• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Bielany Kwitnąca

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kwitnąca

Znaleźliśmy 190 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Bielany Warszawa

15889370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27849659 15889370 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Romaszewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31m2 składa się z:-jasny pokój dzienny z wyjście...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (17 710 zł/m2)

1
1
31 m2
1972
15888560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27816815 15888560 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Tomasza Nocznickiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62m2 składa się z:-salonu z aneksem kuche...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 599 999 PLN (25 806 zł/m2)

3
1
62 m2
2020
15888559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27816811 15888559 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. WrzecionoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,7 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej, widnej ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (16 274 zł/m2)

2
1
46.7 m2
1969
15881352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27629202 15881352 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. KasprowiczaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2012NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34,90m2 składa się z:- pokoju z przeszkloną przegrodą ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (20 630 zł/m2)

1
1
34.9 m2
2012
15879189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27610900 15879189 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Lwa Tołstoja BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,5m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddzielnej...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

718 600 PLN (17 316 zł/m2)

2
1
41.5 m2
1976
15877183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562557 15877183 3-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Antycznej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- balkon, ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

746 500 PLN (13 330 zł/m2)

3
1
56 m2
1968
15877058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562105 15877058 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Broniewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 9 piętrowym budynku.Rok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,1m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (15 686 zł/m2)

3
1
56.1 m2
1972
15885504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27733466 15885504 Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowy Cichy, Rodzinny i Komfortowy Apartament o powierzchni 134 m2 z 2 balkonami w doskonałej lokalizacji na granicy Bielan i Żoliborza na ul.Kochanowskiego 8 b w Warszawie.To idealna propozycja dla Pary lub...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 215 000 PLN (23 993 zł/m2)

4
-
134 m2
2012
15849124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26958964 15849124 Bielany 3 pokoje z balkonem 46,5 m² Zielona okolica Świetna komunikacjaNa sprzedaż jasne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 46,5 m², położone na 3 piętrze w zadbanym budynku przy ul. Wrzeciono (bez windy). Do mieszkania przynależy piwnica....

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

629 000 PLN (13 674 zł/m2)

3
1
46 m2
1968
15768256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25537744 15768256 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania z ogromnym potencjałem na Warszawskich Bielanach. Mieszkanie zostało podzielone na dwie przestrzenie, które mogą być traktowane jak dwa lokale, w każdy z nich znajduje się: • sypialnia, • ła...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 999 PLN (16 502 zł/m2)

4
2
78.78 m2
2024
15735642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24859909 15735642 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m², zlokalizowane na 6. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą przy ul. Samuela Bogumiła Lindego na warszawskich Bielanach. Lokal składa się z ustawnego salonu z oddzielnej sypialni, osobnej kuchni...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

545 000 PLN (14 932 zł/m2)

2
1
36.5 m2
1967
15520505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20388047 15520505 Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowy Apartament Premium z tarasem w nowej, eleganckiej inwestycji na Bielanach przy ulicy Podleśnej.To doskonała propozycja dla zarówno dla osób ceniącej komfort życia i doskonałą komunikację  jak ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 079 000 PLN (24 015 zł/m2)

2
-
44.93 m2
2024