mieście. Zaledwie 300 metrów od dworca oraz około 800 metrów od molo, co czyn...

Sopot (Centrum) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 400 000 PLN (16 667 zł/m2)

2
1
84 m2
1930