• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczyrk

Znalezionych ofert: 17

15890198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27874411 15890198 MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący 692 443 246Na sprzedaż wyjątkowy, urządzony apartament położony w samym sercu beskidzkich gór.20 km od Szczyrku.2 km do Jeziora Międzybrodzkiego.10 km do Jeziora Żywieckiego.15 km do Góry Żar.Chciałbyś kupić apar...

Szczyrk (Śląskie, gm. Szczyrk)

499 000 PLN (12 795 zł/m2)

2
1
39 m2
2022
15722145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24616852 15722145 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINowoczesne apartamenty w Szczyrku z widokiem na Skrzyczne i Beskid Sport Arenę – Twój luksus w sercu gór!Dwupoziomowe apartamenty o powierzchni od 63 do 86 m² z tarasami i prywatnymi ogródkami oraz garażami i mie...

Szczyrk (Śląskie, gm. Szczyrk)

823 300 PLN (12 864 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15866284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27317697 15866284 AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący 608 391 360Apartament inwestycyjny PREMIUM w Szczyrku sauna kominek miejsce postojowe oraz garaż gotowy pod wynajemNa sprzedaż wyjątkowy apartament o wysokim standardzie, położony w jednej z najbardziej pożą...

Szczyrk (Śląskie, gm. Szczyrk)

1 199 140 PLN (17 204 zł/m2)

3
1
69.7 m2
2020
15800237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26209836 15800237 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam segment w zabudowie szeregowej, z poddaszem i dużym ogrzewanym garażem. Z widokiem na góry, skocznię narciarską, rzekę, 400m od centrum Szczyrku. Przy spokojnej uliczce prowadzącej do lasu. W pobliżu ...

Szczyrk (Śląskie, gm. Szczyrk)

1 870 000 PLN (12 467 zł/m2)

4
-
150 m2
-
15860614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27182856 15860614 NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący 507 201 5230% PROWIZJINa sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 69.50 m² położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej w ścisłym centrum Szczyrku.Największym atutem nieruchomości jest pa...

Szczyrk (Śląskie, gm. Szczyrk)

1 042 500 PLN (15 000 zł/m2)

1
1
69.5 m2
2026
15860544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27182849 15860544 NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący 507 201 5230% PROWIZJINa sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 42 m² położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej w ścisłym centrum Szczyrku.Największym atutem nieruchomości jest panor...

Szczyrk (Śląskie, gm. Szczyrk)

546 650 PLN (13 015 zł/m2)

1
1
42 m2
2026
15860546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27182857 15860546 NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący 507 201 5230% PROWIZJINa sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 52.60 m² położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej w ścisłym centrum Szczyrku.Największym atutem nieruchomości jest pa...

Szczyrk (Śląskie, gm. Szczyrk)

1 052 000 PLN (20 000 zł/m2)

1
1
52.6 m2
2026
15860612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27182851 15860612 NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący 507 201 5230% PROWIZJINa sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 52,15 m² położony na 4 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej w ścisłym centrum Szczyrku.Największym atutem nieruchomości jest pa...

Szczyrk (Śląskie, gm. Szczyrk)

834 400 PLN (16 000 zł/m2)

1
1
52.15 m2
2026
15860375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27182420 15860375 NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący 507 201 5230% PROWIZJINa sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 69.50 m² położony na 4 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej w ścisłym centrum Szczyrku.Największym atutem nieruchomości jest pa...

Szczyrk (Śląskie, gm. Szczyrk)

1 042 500 PLN (15 000 zł/m2)

1
1
69.5 m2
2026
15860305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27182418 15860305 NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący 507 201 5230% PROWIZJINa sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 41.35 m² położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej w ścisłym centrum Szczyrku.Największym atutem nieruchomości jest pa...

Szczyrk (Śląskie, gm. Szczyrk)

661 600 PLN (16 000 zł/m2)

1
1
41.35 m2
2026
15860164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27181307 15860164 NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący 507 201 5230% PROWIZJINa sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 51.90 m² położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej w ścisłym centrum Szczyrku.Największym atutem nieruchomości jest pa...

Szczyrk (Śląskie, gm. Szczyrk)

830 400 PLN (16 000 zł/m2)

1
1
51.9 m2
2026
15860234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27181308 15860234 NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący 507 201 5230% PROWIZJINa sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 42,05 m² położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej w ścisłym centrum Szczyrku.Największym atutem nieruchomości jest pa...

Szczyrk (Śląskie, gm. Szczyrk)

630 750 PLN (15 000 zł/m2)

1
1
42.05 m2
2026