• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 915

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15883288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674838 15883288 Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Szczecina – idealne pod inwestycję. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 1 piętrze w sercu Szczecina. To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem, szczególnie dla studentów.Infor...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

398 000 PLN (8 637 zł/m2)

2
1
46.08 m2
1910
15740140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24947187 15740140 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze niskiego budynku.Na powierzchnię 44,87 m2 składają się:- dwa ustawne pokoje;- osobna kuchnia;- łazienka z oknem;- osobne WC;- przedpokój.Ogrzewanie oraz ciepła woda z pieca gazowego.Do mieszkani...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

339 000 PLN (7 555 zł/m2)

2
1
44.87 m2
1920
15883202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673654 15883202 Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63,4 m², usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym, niskim bloku z 1992 roku.Lokalizacja Nieruchomość położona jest na osiedlu Bukowym przy ulicy Czerwonej – w wyjątkowo ...

Szczecin (Bukowe-Klęskowo), Czerwona

589 000 PLN (9 290 zł/m2)

3
1
63.4 m2
1992
15115712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 10166358 15115712 OFERTAZapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na sprzedaż mieszkania przy ulicy Santockiej w Szczecinie. To niepowtarzalna okazja, aby stać się właścicielem pięknego mieszkania, które przeszło kapitalny remont.Mieszkanie składa się z trzech przes...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

620 000 PLN (12 917 zł/m2)

3
1
48 m2
1960
15883220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673688 15883220 2-pokojowe mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza - w samym sercu miasta.Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowej, zabytkowej kamienicy. Na wyciągnięcie ręki cała niezbędna infrastruktura, restauracje, sklepy, szkoły i komunikacja ...

Szczecin (Centrum), al. Papieża Jana Pawła II

385 000 PLN (11 994 zł/m2)

2
1
32.1 m2
1870
15741935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24982337 15741935 Apartament 2-poziomowy przy parku Kasprowicza Opis Na sprzedaż apartament dwupoziomowy 92 m² – prestiżowa lokalizacja przy Parku Kasprowicza Apartament położony jest na 2. piętrze nowoczesnego budynku z zadbanym patio i wysokim standardem części wspó...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

950 000 PLN (10 334 zł/m2)

5
1
91.93 m2
2002
15883230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673707 15883230 Na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie na prestiżowym, zamkniętym, oraz monitorowanym osiedlu na Gumieńcach.W cenie zabudowa kuchni, wraz ze sprzętem AGD ( piekarnik, zmywarka, płyta grzewcza, okap, lodówa z zamrażalnikiem ). Istnieje możliwo...

Szczecin (Gumieńce), Barbakan

670 000 PLN (13 137 zł/m2)

2
1
51 m2
2013
15883224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673696 15883224 RezerwacjaNowoczesne mieszkanie składające się z czterech funkcjonalnych pokoi , położone na 9 piętrze w nowym budownictwie.Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Szczecina, a w najbliższej okolicy znajdują się sklepy, szkoły oraz przystanki k...

Szczecin (Pomorzany), Aleja Powstańców Wielkopolskich

888 000 PLN (14 357 zł/m2)

4
2
61.85 m2
2024
15574574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21629145 15574574 Na sprzedaż mieszkanie o całkowitej powierzchni 77,53 m2. Na metraż nieruchomości składają się:-Korytarz (duże zabudowane szafy)-Łazienka (wanna, umywalka, pralka)-Toaleta (umywalka, WC)-Przestrzeń przeznaczona na małe biuro-Salon-Kuchnia (wyposażona...

Szczecin (Śródmieście), al. Papieża Jana Pawła II

569 000 PLN (7 339 zł/m2)

3
1
77.53 m2
1930
15883227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673701 15883227 Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym, rozkładowym układzie, położone na zielonym Osiedlu Bukowym.Mieszkanie jest jasne i dwustronne – okna wychodzą na dwie strony świata, co zapewnia doskonałe doświetlenie przez cały dzień. ...

Szczecin (Bukowe-Klęskowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

598 000 PLN (9 403 zł/m2)

4
1
63.6 m2
1985
15718240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24548571 15718240 Do sprzedania mieszkanie w budynku jednorodzinnym dwulokalowym na pierwszym piętrze zlokalizowane na Osowie. Dom wybudowany w 2021 roku . mieszkanie dwa miesiące temu przeszło kompleksowe odświeżenie. Na 76,88 m2 składają się: hol, łazienka razem z W...

Szczecin (Osów), Chłodna

985 000 PLN (12 812 zł/m2)

3
1
76.88 m2
2021
15883235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673620 15883235 Planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.Spółdzielcze własnościowe mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 58,9 m2, położone na 7 piętrze w 8-piętrowym bloku z wielkiej płyty. Nieruchomość jest w końcowym etapie remontu generalnego.Bud...

Szczecin (Świerczewo), 26 Kwietnia

585 000 PLN (9 932 zł/m2)

3
1
58.9 m2
1970