• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Białołęka

Znalezionych ofert: 368

15795349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie. Tarchomin. 50m2. Wyposażone. 26094138 15795349 OFERTA DOSTĘPNA BEZPOŚREDNIO ! Mieszkanie z 2005 roku. Częściowo wyremontowane w 20223r. Znajduje się na strzeżonym zadbanym osiedlu. Cicha okolica. Blok przylega do terenu kościelnego. Stary Tarchomin. Okna wychodzą na podwórko. W salonie znajdują s...

Warszawa (Białołęka), ul. Świderska 113b

780 000 PLN (15 600 zł/m2)

2
1
50 m2
2005
15888955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z garażem 60,74 m2, Warszawa Żerań 27832950 15888955 Sprzedaż I 940 000 zł I Parter 3 pokoje 60,74 m2 z ogródkiem 25,66 m2 I Garaż 60 000 zł I Warszawa Żerań ul. KrzyżówkiPrzedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,74 m2, z ogródkiem 25,66 m2 oraz miejscem postojowym w g...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

940 000 PLN (15 667 zł/m2)

3
1
60 m2
2019
15895879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962781 15895879 Zakup bez PCC i bez prowizji dla biura nieruchomości!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,46 m2 położone na pierwszym piętrze w nowo powstającej inwestycji deweloperskiej Mirabelki 5, zlokalizowanej w zielonej...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

544 750 PLN (14 941 zł/m2)

2
1
36.46 m2
2026
15895354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962127 15895354 Zakup bez PCC i bez prowizji dla biura nieruchomości!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,95 m2 położone na drugim piętrze w nowo powstającej inwestycji deweloperskiej Mirabelki 5, zlokalizowanej w zielonej i ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

692 541 PLN (14 443 zł/m2)

2
1
47.95 m2
2026
15800253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26210083 15800253 Do sprzedaży trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie na Tarchominie przy ulicy Ceramicznej. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w sześciopiętrowym budynku z 2015 roku. Na klatce są tylko trzy mieszkania. Mieszkanie składa się z dużego salonu z ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (15 976 zł/m2)

3
1
84.5 m2
2015
15882192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | taras | po remoncie | parking 27658188 15882192 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy ul. Majolikowskiej.Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym, kameralnym budynku.Na powierzchnię 56m2 składa się:- salon z k...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

789 000 PLN (14 089 zł/m2)

3
1
56 m2
2006
15893545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | gotowe do wprowadzenia | komórka 27913762 15893545 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy ul. Berensona.Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Na powierzchnię 54m2 składa się:- salon z aneksem kuchennym,...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (15 556 zł/m2)

3
1
54 m2
2015
15870786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | po remoncie | 2 miejsca parkingowe 27438966 15870786 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy ul. Aluzyjnej.Nieruchomość znajduje się na 8 piętrze w 9 piętrowym budynku.Na powierzchnię 48m2 składa się:- salon z aneksem kuchennym ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (15 625 zł/m2)

2
1
48 m2
2005
15876954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | gotowe do wprowadzenia | garaż 27559239 15876954 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Białołęce przy ul. Siecznej.Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Na powierzchnię 53,76m2 składa się:- salon ok.16 m2 z aneksem ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (15 849 zł/m2)

3
1
53 m2
2010
15868918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Marywilska | 4 pokoje | 2 garaże | cisza 27394351 15868918 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy ul. Marywilskiej.Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku na osiedlu zamkniętym.Na powierzchnię 81,84m2 składa się ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (13 580 zł/m2)

4
1
81 m2
2021
15687494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23965474 15687494 Sprzedaję 2 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce (klimatyzacja w mieszkaniu). Budynek jest usytułowany na cichym osiedlu wybudowanym w 2014 roku i posiada bardzo ciekawą architekturę. Do ceny należy doliczyć koszt zakupu miejsca postojowego ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (15 886 zł/m2)

2
1
44 m2
2014
15895984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27964704 15895984 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Geodezyjnej na osiedlu Lewandów LeśnyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 i 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 163,70m2 składa się...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 000 PLN (15 883 zł/m2)

5
3
163.7 m2
2010