• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Cząstkowska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Cząstkowska

Znaleźliśmy 4,615 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa

15876904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27558429 15876904 Na sprzedaż klimatyczna i bardzo ustawna kawalerka o powierzchni 34,5 m², położona na 2. piętrze zadbanej, przedwojennej kamienicy z 1938 roku przy ul. Międzyborskiej na warszawskim Kamionku.Mieszkanie łączy charakter starszego budownictwa ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (17 618 zł/m2)

1
1
34 m2
1938
15872860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27502947 15872860 APARTAMENT Z WIDOKIEM NA PANORAMĘ MIASTA, 3 MINUTY DO METRA WILANOWSKA!Szukasz przestrzeni, która daje poczucie wolności, a jednocześnie trzyma rękę na pulsie miasta? Ten wyjątkowy apartament położony przy ul. Bukowińskiej 8, to propozycja dla osób c...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 000 PLN (18 952 zł/m2)

4
2
105 m2
2007
15765923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25491380 15765923 Opiekun ofertyŁukasz Janowieckitel. 602 101 602Wyjątkowy apartament o realnej powierzchni 67,0 m2, narożny z ekspozycją południe zachód, tuż przy dzielnicy biznesowej, z dużym potencjałem.Podstawowe informacje:Z przyjemnością przedstawiam Państwu dw...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 000 PLN (20 952 zł/m2)

2
1
62 m2
1956
15894692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948180 15894692 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2023NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,60m2 składa się z:-salonu z ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (24 641 zł/m2)

2
1
44.6 m2
2023
15894702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948172 15894702 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Mlądzkiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 17 piętrze w 17 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,54 m2 składa się z:-salon otwarty na widną k...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 326 000 PLN (26 766 zł/m2)

2
1
49.54 m2
2018
15894661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27948170 15894661 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Śliskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 13 piętrowym budynku.Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 25m2 składa się z:-pokoju dziennego z kuchnią,-ła...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (27 960 zł/m2)

1
1
25 m2
1970
15894701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948167 15894701 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. GajcegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1971NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,9m2 zostało podzielone na 2 niezależne kawalerki, ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (20 243 zł/m2)

2
2
37 m2
1971
15894703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948165 15894703 3-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Znanieckiego BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z:- salonu z otwartą kuchnią, - 2 pokoi, - łazienki, - toalety. W mi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (14 983 zł/m2)

3
1
60 m2
1985
15894700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948164 15894700 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Instalatorów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,01m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 060 000 PLN (19 996 zł/m2)

3
1
53.01 m2
2025
15894662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27948163 15894662 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Króla Maciusia BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1967NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 26,94m2 składa się z:-pokoju dziennego,-otwartej k...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

418 500 PLN (15 535 zł/m2)

1
1
26.94 m2
1967
15894652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948037 15894652 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Dionizosa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39,5 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóch ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

565 000 PLN (14 304 zł/m2)

3
1
39.5 m2
2026
15894653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27948027 15894653 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Argentyńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z windąRok budowy: 1963NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30m2 składa się z:-pokoju dziennego ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

590 000 PLN (19 667 zł/m2)

1
1
30 m2
1963