• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 934

15818234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27671098 15818234 To mieszkanie kupisz bez wkładu własnego, w Rodzinnym Kredycie Mieszkaniowym! Marzysz o własnym mieszkaniu, w którym możesz zamieszkać od razu i poczuć się jak u siebie? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż komfortowe 2 – pokojowe mieszk...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

429 000 PLN (9 089 zł/m2)

2
-
47.2 m2
1970
15894169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27933100 15894169 Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Książąt Pomorskich.Niski blok bez windy z wielkiej płyty z lat 80tych.Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze (z czterech). Na powierzchnię 59,5m2 składają się:- słoneczny salo...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

475 000 PLN (7 983 zł/m2)

3
1
59.5 m2
1981
15893688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27916078 15893688 Mieszkanie z dużym balkonem z pięknymi widokami, położone w zadbanym wysokim bloku na Os. Słonecznym.Lokal do remontu, co daje wielkie możliwości aranżacyjne - możliwość wyremontowania wg swojego wymarzonego standardu!ATUTY MIESZKANIA:-duże pomieszcz...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

395 000 PLN (8 061 zł/m2)

2
1
49 m2
1977
15886943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27771873 15886943 UNIKATOWA OFERTA ! Mieszkanie w niskim budynku 4-piętrowym z 2006 roku, wyposażonym w wygodną windę.Wyjątkowy budynek z szeroką narożną klatką schodową oraz podziemnym garażowiskiem - opcja zakupu jednego lub dwóch miejsc postojowych.ATUTY MIESZKANIA...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

849 000 PLN (12 427 zł/m2)

3
1
68.32 m2
2006
15884757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27710317 15884757 Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie w jednej z najpiękniejszych, zielonych dzielnic Szczecina - pogranicze Warszewa i Żelechowa.Mieszkanie posiada wyjątkowy, a zarazem ciekawy układ pomieszczeń z pięknym dużym tarasem, z jego południowo-zachodni...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

490 000 PLN (11 975 zł/m2)

3
1
40.92 m2
2019
15886627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27762888 15886627 Oferuję na sprzedaż duże, słoneczne, jasne mieszkanie w jednej z najpiękniejszych, zielonych dzielnic Szczecina tuż przy JASNYCH BŁONIACH w zacisznej, bocznej uliczce. Mieszkanie posiada wyjątkowy, a zarazem ciekawy układ pomieszczeń z widokiem na tr...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

729 000 PLN (11 240 zł/m2)

3
1
64.86 m2
1940
15818047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27671096 15818047 Oferuję na sprzedaż duże mieszkanie do remontu w bardzo dobrej i pożądanej lokalizacji. W jego pobliżu znajdują się liczne obiekty użyteczności publicznej, blisko jest do komunikacji miejskiej.Lokal o funkcjonalnym układzie wnętrz. Idealny także na b...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

690 000 PLN (6 249 zł/m2)

4
-
110.41 m2
1930
15883472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675114 15883472 Oferuję na sprzedaż duże mieszkanie w bardzo dobrej i pożądanej lokalizacji, nieopodal Jasne Błonia oraz al. Jana Pawła II. W jego pobliżu znajdują się liczne obiekty użyteczności publicznej, blisko jest do komunikacji miejskiej. Lokal znajduje się n...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

619 000 PLN (8 753 zł/m2)

3
1
70.72 m2
1930
15887984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27798687 15887984 W księdze wieczystej powierzchnia całkowita wynosi 36,93m2, dodatkowo jest przestrzeń nad obrysem lokalu ok. 26,27m2 (II POZIOM), która przynależy wyłącznie do tego mieszkania. Oferuję na sprzedaż bardzo ładne dwupoziomowe, nowoczesne mieszkanie w je...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

729 000 PLN (11 535 zł/m2)

3
2
63.2 m2
2019
15882871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673179 15882871 Ofertuję na sprzedaż słoneczne, piękne 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, bardzo atrakcyjnie położone, pożądana lokalizacja cicha i spokojna, wokół dużo zieleni. W pobliżu liczne obiekty użyteczności publicznej, blisko do komunikacji miejs...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (11 919 zł/m2)

2
1
37.67 m2
1980
15889599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27855442 15889599 Oferuję na sprzedaż ciekawe mieszkanie 2 pokojowe do odświeżenia, kuchnia do remontu, bardzo atrakcyjnie położone lokalizacja cicha, spokojna, wokół dużo zieleni. W pobliżu liczne obiekty użyteczności publicznej, blisko do komunikacji miejskiej.Lokal...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

420 000 PLN (9 481 zł/m2)

2
1
44.3 m2
1920
15894141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27931647 15894141 Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,63 m² z balkonem, zlokalizowane na 1. piętrze odrestaurowanej kamienicy przy ul. Naruszewicza (tuż obok pętli Kołłątaja). Lokal ma świetny układ (3 niezależne pokoje i osobna kuchnia), dzięk...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

444 000 PLN (7 704 zł/m2)

3
-
57.63 m2
1940