• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 920

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15772968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25624519 15772968 Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 35 m2 po remoncie kapitalnym 2025 rok w kamienicy , oficyna , przy ulicy Św. Wojciecha, w samym Centrum Szczecina. Przestronna kawalerka przerobiona na lokal 2 pokojowy, położona na parterze z samodzielnym...

Szczecin (Centrum), św. Wojciecha

365 000 PLN (10 429 zł/m2)

2
1
35 m2
1930
15883481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675133 15883481 Na sprzedaż nowoczesne, elegancko wykończone mieszkanie położone w Szczecinie przy ul. Golisza.Lokal znajduje się na 4. piętrze pięciokondygnacyjnego budynku na kameralnym osiedlu i stanowi idealną propozycję zarówno dla osób szukających komfortowego...

Szczecin (Żelechowa), Maksymiliana Golisza

575 000 PLN (13 746 zł/m2)

2
1
41.83 m2
2023
15808431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26391761 15808431 Ekskluzywne Mieszkanie po Kapitalnym Remoncie w Odrestaurowanej Kamienicy (79,69 m²).Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości, zlokalizowanej na czwartym piętrze w prestiżowej, odrestaurowanej kamienicy, która przeszła kompleksową termomoderni...

Szczecin (Turzyn), Wilków Morskich

629 000 PLN (7 893 zł/m2)

3
1
79.69 m2
1930
15883478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675126 15883478 Zapraszamy na prezentację przestronnego dwupokojowego lokalu o powierzchni 49,55 m², położonego na popularnym Warszewie. Mieszkanie jest słoneczne, ciepłe i bardzo funkcjonalne, idealne zarówno dla singla, pary, jak i pod inwestycję. Mieszkanie: ...

Szczecin (Warszewo), Limby

499 000 PLN (10 071 zł/m2)

2
1
49.55 m2
2018
15883468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675102 15883468 Wyjątkowa nieruchomość - mieszkanie na 6 piętrze z widokiem na panoramę miasta. Budynek posiada recepcję oraz całodobową, profesjonalną ochronę. W pobliżu mieszkania mamy wszelakie udogodnienia. W bryle budynku znajdują się liczne sklepu, drogerie, t...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

595 000 PLN (11 933 zł/m2)

2
1
49.86 m2
2009
15091670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 9607670 15091670 Mamy przyjemność przedstawić Państwu bardzo ciekawą ofertę inwestycyjną w postaci mieszkania przebudowanego na 3 kawalerki w Śródmieściu Szczecina. Przebudowa miała miejsce w 2020 roku i na powierzchni 69,57m2 powstały trzy kawalerki z własnymi łazie...

Szczecin (Śródmieście), Władysława Jagiełły

520 000 PLN (7 474 zł/m2)

3
3
69.57 m2
1930
15758768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25330102 15758768 Na sprzedaż mieszkanie na Warszewie-luksusowe osiedle Garden House Szukasz wyjątkowego miejsca do życia? Mamy do zaoferowania przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,7 m², położone na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Garden House na szcz...

Szczecin (Warszewo), Szczecińska

790 000 PLN (10 167 zł/m2)

3
1
77.7 m2
2008
15883414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27675099 15883414 Apartament położony w budynku z 2019 roku z windą w okolicy Bramy Portowej .Doskonały pod inwestycję wynajem.Doskonała lokalizacja dla młodych ludzi wszystko w zasięgu ręki ...Podzamcze , Centra Handlowe ,restauracje , kluby , sklepy , komunikacja ...

Szczecin (Śródmieście), Podgórna

560 000 PLN (16 970 zł/m2)

1
1
33 m2
2016
15883456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675190 15883456 Na sprzedaż mieszkanie, idealne na lokal, położone na parterze, zlokalizowane przy jednej z głównych ulic miasta z wejściem z bramy. Stan bardzo dobry. Ogrzewanie gazowe. Obecnie wykorzystywane jako biuro. Powierzchnia wynosi blisko 70m2, składa się ...

Szczecin (Centrum), Bolesława Krzywoustego

520 000 PLN (7 709 zł/m2)

3
1
67.45 m2
1900
15883418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675110 15883418 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,40 m², położone w Szczecinie na popularnym i doskonale skomunikowanym osiedlu Słonecznym przy ul. Rydla.Najważniejsze atuty nieruchomości: - 3 ustawne, niezależne pokoje - ...

Szczecin (Słoneczne), Lucjana Rydla

529 000 PLN (8 906 zł/m2)

3
1
59.4 m2
1982
15883416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675105 15883416 Na sprzedaż - przestronne, jasne, dwupoziomowe, świeżo wyremontowane 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską i garażem - Pogodno, Szczecin. Powierzchnia użytkowa 73,7 m² (94 m² po podłodze) Nieruchomość po generalnym remoncie – gotowa do...

Szczecin (Pogodno), Adama Mickiewicza

869 000 PLN (9 245 zł/m2)

4
2
94 m2
1995
15123812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 10383465 15123812 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w samym centrum Szczecina blisko CH Kaskada przy al. Jana Pawła II.Adaptacja poddasza:- pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym 25,16 m2,- sypialnia 11,54 m2,- łazienka 6,42 m2,- korytarz 3,67 m2. Powierzchnia...

Szczecin (Centrum), al. Papieża Jana Pawła II

499 000 PLN (10 063 zł/m2)

2
1
49.59 m2
1920