• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Syców Zawada

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zawada i Syców

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15881532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27637004 15881532 Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum miasta.To idealne miejsce dla tych, którzy marzą o własnym M z dobrym dojazdem do pracy, a jednocześnie chcą mieć dostęp do pełne...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (14 109 zł/m2)

2
1
46 m2
2026
15897456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 28003417 15897456 Mieszkanie jak dom – ogród, taras i zielona okolica w GdyniNa sprzedaż komfortowe, 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 82 m², usytuowane na parterze oraz pierwszym piętrze kameralnego budynku jednorodzinnego w prestiżowej i spokojnej części Gdyni – ...

Gdynia (Mały kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

820 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
2
82 m2
1986
15897126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27995587 15897126 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,52m2, mieszczące się w kamienicy w centrum Siedlec przy ul. Sienkiewicza.Budynek pobudowany został z przedwojennej cegły w latach trzydziestych ubiegłego wieku i posiada trzy piętra. Mieszkanie, usytuowane jest...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

165 000 PLN (5 690 zł/m2)

4
1
29 m2
1930
15888426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814060 15888426 Oferujemy na sprzedaż piękne, klimatyczne mieszkanie usytuowane w kamienicy w świetnej lokalizacji. Nieruchomość łączy w sobie urok przedwojennej architektury z nowoczesnym standardem. W 2025 r., w mieszkaniu wykonano gruntowny remont podczas którego...

Chełm (Lubelskie, gm. Chełm)

748 000 PLN (8 698 zł/m2)

2
1
86 m2
1930
15884025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27692053 15884025 Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami Siedlce, ul. WyszyńskiegoZ przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 69,84 m², położone na wysokim parterze w zadbanym bloku z 2009 roku przy ul. Kardynała Stefa...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

695 000 PLN (10 072 zł/m2)

4
1
69 m2
2009
15878210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27591205 15878210 Szukasz fajnego, 2-pokojowego mieszkania dla siebie, swojej rodziny, świetnie położonego, w przyjaznej okolicy - to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie!A może myślisz o ulokowaniu swoich oszczędności w nieruchomość, która się będzie dobrze wynajmowała...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

325 000 PLN (6 915 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15897856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28011475 15897856 Opiekun ofertyKinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Dwupokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym blokuOtoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest w bliskiej odległości od wrocławskiego...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

480 000 PLN (15 484 zł/m2)

2
1
31 m2
1980
15896428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam ciekawe 2 pok Ursynów metro Natolin 27980232 15896428 Oferuję do zakupu komfortowe mieszkania na Ursynowie w doskonałej lokalizacji, które spełni oczekiwania zarówno singla, pary, jak i inwestora.Mieszkanie o powierzchni 49,6 m2, usytuowane na pierwszym piętrze 8-piętrowego budynku z 2000 roku, położone...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

788 000 PLN (15 887 zł/m2)

2
1
49.6 m2
2000
15881088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wilanów 85 m2 4 oddzielne pokoje blisko Pałacu 27623746 15881088 Wilanów 85 m2 cztery oddzielne pokoje blisko Pałacu w WilanowieBiuro Nieruchomości Mościcki prezentuje mieszkanie, które łączy w sobie unikalny, niezwykle ustawny rozkład, prestiżowy adres i absolutną ciszę.NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:4 Oddzielne ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (15 579 zł/m2)

4
1
84.73 m2
1987
15850146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pok o powierzchni całkowitej 69 m2 26989270 15850146 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Pazińskiego, położone w kameralnej części Anina. Lokal o powierzchni użytkowej 49,44 m² został funkcjonalnie powiększony o dodatkową, klimatyczną przestrzeń na poddaszu, co daje łącznie ponad 63 m² realnie wy...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (13 956 zł/m2)

3
1
49.44 m2
1963
15827148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Wilanów Zawady 30m2 idealna inwestycja 26581190 15827148 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w Apartamentach Wilanów – Inwestycja lub Twoje Pierwsze MBiuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę nieruchomości położonej w prestiżowym kompleksie Warsaw Apartments. To mieszkanie, które dzięki przemyślanemu...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

448 000 PLN (14 884 zł/m2)

2
1
30.1 m2
2001
15560879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21340154 15560879 Płatność tylko gotówką!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu rozkładowe mieszkanie przy ulicy Obywatelskiej w Łodzi.NIERUCHOMOŚĆPrezentowane mieszkanie o powierzchni 73,1 metrów kwadratowych położone jest na czwartym piętrze w zmodernizowanym bloku ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

399 000 PLN (5 466 zł/m2)

3
2
73 m2
1970