• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Bora-Komorowskiego Gen. Tadeusza

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: gen., Tadeusza i Bora-Komorowskiego

Znaleźliśmy 4,613 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa

15882106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z balkonem Gocławek | kameralny budynek 27657316 15882106 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Praga-Południe (Gocławek), ul. Jordanowska 18Metraż: 41,39 m² + balkon 4,50 m²Piętro: 23Rok budowy: 2025Standard wykończenia: Stan deweloperskiStan prawny: Odrębna własność z własnością gruntuCena: 734 673 złM...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

734 673 PLN (17 919 zł/m2)

2
1
41 m2
-
15885504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27733466 15885504 Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowy Cichy, Rodzinny i Komfortowy Apartament o powierzchni 134 m2 z 2 balkonami w doskonałej lokalizacji na granicy Bielan i Żoliborza na ul.Kochanowskiego 8 b w Warszawie.To idealna propozycja dla Pary lub...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 215 000 PLN (23 993 zł/m2)

4
-
134 m2
2012
15884389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27700259 15884389 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 52 metrów z oddzielną kuchnią, położony na ul.Kieślowskiego na Wilanowie.To idealna propozycja dla S...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (23 077 zł/m2)

2
-
52 m2
2016
15883818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675996 15883818 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy, słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym możliwym standardzie 3 pokojowy Apartament o powierzchni 67.55 m2 z cudownym widokiem na Wisłę położony w inwestycji premium Bulwary Praskie.To idea...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (30 348 zł/m2)

3
-
67.55 m2
2025
15872688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27499632 15872688 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny, mały a jakże piękny słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym możliwym standardzie 2 pokojowy Apartament o powierzchni 38.5 metrów z wygodną loggią położony w nowoczesnej to...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 410 000 PLN (36 623 zł/m2)

2
-
38.5 m2
2025
15872332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27490364 15872332 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2 pokojowy Apartament o powierzchni 48.5 m2 o wysokości 3 m co pozwala na poczucie zupełnie innej przestrzeni w najwyższym standardzie wykończenia położony w modernistycznej kamienicy z lat 50 z windą ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 120 000 PLN (23 093 zł/m2)

2
-
48.5 m2
1954
15891420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897101 15891420 Na sprzedaż mieszkanie 2pok rozkładowe z balkonem ( dwa oddzielne pokoje - oddzielna widna kuchnia ) przy ul. Kickiego - do niewielkiego remontuMieszkanie składa się- duży pok pow 19m2 z balkonem o pow 3,5m2- pokój pow13m2- kuchnia pow 9m2 - przedpo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (14 664 zł/m2)

2
1
49.1 m2
1965
15881903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
130 metrów do dyspozycji*2 ogródki, garaż, komórka 27652100 15881903 Chcesz mieć nieco więcej przestrzeni do życia, miejsce do zabawy dla dzieci lub po prostu lubisz chill out na świeżym powietrzu?Nie lubisz przepłacać za zbędne metry kwadratowe korytarzy i niefunkcjonalnej przestrzeni?Mamy dla Ciebie świetną propozyc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 598 000 PLN (23 851 zł/m2)

4
2
67 m2
2018
15891419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ochota | 3-Pokoje | Blisko kolei podmiejskiej 27896931 15891419 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie o powierzchni: 42.00 m2 znajduje się na 7 piętrze i składa się z:- Niezależnej kuchni - Dwóch pokoi - Salonu - Łazienki - Przedpokoju Ustawne...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (18 810 zł/m2)

3
1
42 m2
1970
15891145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż 59m2 Bemowo 2 pok z balkonem blisko metra 27889989 15891145 Biuro Nieruchomości Mościcki ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskim Bemowie, przy ul. Kazubów. To idealna propozycja dla rodzin, par, inwestorów oraz wszystkich, którzy szukają mieszkania w bardzo...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

648 000 PLN (10 900 zł/m2)

2
1
59.45 m2
1987
15886688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży ciche dwupokojowe mieszkanie Natolin 27764073 15886688 Potencjał aranżacyjny w sercu zielonego Natolina – ul. Lasek BrzozowyMościcki Nieruchomości prezentuje do sprzedaży dwustronne, niezwykle ustawne mieszkanie o powierzchni 43,5 m², położone przy cichej i kameralnej ulicy Lasek Brzozowy.Propozycja dla ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

638 000 PLN (14 667 zł/m2)

2
1
43.5 m2
1983
15885266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
BEZ PROWIZJI, BEZ PCC, 2pok.,balkon,OKAZJA! 27721608 15885266 Okazja cenowa: 2 pokoje z balkonem za 17000złm2. Twoja Przestrzeń na Mokotowie PCC 0% Prowizji)Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Wyróżniona Oferta: Rodzinny 2 pokojowy apartament 38 m² z łazienką.Prezentujemy wyj...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

645 000 PLN (16 974 zł/m2)

2
1
38 m2
-