• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 915

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15883083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673662 15883083 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie o pow. 44.46 m², usytuowane na parterze kamienicy, położonej w spokojnej części Niebuszewa. SKŁAD NIERUCHOMOŚCI:Salon o pow. ok. 17,516 m²Pokój o pow. ok. 9,62 m²Kuchnia o pow. ok. 11,446 m²Toaleta o pow. ...

Szczecin (Niebuszewo), Heleny

379 000 PLN (8 525 zł/m2)

2
1
44.46 m2
1945
15883101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673698 15883101 Apartament 2 pokojowy w jednym z najwyższych budynków apartamentowych w Szczecinie stworzony dla wymagających Klientów.Wyposażony w recepcję, kluby dla dzieci i nastolatków oraz bezpłatny dla Właścicieli apartamentów dostęp do strefy SPA z basenem.Na...

Szczecin (Śródmieście), al. Wyzwolenia

1 099 000 PLN (22 497 zł/m2)

2
1
48.85 m2
2021
15883066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673628 15883066 Piękne, duże i jasne mieszkanie na 3 piętrze w kamienicy. Powierzchnia 91.59m2, na którą składają się 3 niezależne pokoje (każdy po około 20 m2), odrębna kuchnia, toaleta, łazienka z wanną i prysznicem, oraz przedpokój z zabudową szaf. Mieszkanie w p...

Szczecin (Śródmieście), Władysława Łokietka

850 000 PLN (9 280 zł/m2)

3
1
91.59 m2
1930
15883053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673600 15883053 Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w Centrum Szczecina.Lokal położony jest na parterze niskiego budynku.Na powierzchnię 61,69 m2 składają się:- salon;-otwarta kuchnia;- sypialnia;- pokój;- łazienka;-przedpokój.Ogrzewanie gazowe. Ciepł...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

570 000 PLN (9 240 zł/m2)

3
1
61.69 m2
1930
15883042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673578 15883042 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Oferta wyjątkowego mieszkania z dużym tarasem, w pochodzącej z przełomu XIX i XX wieku willi Hoeringa. Ten wyjątkowy budynek położony jest w głębi ulicy Krzemiennej i znajduję sie tylko kilka kroków od ziel...

Szczecin (Podjuchy), Krzemienna

599 000 PLN (9 438 zł/m2)

2
1
63.47 m2
1901
15883001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673198 15883001 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 52.3m², usytuowane na dwunastym piętrze wieżowca z 1980 roku, na osiedlu Zawadzkiego. SKŁAD NIERUCHOMOŚCI:Sypialnia z wyjściem na zabudowany balkon (ok. 21.7m²) Pokój z balkonem francuskim (ok. 7.47m²)Jadalni...

Szczecin (Zawadzkiego-Klonowica), Władysława Szafera

499 000 PLN (9 541 zł/m2)

2
1
52.3 m2
1980
15747924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25102900 15747924 Planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie, w pełni rozkładowe, położone na pięknym osiedlu. Wokół tereny zielone, blisko komunikacja miejska, sklepy, doskonały wylot na autostradę. Pokoje ustawne, z sa...

Szczecin (Kijewo), Tarpanowa

589 000 PLN (8 378 zł/m2)

3
1
70.3 m2
1998
15882992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673171 15882992 Szczecin - Centrum, na sprzedaż mieszkanie w zadbanej kamienicy.3 pokoje, kuchnia, 2 łazienki (jedna z wanną, druga z prysznicem), przedpokój, piwnica.Z jednego pokoju wyjście na balkon.Istniej możliwość przedzielenia dużego pokoju i zrobienia dodatk...

Szczecin (Centrum), Bolesława Śmiałego

539 000 PLN (6 629 zł/m2)

3
2
81.31 m2
1936
15883028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673280 15883028 Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nieruchomość, która łączy w sobie historyczny prestiż z nowoczesnym potencjałem aranżacyjnym. To wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze o powierzchni 36,68 m² zlokalizowane jest w s...

Szczecin (Śródmieście), Władysława Łokietka

289 000 PLN (7 879 zł/m2)

2
1
36.68 m2
1935
15883026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673274 15883026 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe, położone na parterze zadbanego budynku, w świetnie skomunikowanej części Pomorzan.Lokal przeszedł generalny remont, podczas którego wymieniono wszystkie instalacje, wykonano nowe podłogi, ...

Szczecin (Pomorzany), Budziszyńska

625 000 PLN (11 364 zł/m2)

4
1
55 m2
1989
15883031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673291 15883031 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,45 m², położone na 1. piętrze w 3-piętrowej, ocieplonej kamienicy w samym centrum Szczecina. Układ pomieszczeń: 2 ustawne pokoje widna, oddzielna kuchnia łazienka duży balkon o powierzchni ...

Szczecin (Śródmieście), al. Wyzwolenia

435 500 PLN (8 989 zł/m2)

2
1
48.45 m2
1958
15883013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673234 15883013 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 66 m², usytuowany na 3 piętrze bloku położonego w Zdrojach.SKŁAD NIERUCHOMOŚCI:Salon z wyjściem na balkon o pow. ok. 14,21 m²Sypialnia o pow. ok. 11,5 m²Pokój o pow. ok. 15,717 m²Kuchnia o pow. ok. 9,02 m²Łazi...

Szczecin (Zdroje), Leszczynowa

520 000 PLN (7 879 zł/m2)

3
1
66 m2
1992