• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Śródmieście

Znalezionych ofert: 341

15407755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam bezpośrednio ciche 3 pokojowe mieszkanie w odbudowanej po wojnie kamienicy w samym sercu Starego Miasta w Warszawie, ulica Kozia. 17861231 15407755 Mieszkanie gotowe do zakupu bezpośrednio od właściciela. 3 pokoje z kuchnią, łazienka z WC, przedpokój, rozkładowe. Wystawa okien na południe i na północ( kuchnia). Powierzchnia 62,4 m2. Ciche, wysokie na 320 cm, na parterze. Bez zadłużeń i roszczeń,...

Warszawa (Śródmieście), Stare Miasto Warszawy ul. Kozia

1 375 000 PLN (22 035 zł/m2)

3
1
62.4 m2
1897
15859096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prestiżowy Nowy Świat 2 pok 42m2 kamienica 27164393 15859096 Prestiżowy adres w sercu Warszawy: Nowy Świat 41A. Potencjał inwestycyjny i biznesowyOferujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 42,08 m², położoną przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych i pożądanych ulic w Polsce. Lokalizacja ta łączy historyczn...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

988 000 PLN (23 479 zł/m2)

2
1
42.08 m2
1956
15873201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27513577 15873201 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy, słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym możliwym standardzie 4 pokojowy Apartament o powierzchni 72 metrów z wygodną loggią położony w idelanej lokalizacji tuż przy Parku na Powiślu w Warsz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 340 000 PLN (32 500 zł/m2)

4
-
72 m2
-
15890038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
| Śródmieście | 3 pok. | Lokalizacja | 27867744 15890038 Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pok.  mieszkanie w samym centrum Warszawy.Na 48 m2 składają się:- salon ok. 15,80 m² - kuchnia - 4,50 m² - sypialnia 1 - 10,00 m² - sypialnia 2 - 9,00 m² - przedpokój - 5,50 m² - łazienk...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (16 646 zł/m2)

3
1
48 m2
1972
15870504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27429453 15870504 Mieszkanie znajduje się w przedwojennej kamienicy z 1936 roku, wyposażonej w windę.Okna wychodzą zarówno na dziedziniec jak i na ulicę .Pokoje I, II, III → okna na północny - zachód (NW)Kuchnia → okna na południowy - wschód (SE)Składa się z:- salon:...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 649 000 PLN (19 988 zł/m2)

3
1
82.5 m2
1936
15894808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948994 15894808 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Górnośląskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 16 piętrowym budynku.Rok budowy: 1973NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49m2 składa się z:-widnej kuchni,-dwóch pokoi,...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

955 500 PLN (19 500 zł/m2)

2
1
49 m2
1973
15894816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikatowy apartament ul. Koszykowa przy Alei Róż 27949021 15894816 Oferujemy do sprzedaży unikatowy apartament w najbardziej prestiżowej części Warszawy:Adres - ulica Koszykowa 14 - wyjątkowo pięknie odrestaurowana kamienica z 1937 roku. Apartament dwustronny, z możliwością używania dwóch wejść.Usytułowany na drugim...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 877 600 PLN (37 285 zł/m2)

3
1
104 m2
1937
15868840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27392333 15868840 Do sprzedaży 2 pok na 5 piętrze ( brak windy )- funkcjonalne mieszkanie w kamienicy z końca XIXw. zlokalizowanej w centrum Śródmiescia przy ul. Marszałkowskiej ( przy Pl. Konstytucji )Idealna lokalizacja w centrum miasta Mieszkanie o powierzchni 61 ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (19 672 zł/m2)

2
1
61 m2
1905
15857961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27137383 15857961 Do sprzedaży mieszkanie 2 pok pow 39m2 z balkonemMieszkanie składa 2 pok w amfiladzie + mały aneks sypialnywidnej kuchniŁazienka z WcHollMieszkanie do odświeżenia lub remontu i zmiany aranżacji według potrzeb nowego właścicielaBardzo dobra lokalizac...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (20 487 zł/m2)

2
1
39 m2
1962
15894734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27948363 15894734 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Andersa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 1958NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,45m2 składa się z:- duży, jasny pokój dzienny z duż...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (20 576 zł/m2)

1
1
36.45 m2
1958
15894661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27948170 15894661 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Śliskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 13 piętrowym budynku.Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 25m2 składa się z:-pokoju dziennego z kuchnią,-ła...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (27 960 zł/m2)

1
1
25 m2
1970
15894650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948029 15894650 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Świętojerskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 1956NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 81m2 składa się z:-przestronny salon (ok. 23 m²...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 000 PLN (24 568 zł/m2)

3
1
81 m2
1956