• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 915

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15718240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24548571 15718240 Do sprzedania mieszkanie w budynku jednorodzinnym dwulokalowym na pierwszym piętrze zlokalizowane na Osowie. Dom wybudowany w 2021 roku . mieszkanie dwa miesiące temu przeszło kompleksowe odświeżenie. Na 76,88 m2 składają się: hol, łazienka razem z W...

Szczecin (Osów), Chłodna

985 000 PLN (12 812 zł/m2)

3
1
76.88 m2
2021
15883235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673620 15883235 Planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.Spółdzielcze własnościowe mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 58,9 m2, położone na 7 piętrze w 8-piętrowym bloku z wielkiej płyty. Nieruchomość jest w końcowym etapie remontu generalnego.Bud...

Szczecin (Świerczewo), 26 Kwietnia

585 000 PLN (9 932 zł/m2)

3
1
58.9 m2
1970
15796067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26110656 15796067 Na sprzedaż Szczecin, Śródmieście-Centrum, ul. ParkowaAtrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie 62,35 m² piętro 14 budynek z 1996 r.Przedstawiamy wyjątkowo słoneczne i funkcjonalne mieszkanie położone w samym sercu Szczecina, przy cichej i zielonej ul. P...

Szczecin (Centrum), Parkowa

599 000 PLN (9 607 zł/m2)

3
1
62.35 m2
1996
15752376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25161280 15752376 W ofercie duże słoneczne mieszkanie znajdujące się w ścisłym centrum Szczecina niedaleko dworca kolejowego. Nieruchomość idealnie nadaje się na inwestycję pod najem krótko lub długoterminowe oraz dla dużej rodziny. Nieruchomość mieści się na 3 piętrz...

Szczecin (Centrum), Michała Drzymały

750 000 PLN (6 406 zł/m2)

4
2
117.08 m2
1930
15748067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25105244 15748067 Szukasz przestrzeni, która łączy nowoczesność, wygodę i bliskość natury? Ta kawalerka wykończona pod klucz to coś więcej niż mieszkanie – to gotowa do zamieszkania, gustownie zaprojektowana przestrzeń, w której po prostu poczujesz się dobrze.Dlaczego...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

435 000 PLN (11 754 zł/m2)

1
1
37.01 m2
2024
15883132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673535 15883132 Sprzedaż-2 atrakcyjne , rozkładowe pokoje Centrum.Mieszkanie z miłym klimatem położone na drugim piętrze w kamienicy przy spokojnej ulicy w Centrum miasta.Doskonała lokalizacja w pobliżu wszystko dostępne:sklepy , uczelnie , przychodnie ,komunikacja,...

Szczecin (Centrum), Władysława Jagiełły

525 000 PLN (8 333 zł/m2)

2
1
63 m2
1938
15883129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673532 15883129 Słoneczne 3 pokoje z widokiem na panoramę Szczecina – al. Wyzwolenia Szukasz mieszkania, które łączy komfort życia w centrum z niesamowitymi widokami? A może inwestycji, która nigdy nie straci na wartości? To 3-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie...

Szczecin (Centrum), al. Wyzwolenia

526 000 PLN (8 918 zł/m2)

3
1
58.98 m2
1980
15883198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673645 15883198 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego z balkonem, zlokalizowanego w bardzo dobrze skomunikowanej części Śródmieścia. ! Nieruchomość idealna jako inwestycja pod wynajem ! Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w bloku cz...

Szczecin (Śródmieście), Wilków Morskich

435 000 PLN (9 603 zł/m2)

2
1
45.3 m2
1987
15800523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26214351 15800523 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Idealnie zlokalizowane 2 pokojowe mieszkanie w bloku z nową windą.Jasne, słoneczne i bardzo ustawne pomieszczenia o łącznej powierzchni użytkowej 49,2 m2, na którą składają się:Salon z balkonem SypialniaKuc...

Szczecin (Majowe), Witolda Gombrowicza

480 000 PLN (9 756 zł/m2)

2
2
49.2 m2
1987
15883139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673542 15883139 3 duże pokoje z osobną Kuchnią - gotowe do zamieszkania wizualizacja pomieszczeń - zmiany niewielkim nakładem - załączona do zdjęć Kuchnia w zabudowie na wymiar wraz ze sprzętem AGD w cenieprzestronna łazienka z prysznicem10 minut do Fabryki Wody5 ...

Szczecin (Niebuszewo), Juliana Ursyna Niemcewicza

553 000 PLN (7 504 zł/m2)

3
1
73.69 m2
1930
15883133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673536 15883133 Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie 3-pokojowe położone na 1 piętrze kameralnej, 1-piętrowej kamienicy w dzielnicy Pomorzany. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu nowej zabudowy domów jednorodzinnych – cisza, spokój i komfort życia na co dzie...

Szczecin (Pomorzany), Bluszczowa

439 000 PLN (7 057 zł/m2)

3
1
62.21 m2
1945
15883194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673638 15883194 Dwupoziomowe mieszkanie przy ulicy Jagiellońskiej w SzczecinieNa sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 64 m², położone na trzecim piętrze bloku w spokojniejszej części ulicy Jagiellońskiej. Nieruchomość wyróżnia się przemyślanym...

Szczecin (Śródmieście), Jagiellońska

615 000 PLN (9 609 zł/m2)

3
2
64 m2
2002