• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Bielany Kwitnąca

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kwitnąca

Znaleźliśmy 186 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Bielany Warszawa

15879189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27610900 15879189 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Lwa Tołstoja BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,5m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddzielnej...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

718 600 PLN (17 316 zł/m2)

2
1
41.5 m2
1976
15877183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562557 15877183 3-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Antycznej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- balkon, ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

746 500 PLN (13 330 zł/m2)

3
1
56 m2
1968
15877058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562105 15877058 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Broniewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 9 piętrowym budynku.Rok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,1m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (15 686 zł/m2)

3
1
56.1 m2
1972
15873325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27515483 15873325 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. MarymonckiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z:- salonu- sypialni- oddzielnej kuchn...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (16 643 zł/m2)

2
1
42 m2
1969
15849124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26958964 15849124 Bielany 3 pokoje z balkonem 46,5 m² Zielona okolica Świetna komunikacjaNa sprzedaż jasne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 46,5 m², położone na 3 piętrze w zadbanym budynku przy ul. Wrzeciono (bez windy). Do mieszkania przynależy piwnica....

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

629 000 PLN (13 674 zł/m2)

3
1
46 m2
1968
15768256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25537744 15768256 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania z ogromnym potencjałem na Warszawskich Bielanach. Mieszkanie zostało podzielone na dwie przestrzenie, które mogą być traktowane jak dwa lokale, w każdy z nich znajduje się: • sypialnia, • ła...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 999 PLN (16 502 zł/m2)

4
2
78.78 m2
2024
15735642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24859909 15735642 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m², zlokalizowane na 6. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą przy ul. Samuela Bogumiła Lindego na warszawskich Bielanach. Lokal składa się z ustawnego salonu z oddzielnej sypialni, osobnej kuchni...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

545 000 PLN (14 932 zł/m2)

2
1
36.5 m2
1967
15520505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20388047 15520505 Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowy Apartament Premium z tarasem w nowej, eleganckiej inwestycji na Bielanach przy ulicy Podleśnej.To doskonała propozycja dla zarówno dla osób ceniącej komfort życia i doskonałą komunikację  jak ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 079 000 PLN (24 015 zł/m2)

2
-
44.93 m2
2024
15282604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14663861 15282604 Nowoczesne Apartamenty - Doskonała Lokalizacja na Granicy Bielan, Żoliborza i Bemowa!*** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO *** Termin Oddania Inwestycji: IV Kwartał 2024 Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej inwestycji położonej na granicy trzech warszawskich dz...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

914 160 PLN (20 800 zł/m2)

2
1
43.95 m2
2024
15282592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14663660 15282592 Nowoczesne Apartamenty - Doskonała Lokalizacja na Granicy Bielan, Żoliborza i Bemowa!*** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO *** Termin Oddania Inwestycji: IV Kwartał 2024 Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej inwestycji położonej na granicy trzech warszawskich dz...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 440 180 PLN (21 000 zł/m2)

3
2
68.58 m2
2024
15432700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18420485 15432700 Opis:Przestrzenne, widna kawalerka z osobną kuchnią w bloku z windą wybudowanym w 1966 roku.Mieszkanie jest w stanie do remontuodświeżenia. Blok położony jest bardzo blisko lasku bielańskiego dzięki czemu możemy zaznać wiele zieleni w okolic...

Warszawa (Bielany), Wrzeciono

490 000 PLN (18 148 zł/m2)

1
1
27 m2
1966
15792641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26024417 15792641 Tylko u nas PRZESTRONNE MIESZKANIE 100 m² – BIELANY, WARSZAWALokalizacja OkolicaMieszkanie znajduje się na ul. Dantego Alighieri na warszawskich Bielanach, w spokojnej i zielonej okolicy osiedla Wawrzyszew. To idealna lokalizacja dla rodzin z dziećm...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (12 500 zł/m2)

4
1
100 m2
1980