• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Syców Zawada

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zawada i Syców

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15897424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28002474 15897424 MIESZKANIE 3-POKOJOWE Z OGRODEM, PIETRZYKOWICE, 5 KM OD GRANIC WROCŁAWIARYNEK PIERWOTNYBEZ PODATKU PCC i BEZ PROWIZJI, BEZCZYSZOWEPrzedmiotem sprzedaży jest świeżo wykończone mieszkanie wysokim standardzie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,40 m...

Pietrzykowice (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

950 000 PLN (13 768 zł/m2)

3
-
69 m2
2025
15897423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28002473 15897423 NOWE WYKOŃCZONE MIESZKANIE 3-POKOJOWE Z OGRODEM, PIETRZYKOWICE, 5 KM OD GRANIC WROCŁAWIARYNEK PIERWOTNYBEZ PODATKU PCC i BEZ PROWIZJI, BEZCZYSZOWEPrzedmiotem sprzedaży jest świeżo wykończone mieszkanie wysokim standardzie, 3-pokojowe mieszkanie o pow...

Pietrzykowice (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

1 100 000 PLN (11 000 zł/m2)

3
-
100 m2
2025
15840248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26772176 15840248 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEMBez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkańErgonomiczne układy mieszkań z możliwością wprowadzenia zmian lokatorskich, dostępne układy 2 5-pokojowych lokali.Każde mieszkanie ma taras, balkon lub log...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

738 432 PLN (12 732 zł/m2)

3
-
58 m2
2026
15752696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25173060 15752696 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z ANTRESOLĄ I BALKONEM Bez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkań3-pokojowe mieszkanie z ANTRESOLĄ I balkonem Smolec k. Wrocławia Gotowe do odbioru! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 78,72 m, po...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

648 900 PLN (8 214 zł/m2)

3
-
79 m2
2025
15687969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23976446 15687969 PRZESTRZENNE MIESZKANIE Z BALKONEM W CICHEJ OKOLICYBrak prowizji i podatku PCCNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69,37 m2 znajdujące się na 2 piętrze inwestycji na wrocławskim Psim Polu. Mieszkanie gotowe do odbioru.Mieszkanie składa się z:- salonu...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

869 000 PLN (12 594 zł/m2)

4
-
69 m2
2024
15656373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23411299 15656373 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM Bez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkańMiejsce postojowe i komórka lokatorska w cenie!Planowany termin odbioru: IV kwartał 2025 r.Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 4 -pokojowe o powierzchni 6...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

697 351 PLN (10 408 zł/m2)

4
-
67 m2
2025
15656370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23411296 15656370 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z OGRODKIEM Bez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkańMiejsce postojowe i komórka lokatorska w cenie!Planowany termin odbioru: IV kwartał 2025 r.Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 6...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

655 125 PLN (10 919 zł/m2)

3
-
60 m2
2025
15656369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23411294 15656369 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM Bez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkańMiejsce postojowe i komórka lokatorska w cenie!Planowany termin odbioru: IV kwartał 2025 r.Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

481 134 PLN (11 456 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15654060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23365263 15654060 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJIBez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkańErgonomiczne układy mieszkań z możliwością wprowadzenia zmian lokatorskich, dostępne układy 2 5-pokojowych lokali.Promocyjna cena!...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

539 872 PLN (13 843 zł/m2)

2
-
39 m2
2026
15887814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27794973 15887814 Do sprzedaży bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Sarego zlokalizowane na parterze w 3 piętrowej kamienicy na Starym Mieście.Mieszkanie jest po generalnym remoncie kilka lat temu. Nowe okna, drzwi, podłoga, kuchnia, Łazienka. Indywi...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

729 120 PLN (24 304 zł/m2)

2
1
30 m2
1920
15891420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897101 15891420 Na sprzedaż mieszkanie 2pok rozkładowe z balkonem ( dwa oddzielne pokoje - oddzielna widna kuchnia ) przy ul. Kickiego - do niewielkiego remontuMieszkanie składa się- duży pok pow 19m2 z balkonem o pow 3,5m2- pokój pow13m2- kuchnia pow 9m2 - przedpo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

710 000 PLN (14 460 zł/m2)

2
1
49.1 m2
1965
15734339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24820164 15734339 Na sprzedaż komfortowy, cichy i przestronny 3-pokojowy apartament o powierzchni 121,8 m²( z możliwością łatwego wydzielenia 4-go pokoju, plan deweloperski przewidywał 5 pokoi), znajdujące się w Warszawie, Mokotów, przy ulicy Woronicza. Cena tej wyjąt...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 679 600 PLN (22 145 zł/m2)

4
1
121 m2
2007