• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Bolesławicka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Bolesławicka

Znaleźliśmy 4,705 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa

15889115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27844746 15889115 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Stefana BaleyaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windyKlatka czysta, zadbana, regularnie sprzątana, na każdym piętrze znajdują się tylko dwa mieszkania....

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (13 420 zł/m2)

3
1
65.2 m2
1970
15882695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 3 pokoje z balkonem, garaż 27673110 15882695 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60,4 m2, piętro 34 z windą, w budynku z 2016 r., Białołęka Nowodwory.Po odświeżeniu, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjne pod wynajem. Meble ruchome w cenie. Mieszkanie to:* sa...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

870 000 PLN (14 500 zł/m2)

3
-
60 m2
2016
15882691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe cztery pokoje na dwóch poziomach 27673107 15882691 Do kupienia 4-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie 83m2, piętro 4 i 55 z windą, w budynku z 2009r. Targówek Zacisze. Wyremontowane w styczniu 2026 roku, gotowe do wprowadzenia się, w cenie wyposażenie i zabudowa stała, idealne dla rodziny.Mieszkanie to:=...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

959 000 PLN (11 554 zł/m2)

4
-
83 m2
2009
15871591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne, komfortowe 2 (lub 3) pokoje do odświeżenia 27471054 15871591 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 54,26 m2, piętro 1317 z windą, w budynku z 2018r., Praga-Południe Gocław.Ustawne, jasne, do odświeżania. Idealne dla rodziny lub pary, również inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon 20,5 m2 z aneksem kuchenn...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

930 000 PLN (17 222 zł/m2)

2
-
54 m2
2018
15870691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Eleganckie 5 pokoi, taras, prestiżowy adres 27437749 15870691 Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie 101,65m2, piętro 45 z windą, w budynku z 1979 r. Śródmieście, Nowe Miasto. Gotowe do zamieszkania. Idealne dla rodziny lub inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do uzgodnienia.Mieszkanie to:* salon z wyjściem na b...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 675 000 PLN (26 485 zł/m2)

5
-
101 m2
1979
15858653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 2 pokoje w świetnej lokalizacji 27152871 15858653 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 50 m2, piętro 13 bez windy, w kamienicy z 1935 r., Wola Młynów.Mieszkanie do odświeżenia, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon 22m2;* pokój 15m2;* osobna kuchnia z oknem...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (16 980 zł/m2)

2
-
50 m2
1935
15849317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 2 pokoje, klimatyzacja, loggia, garaż 26963627 15849317 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 45m2, piętro 77 z windą, w budynku z 2018r. Ursus, Szamoty.Gotowe do wprowadzenia się. Super dla singlasingielki lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do ustalenia.Mieszkanie to: * salon z aneksem ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

769 000 PLN (17 089 zł/m2)

2
-
45 m2
2018
15879105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27608121 15879105 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Marcina Flisa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym (otwa...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

931 200 PLN (19 400 zł/m2)

3
1
48 m2
2020
15878767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27600104 15878767 1-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Zgierskiej BUDYNEK Lokal znajduje się na parterze w nowootwartym hoteluNIERUCHOMOŚĆPowierzchnia 16 m² + antresola 8 m².Lokal składa się z pokoju, sypialni na antresoli, łazienki z prysznicem i pralką....

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

480 000 PLN (24 000 zł/m2)

1
1
20 m2
2025
15878339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27594112 15878339 4-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Jana MiklaszewskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 73,2m2 składa się z:- 4 niezależnych pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - toal...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (13 661 zł/m2)

4
1
73.2 m2
1981
15878320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27593905 15878320 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. WinorośliBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - 2 pokoi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

920 000 PLN (16 140 zł/m2)

3
1
57 m2
2016
15878318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27593904 15878318 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Chmielnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,6m2 składa się z:-salon z balkonem i z częściowo zabud...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (23 197 zł/m2)

2
1
36.6 m2
1970