• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Domańskiego Ks. Bolesława

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: ks., Domańskiego i Bolesława

Znaleźliśmy 913 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Szczecin

15883626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675345 15883626 Mieszkanie 3 pok położone w kamienicy na III piętrze ( nie ostatnim) o powierzchni 67,95 m2. Pokoje rozkładowe o powierzchni 25,20 i 10 m2. Mieszkanie jest wysokie. Okna PCV, na podłogach jest parkiet, w kuchni wykładzina PCV. Ogrzewanie z sieci miej...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

385 000 PLN (5 666 zł/m2)

3
1
67.95 m2
1950
15812633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26540868 15812633 Na sprzedaż duże i słoneczne dwupokojowe mieszkanie, położone na I piętrze niskiego budynku z 2019r.Na powierzchni ponad 53m2 znajdują się 2 pokoje, obszerny przedpokój, widna kuchnia oraz łazienka.Z salonu wyjście na piękny, siedmiometrowy słoneczny...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

609 000 PLN (11 430 zł/m2)

2
1
53.28 m2
2019
15631189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22866646 15631189 Prezentujemy państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, o pow. około 63 m2 na I piętrze w kamienicy - dzielnica śródmieściecentrum - w którego skład wchodzą:- pokój dzienny z balkonem i oknami skierowanymi na ulicę- pokój sypialnia z okna...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

479 000 PLN (7 555 zł/m2)

2
1
63.4 m2
1930
15771233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25573560 15771233 Przestronne mieszkanie o powierzchni 60,14 m² położone na 2 piętrze. Nieruchomość daje wiele możliwości aranżacyjnych i sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i osób szukających wygodnej lokalizacji blisko centrum. Układ mieszkania:- salon od strony p...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

424 000 PLN (7 050 zł/m2)

3
1
60.14 m2
1938
15790829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25978704 15790829 3 pokoje o powierzchni użytkowej 50,10m2(całkowita 71 m²) położone na kameralnym, spokojnym osiedlu w bezpośrednim sąsiedztwie parku Przygodna – z placem zabaw, siłownią pod chmurką, wybiegiem dla psów i licznymi trasami spacerowymi.Lokal położony na...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (11 956 zł/m2)

3
1
50.1 m2
2004
15882968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673414 15882968 Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,3 m², położone w Mierzynie przy ul. Topolowej, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy.Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie, z dbałością o detale i wygodę codziennego...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

411 600 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
34.3 m2
2003
15883458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27675195 15883458 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone przy zbiegu ulic Źródlanej i Ku słońcu. Dwupoziomowe mieszkanie powstało z połączenia dwóch mieszkań o powierzchni 92,32 i 71,62 metrów. Na pierwszym poziomie przestronny przedpokój, salon z aneksem kuchennym...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 467 000 PLN (9 000 zł/m2)

6
-
163 m2
1938
15704395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24263033 15704395 !! UWAGA - OBNIŻKA CENY !!cena w dół o 44 000ZŁUstawne Mieszkanie 2. pokojowe -możliwe przerobienie na 3.pokojowe - z potencjałem - w centrum Szczecina!Marzysz o własnym kącie w doskonałej lokalizacji? Szukasz mieszkania, które możesz zaaranżować w...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

495 000 PLN (11 565 zł/m2)

2
1
42.8 m2
1962
15826668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26626843 15826668 Oferujemy na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie położone na II piętrze zabytkowej kamienicy z początku XX wieku, usytuowanej przy Wałach Chrobrego.Budynek jest ocieplony, z odnowioną elewacją (remont kilka lat temu). Prześwit oraz klatka schodo...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (10 787 zł/m2)

1
1
36.99 m2
1940
15839211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26747655 15839211 Na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,88 m², położone na pierwszym piętrze w 5-piętrowym bloku na Pomorzanach.Nieruchomość znajduje się w cichej, spokojnej okolicy z dużą ilością zieleni i przestrzeni pomiędzy ...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

505 000 PLN (10 547 zł/m2)

2
1
47.88 m2
1980
15883342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674891 15883342 Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza, zlokalizowane w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze w 5-piętrowej, zabytkowej kamienicy.To doskonała lokalizacja – w zasięgu kilk...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

436 635 PLN (11 139 zł/m2)

2
1
39.2 m2
2026
15797934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26160180 15797934 Mieszkanie w Centrum Szczecina – Spółdzielcze WłasnościowePrzedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 66 m², położonego w samym sercu Szczecina, na ostatniej kondygnacji zadbanej, odnowionej kamienicy.Atuty nie...

Szczecin (Turzyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

475 200 PLN (7 200 zł/m2)

3
-
66 m2
1960