• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 920

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15883452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675180 15883452 Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (możliwość zrobienia trzypokojowego) o powierzchni użytkowej 68,24m2 położone na pierwszym piętrze w wyremontowanej kamienicy w samym sercu Wałów Chrobrego !!!Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy...

Szczecin (Centrum), Szczerbcowa

590 000 PLN (8 646 zł/m2)

2
1
68.24 m2
1930
15883450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675176 15883450 Klimatyczne mieszkanie w domu dwurodzinnym – Głębokie, blisko jeziora i lasu.Wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 93,33 m² (możliwość adaptacji piwnicy, wtedy 180m²), stanowiąca połowę domu z lat 30-tych, położona w prestiżowej i zielonej dzielnicy G...

Szczecin (Głębokie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 450 000 PLN (15 536 zł/m2)

3
2
93.33 m2
1930
15883434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675143 15883434 Zapraszam na prezentację oferty mieszkania w znakomitej lokalizacji w Centrum miasta, ale nie przy głównej ulicy. W najbliższej okolicy obiekty użyteczności publicznej, sklepy wielkopowierzchniowe oraz komunikacja miejska. Nie daleko Park Noakow...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

629 000 PLN (12 618 zł/m2)

3
1
49.85 m2
1991
15091712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 9607669 15091712 Mamy przyjemność przedstawić Państwu bardzo ciekawą ofertę inwestycyjną w postaci mieszkania przebudowanego na 3 kawalerki w Śródmieściu Szczecina. Przebudowa miała miejsce w 2021 roku i na powierzchni 89,57m2 powstały 3 kawalerki w tym jedna dwupoko...

Szczecin (Śródmieście), al. Piastów

790 000 PLN (8 820 zł/m2)

4
3
89.57 m2
1930
15883449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675173 15883449 Na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie z balkonem ,o pow.46,28m2.Mieszkanie znajduje się na zadbanym osiedlu w dzielnicy Gumieńce,na drugim piętrze ,w czteropiętrowym budynku z windą, z 2014 r.Czynsz na poziomie 270zł dodatkowo opłata za CO ...

Szczecin (Gumieńce), Kazimierska

555 000 PLN (11 992 zł/m2)

2
1
46.28 m2
2014
15626215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22737559 15626215 Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 3 pokoje na Warszewskich wzgórzach.Zlokalizowane przy ul. Duńskiej, jednak odsunięte od ulicy.Balkon ukierunkowany na cichy dziedziniec.Powierzchnia mieszkania to 70m2, na nią składają się dwie sypialnie, salon z balk...

Szczecin (Warszewo), Duńska

795 000 PLN (11 557 zł/m2)

3
1
68.79 m2
2006
15883337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674886 15883337 Oferujemy na sprzedaż słoneczne i ciepłe mieszkanie położone w niskim bloku w centrum Szczecina, w pobliżu Placu Kościuszki i Bramy Portowej. Doskonała lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus), a także do szkół, p...

Szczecin (Śródmieście), Bolesława Krzywoustego

495 000 PLN (9 980 zł/m2)

3
1
49.6 m2
1970
15883355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674905 15883355 Kameralne osiedle na Pogodnie, przemyślane w każdym szczególe, przyjazne i nowoczesne. Zlokalizowane w jednej z najpiękniejszych dzielnic Szczecina w sąsiedztwie korpusu NATO.Zostały ostatnie mieszkania.W standardzie zapewniamy najnowocześniejsze roz...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

578 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
1
57.8 m2
2025
15883341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674892 15883341 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze z ogródkiem. Mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym osiedlu na pograniczu Gumieniec i Warzymic, usytuowane na parterze, niskiego kameralnego budynku oddanego do użytku w 2024 roku. Na powierzc...

Szczecin (Gumieńce), Wawrzynowa

620 000 PLN (13 511 zł/m2)

3
1
45.89 m2
2024
15883348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674898 15883348 Na sprzedaż jasne mieszkanie 2-pokojowe z dużym tarasem położone w samym sercu Szczecina w budynku z 1998 roku. To doskonała propozycja dla osób, które chcą mieszkać w centrum miasta, a jednocześnie cenią przestrzeń, światło i widok.FORMA WŁASNOŚCI:...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

515 000 PLN (9 497 zł/m2)

2
1
54.23 m2
1998
15883346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674896 15883346 Architektura budynków mieszkalnych położonych nad samym brzegiem Odry przywodzić będzie na myśl dumne i monumentalne sylwetki statków zanurzające się w taflę wody. Wzdłuż bulwaru zaprojektowano też urokliwy pasaż z kafejkami oraz przystań dla jachtów...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

736 920 PLN (12 000 zł/m2)

3
1
61.41 m2
2025
15883326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674876 15883326 Przestronne 112 m² przy deptaku Bogusława winda balkon osobne WCJeśli szukasz mieszkania w ścisłym centrum, ale bez kompromisów w kwestii przestrzeni i komfortu – właśnie je znalazłeś.Na sprzedaż duże, jasne mieszkanie o powierzchni 112,16 m², poł...

Szczecin (Śródmieście), Księcia Bogusława X

799 000 PLN (7 124 zł/m2)

2
1
112.16 m2
2010