• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Sosnowiec Ostrogórska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Ostrogórska

Znaleźliśmy 55 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Sosnowiec

15870867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27442912 15870867 Na sprzedaż świetne mieszkanie w Sosnowcu na Dańdówce o powierzchni 44m2. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w bloku z windą, a co za tym idzie piętro nie stanowi problemu :) Mieszkanie znajduje się w bloku, który przeszedł w 2023r odnowienie z ...

Sosnowiec (Dańdówka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

260 000 PLN (5 909 zł/m2)

2
1
44 m2
1970
15645599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23203113 15645599 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPosiadam na sprzedaż przestronne, słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,54m2 przy ulicy Kilińskiego, doskonała lokalizacja blisko centrum miasta i dzielnicy Pogoń.Mieszkanie składa się z dwóch niezale...

Sosnowiec (Stary sosnowiec) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

339 000 PLN (4 843 zł/m2)

3
-
70 m2
1985
15886369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27755935 15886369 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentów zlokalizowanych przy ul. Prostej 8 — miejscu, które łączy nowoczesną architekturę z funkcjonalnością i spokojem codziennego życia.To inwestycja stworzona z myślą o osobach wymagających — za...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

398 550 PLN (7 500 zł/m2)

3
-
53.14 m2
2024
15661478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 23482570 15661478 LOKALIZACJADobrze skomunikowana z innymi częściami Sosnowca, co czyni ją atrakcyjnym miejscem do zamieszkania.Wygodna komunikacja miejska - zaledwie 130 m do przystanku!OPIS NIERUCHOMOŚCIMieszkanie o powierzchni całkowitej 161 m2 składa się z:- 6 prz...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

629 900 PLN (3 912 zł/m2)

6
1
161 m2
1935
15764905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25456279 15764905 Szukasz mieszkania, które możesz urządzić po swojemu? A może inwestujesz i zależy Ci na świetnej lokalizacji? Ta kawalerka to idealny wybór!Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,94 m², położone w Sosnowcu przy ul. Bohaterów Monte Cassi...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

183 000 PLN (5 556 zł/m2)

1
1
32.94 m2
-
15446838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18759274 15446838 --- OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ --- 3 POKOJE --- SOSNOWIEC Pogoń --- DO REMONTU --- Oferujemy do sprzedaży mieszkanie M-4 o pow. 63m2 usytuowane na parterze kamienicy w Sosnowcu dzielnicy Pogoń. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazien...

Sosnowiec (Pogoń) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

143 000 PLN (2 270 zł/m2)

3
-
63 m2
1915
15218691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w super cenie 13013999 15218691 MEGA promocja cenowa! Poprzednia cena to 282 tys. Oferta ograniczona czasowo. Pospiesz się, my już czekamy na telefon od Ciebie!Marzysz o nowoczesnej kawalerce blisko centrum Sosnowca?Ta oferta jest dla Ciebie.Pamiętaj,że z nami nie zapłacisz żadnej ...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

243 330 PLN (8 111 zł/m2)

1
1
30 m2
2023
15729951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24769976 15729951 --- NOWE --- 3 POKOJE --- TARAS --- OGRÓD --- GARAŻ --- DO ZAMIESZKANIA --- UMEBLOWANE --- WYPOSAŻONE --- WYSOKI STANDARD --- OSIEDLE ZAMYKANE --- Oferujmy do sprzedaży komfortowy 3-pokojowy apartament o pow. 54m2 z ogrodem na...

Sosnowiec (Środula) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

650 000 PLN (12 037 zł/m2)

3
-
54 m2
2024
15890982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883554 15890982 Do sprzedaży bardzo ładne, ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,72m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Sosnowcu ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego. Wygodna infrastruktura handlowo-usługowa wokół. Korzystna komunikacja. Na metraż 64,72...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

309 000 PLN (4 774 zł/m2)

3
1
64.72 m2
1957
15893199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27903317 15893199 Oferujemy na sprzedaż narożne mieszkanie o powierzchni 59,15 m², położone na parterze budynku nr 1 w nowoczesnej inwestycji Sosnovia w Sosnowcu, przy ul. Maliny Grzybowej.Lokal wyróżnia się doskonałą ekspozycją słoneczną. Dodatkowym atutem jest tara...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

573 852 PLN (9 700 zł/m2)

3
1
59.16 m2
2026
15893745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27918457 15893745 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPolecam na sprzedaż przestronne, słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,25m2 + piwnica 2,75 m2 przy ulicy Jagiellońskiej. Mieszkanie do własnej aranżacji o rozkładzie na dwie strony. Atutem nieruchomoś...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

485 000 PLN (6 467 zł/m2)

3
-
75 m2
1985
15826412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26588025 15826412 -- 3 POKOJOWE MIESZKANIE --- ODDZIELNA KUCHNIA --- SOSNOWIEC Centrum--- Oferujemy do sprzedaży 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 62m2 (+3,25m2 dodatkowa powierzchnia korytarz). Lokal usytuowany na VI piętrze. Mieszkanie składa się z trz...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

359 900 PLN (5 805 zł/m2)

3
-
62 m2
1978